08.-10.04.2011 - socializačný víkend - Čremošné

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: 08.-10.04.2011 - socializačný víkend - Čremošné

Poslaťod lila.claire » Pon 11.04.2011 11:21

keď sme boli vtedy na Desenskom, pripla som na jeden koniec šnúry Betu a na druhý Lilu, nemohla zdrhnúť, mala smolu.. ale na chate si to neviem celkom predstaviť, musela by som ju pripnúť asi o seba.. a dať náhubok :angel:

juj ale zobudiť sa do reality smradľavých Košíc, namiesto tej krásnej prírody :plac:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: 08.-10.04.2011 - socializačný víkend - Čremošné

Poslaťod džedža » Pon 11.04.2011 12:10

presne tak, tak Vám treba naozaj môžte lutovať naozaj bolo perfiš a ani to počko nevadilo :yes:

lila.claire: noo vlak meškal pol hodku ako hlásili a do Bratislavy sme prišli po pol siedmej a o pol osmej sme boli doma...tiež sme vo vlaku sedeli a duracelka to zvládla celkom dobre až na ten stres...ale čo iná asi nebude :nwm:

gaidheal: ja si viem predstaviť Lilu čo by robila... celý čas by mala zúbky vycerené asi takto :lol: :heh:
džedža
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: 08.-10.04.2011 - socializačný víkend - Čremošné

Poslaťod lila.claire » Pon 11.04.2011 12:45

džedža píše:gaidheal: ja si viem predstaviť Lilu čo by robila... celý čas by mala zúbky vycerené asi takto :lol: :heh:
no, len si rob srandu :hih: :haha:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1255
Bydlisko: Košice

Re: 08.-10.04.2011 - socializačný víkend - Čremošné

Poslaťod gaidheal » Pon 11.04.2011 16:22

no skôr myslím, že už by aj zabudla ceriť, len pri odchode by si ju musela spod nejakej postele vyťahovať, takto aspoň spoza rohu nás sledovala...alebo by nastala spomínaná liečba šokom a rázom by si mala doma vymeneného sebavedomého psa :hih:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti