Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Sandra.Rocky » Pia 25.03.2011 14:43

:oo: :oo: :oo: tak v tom prípade nejdeme ani my...Jolana,v prípade že by ste nešli ani vy,pridali by sme sa k vám na nejakú túru :no:
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Silvuch » Pia 25.03.2011 14:49

Linda, dobre si spravila, ze si sa spytala.. :jop: Trošku ich chapem v smere, ak chcú klud a vela psov šteká.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod danissimo » Pia 25.03.2011 16:05

Neviem co sa deje, kamoska chodi na viacere akcosky a tam boli povolene psy !!!Este som sa jej pýtala,že jasne,chodia tam psy !!!Tak neviem..
danissimo
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 596
Bydlisko: Okres Senec

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Silvuch » Pia 25.03.2011 16:09

Jasne ze chodia, aj na behy chodia.. Ved nie je problem.. Ale po zlych skusenostiach su niektori obozretnejsi..
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod danissimo » Pia 25.03.2011 16:20

No mas pravdu :jop: :jop: :jop:
danissimo
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 596
Bydlisko: Okres Senec

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Jolana » Pia 25.03.2011 18:19

Čo keby sme na ten vlak išli. Nikto nám nemôže zakázať chodiť po lese. Pôjdeme ako psíčkari spolu, nebudeme sa musieť ostatným prispôsobiť a ako nás poznám pôjdeme v slušnom tempe.
Silvuch, ja chcem tiež kľud a nutne potrebujem vybiť energiu. Ale ja mám o klude asi iné predstavy ako " nemilovníci zvierat" .
Ja už mám nachystané pršiplášte a dúfam , že ich nebudeme potrebovať. :aaa:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Sandra.Rocky » Pia 25.03.2011 18:45

:lol: my sme za :jop: Stretneme sa teda nejako pred siedmou na stanici ? :smile:
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Jolana » Pia 25.03.2011 19:02

Nám ide z Dlháčov 32 o 6, 20. Cesta na stanicu bude trvať asi 30. min. Takže by sme si išli hneď kúpiť lístky a podľa psov sa spoznáme určite. :yes: :ahoj:
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Sandra.Rocky » Pia 25.03.2011 19:08

dobre,tak pred siedmou vás tam niekde budeme čakať :no: tešíme sa.
Keby náhodou niečo,moje tel.č: 0910 352 145
Sandra.Rocky
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 445
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Jolana » Pia 25.03.2011 19:31

Číslo uložené, desiata spravená a veci pobalené. Už len nezaspať.
Jolana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 747
Bydlisko: Bratislava

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod tulenik » Sob 26.03.2011 4:19

Dpč. Sa mi tam nechce džubať za týchto okolnosťov.
Ja by som sa NEBOL pýtal. Presne z toho dôvodu, že nikto mi nemôže zakázať prísť so psom resp. presne vtedy ísť tú istú trasu so psom (a magori sa samopripravili o štartovné).
Nevarovaní "antizvieratníci" aspoň v šoku z toľkej drzosti, ísť niekam so psom, nerobia naschvály (nie hneď)...
Jolana to trafila, tiež mám "asi iné predstavy ako 'nemilovníci zvierat'".
Viete, čo je problém? Keď začnete každému úslužne ustupovať, salámovou metódou bude o pár rokov limit na kohútikovú výšku a hmotnosť psa v paneláku, na psa bude nákupné povolenie, aby tých pár venčovísk, ktoré nám vyhradia, nebolo zamorených nad akúkoľvek veterinárnu normu, strieľať sa bude veselo ďalej, na psa bude treba "vodičák", ktorý budú za drahé prachy vydávať nejakí kamarádíčkovia nejakých posrancov, ktorým to posranci z ornamentu na hradnom kopcovi prihrajú ako liz a ak budete chcieť normálneho psa, tak najbližšie na Islande. Preháňam, ale viete, o čo mi ide...
Môj prístup je, že ja nemám problém, a ak niekto má problém, je to jeho problém, nie môj :ha:
Nech si zvykajú :no: majú čo doháňať...
Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si
tulenik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 637
Bydlisko: BA (DNV)

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Silvuch » Sob 26.03.2011 4:22

Tulen neprehanaj, nemyslim si, ze su to nemilovnici zvierat, ale nemilovnici hluku. To je vsetko.

Do lesa nam nezakazuju. O tom som sa nedocitala. Trosku tolerancie, nie ustupkov. :ach:
Naposledy upravil Silvuch dňa Sob 26.03.2011 13:49, celkovo upravené 1
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod tulenik » Sob 26.03.2011 4:36

Silvuch, myslím, že nepreháňam. Celý "pelotón" sa aj tak roztiahne na mnoho km, vrátane skupiniek so psami. Taká 22ka môže trvať výbornému chodcovi alebo bežnému runnerovi asi 3 h, s miernou indispozíciou aj 6 h. U 35ky máš ešte väčší rozptyl. Máš milión ďalších zdrojov hluku, etc. etc. Toto proste ja radím do kategórie "aby ste sa neposrali".
Ale je to samozrejme môj subjektívny názor :jazyk: a navyše som implicitne varoval že tak trošičku preháňam :no: (3. riadok zdola) :ha:
Okrem toho, ak si chce niekto vychutnať TICHO, tak hento nie je správne miesto. Odporúčal by som bezdozvukovú miestnosť :joint:
Všichni jsou zákeřná hladová klíšťata
jsou na svých prdelích vzájemně přisátá
a když se poslední na první zavěsí
pak z jeho prdele vlastní krev saje si
tulenik
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 637
Bydlisko: BA (DNV)

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Lindchen » Sob 26.03.2011 14:16

Ale veď ja som nepísala, že sa nemôže ísť do lesa, lebo je tam nejaká akcia :oo: . Len nie pod hlavičkou tohto podujatia. Kľudne som tam mohla naklusať, "aha, aj ja som si dnes vybrala práce túto trasu, sranda, budeme sa stretávať na značke" :lol: . Prečo nie? Kto chcel, mohol ísť. Nechápem, v čom je ustupovanie. Myslím, že si teraz dosť vedľa. Môžem ísť kam chcem, ja som sa chcela zúčastniť konktrétne tohto podujatia a ak si organizátor nepraje, aby som šla so psom, tak sa podujatia nezúčastním :nwm: . Neviem, v čom si videl dôvod, aby si reagoval v príspevku tak, ako si reagoval. Však ste mohli ísť všetci, ja som si vybrala alternatívny program.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Turistika bez psa,ale aj so psom M.Karpaty a okolie,r.2011

Poslaťod Silvuch » Sob 26.03.2011 14:29

Silvuch, myslím, že nepreháňam.

Mne 3 riadok zdola neunikol. Skor pointa.

A navyse, preco si nespravit turu osve, a silou mocou sa hnat k skupine ludi, ktori maju ine zaujmy. S tym tichom dobre vies, ako som to myslela. Vtaci hluk a skupinku sa rozpravajucih ludi este nepovazujem za hluk...
Ja som sa stretla so psami na tychto turach, aj behoch, vacsinou slo o krotke poslusne psiky, ale boli aj divoki ustekanci a ignorujuci panickovia. :ach: Preto sa niekedy necudujem, coz je smutne.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti