Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod vlaka » Pon 10.09.2012 11:45

Moshino, fantastické fotky! :smile:
vlaka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod mairi » Pon 10.09.2012 19:07

Ludia miliii, konecne som trochu dospala posledny pripravny tyzden a som schopna napisat par slov. :lol:
Myslim ze akcia sa nam vydarila, vdaka skvelemu pocsiu a dobrej nalade co panovala pocas celeho dna.
Dakujem vsetkym co prisli a zucastnili sa, alebo nas len prisli pozriet, vsetkych som vas velmi rada videla. Gratulujem vitazom a dufam ze sa vam pacili ceny od nasho sponzora Petstore u Noxa.
Verim ze ste si tohtorocny Den spich hier uzili rovnako ako my a hadam sa uvidime buduci rok :ahoj:
Tiez chcem este raz krasne podakovat vsetkym co prilozili ruku k dielu, Sunny, Priscilla, Basha, Kusalek, Erik, Rychto, Mage, velmi pekne dakujem :yes:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 10.09.2012 19:45

aké boli disciplíny? :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Priscilla » Ned 23.09.2012 21:47

Máme spracované kompletné výsledky z Dňa psích hier - http://kka-canea.sk/rozne/upload/vysledky_8.pdf

Hry boli:

1. Išiel pániček do krčmy
Úlohou psa bolo čo najrýchlejšie nájsť pánička, ktorý mu odišiel do jednej z troch "krčiem".

2. Krátka životnosť
Pániček sa otočil chrbtom a pes musel čo najdlhšie odolať lákavému pokušeniu v miske pred ním, ktoré mu pániček zakázal zožrať.

3. Kolotoč
Pes mal spraviť desať otočiek okolo svojej osi v čo najkratšom čase, pričom ho psovod mohol lákať na hračku, pamlsok alebo sa aj točiť s ním.

4. Stopár
Pes mal čo najrýchlejšie prísť na koniec "stopy" vydlaždenej párkami a všetky ich zožrať.

5. Pitbull
V tejto disciplne bolo úlohou súťažiacej dvojice, čo najdlhšie sa preťahovať o hračku bez toho, aby ju pes pustil.

6. Hygiena
Pes mal pômocť majiteľovi s umytím rúk zababraných od syra, samozrejme čo najrýchlejšie.

7. Narušte moje kruhy!
Aportovacia hra - na zemi boli nakreslené 4 sústredné kruhy (najmenší za 50 bodov, ďalšie za 30, 20 a 10), psovod hádzal aportom spoza čiary do nich a pes prinášal, v limite 1 minúty trebalo nazbierať čo najviac bodov.

8. Pažravý pátrač
Tradičná disciplína, v ktorej sa musí pes čo najrýchlešie dostať k schovaným pamlskom a zožrať ich, palmsky sa tentokrát nachádzali v lavóre s vodou, v náhubku, pod jedným z troch pohárikov a medzi cibuľou.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod starr » Pon 24.09.2012 10:45

:jop: Super bolo!
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Amy01 » Pon 24.09.2012 15:16

Tá naša sekundová odmietačka :haha: vidím, že aj Roxy excelovala :pivko:
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Jolana » Pon 24.09.2012 16:15

Lusy s výcvikom na odmietanie potravy to vydržala až 2 sekundy. :au: :bum: :piskot:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod hruska » Pon 24.09.2012 16:21

To ste davali aj nejaky povel, ci iba proste otocka od psa a cakas? Na povel by moja par sekund vydrzala, alebo mozno ani nie s jej chorobnou paranojou a majetnictvom :pac:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod merri » Pon 24.09.2012 16:33

Na zaciatku povel a potom uz len sila vole psa. My sme odmietacku nikdy neucili takze ten povel bol len tak "pro forma", v duchu som si povedala "kludne si daj, ved si neranajkovala" a tri sekundy ma prijemne prekvapili :heh:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod hruska » Pon 24.09.2012 16:37

Odmietacku som neucila ani ja, ale na "ostan" by sa hadam chvilu drzala (zavisi od vzdialenosti inych psov od misky :pac: ).
Skoda, ze je taka super akcia tak daleko, rada by som si psa otestovala :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod merri » Pon 24.09.2012 16:44

Najprv som tiez mala v plane dat "cakaj", ale potom som sa rozhodla, ze si povel kazit nebudem.. Psy naokolo nevadili, boli dost daleko. Pre mna to bolo o tom nech ma psica radost, tak som si ju ani testovat nechcela, a okrem toho, parok zadarmo :joint:
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod lucik » Pon 24.09.2012 19:22

ja som tiež veľmi nedúfala, že to nezožerie hneď, odmietačku sme nikdy necvičili, ale výhražne som na ňu zavrčala "Neopováž sa!" a na počudovanie, vydržala nezožrať to až pokiaľ jej to nestrčili na tanieri až pod nos :lol: Ešte sa mi rehnili, že kde je ten výcvik pozitívnou motiváciou :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 24.09.2012 19:30

Toto by Adri nevydržala, Nelly možno aj hej. :haha:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod miša.a.blesk » Ned 18.08.2013 15:28

Chcem sa len opýtať. Kontrolujem stránku dňa psích hier ale stále tam nevidím prihlásenie na Deň psích hier 2013. Ale nevidím to tam. Padlo to alebo čo?
:otaznik:
Psy sú láska na celý život...
miša.a.blesk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 127
Bydlisko: na konci sveta

Re: Deň psích hier v Devínskej - 8.9.2012

Poslaťod Shel-chan » Ned 18.08.2013 16:36

Dobra otazka... :nwm:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti