Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Ryby

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Ryby

Poslaťod katka » Štv 13.12.2007 14:42

ako ste na tom s rybkami?...dávate?...aké?...surové? :smile:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Lili » Štv 13.12.2007 14:52

nooo, rybičky tak to je pre moje baby veru mňamka, majú ich radi, či už surové alebo upečené :smile: a druhy rýb? no tak bežne dávam pri výcviku sardinky a ostatné ani neviem ako sa to volá- také bežné, šťuka a tak... proste čo naši kúpia, tak vždy zoberiem a dám aj babám :lol: ale dávam pozor aby boli bez KOSTÍ, lebo tieto ryby majú malé a ostré kosti, takže len vykostené.
Lili
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod katka » Štv 13.12.2007 14:55

mmm...ja som rozmýšľala, že kúpim Bakovi niekde v akcii filety z aljašskej tresky alebo také niečo podobné...je to bez kostí....mám síce plný mrazák kapra, ale tam je kostí až moc a vykosťovať to.... :hmm:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lili » Štv 13.12.2007 14:57

jj, tie kosti zaberú chvíľu času, ale otec vie ako sa to dá dole na jeden šup, takže ja to mám o kosti postarané :lol: a už len mäsko :) ale tak myslím, že hocijaká ryba bude dobrá :smile: len bez tých kostí..
Lili
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Štv 13.12.2007 15:22

surové som nedávala ešte, počula som, že je to nebezpečné, nejaké choroby a tak...ale dávam Caesarkovi rybu pečenú, varenú, praženú...hocijakú rybu tepelne upravenú..bez kosti, ak s kosťami, tak mi nič iné neostáva len vykosťovať...a chutí mu, našťastie :lol:
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 13.12.2007 15:46

Och jo, ste mi pripomenuli tie treskové filety, čo mám preňeho v mrazáku už dva mesiace. My to len teraz vyskúšame. Desať minút povarím a uvidíme :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Pia 14.12.2007 17:14

ja pravidelne kupujem hejky alebo hoki a vzdy dam aj peskovi - varene, surove nechce
jedol uz aj makrelu, lososa, sardinky...
dnes som mu dala krevetu, ale zatial lezi odlozena na deke v brlohu, asi si ju schovava na horsie casy :ach: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lili » Pia 14.12.2007 18:03

je to haluz, moje si tiež radšej dajú upečené, neviem prečo... ale zjedia aj surové- aj keď to ani nedávam často, surové, bo ako v každom surovom môže byť parazit (tak ako aj v kostiach atď...), tak to surové si dajú len trocha moc inak nie.. ale upečené alebo niako inak nakladané milujú.
Lili
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 14.12.2007 20:02

jáj, už som si spomenula. Surový losos, to mu brutálne chutí, len som povedala, nech si na to zarába sám :heh:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katka » Pia 14.12.2007 22:43

viem si predstaviť, že surový losos je naj....ale bohužiaľ....nedá sa pekne nachytať na potoku :heh: len obchod a to je troška iná cenová kategória
katka
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod yuyacho » Sob 15.12.2007 19:11

ja som nasmu stenatu minule dala lipna /predmrazeneho/ suroveho, zmizol hned, ja som citala ze surova ryba ma kosti makkel-moze sa v pohode dat, ale varena a pecena bez kosti.
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod katarina » Sob 15.12.2007 19:22

nas Spirit obcas dostava medzi granule tuniaka z konzervy
katarina
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod jefima » Sob 15.12.2007 20:19

tuniaka z konzervy dávam aj ja raz týždenne no pred tým ho premyjem od soli. K tomu varené vajíčko. Mňam!
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bendy » Pon 17.12.2007 0:13

Surove davam len lososa a tuniaka, napriklad krevety ani moja nechce, ani raka, ani musle, slimaky, chobotnicu a tak, to nie, ale normalnu bielu rybu, to hej...
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod yuyacho » Str 19.12.2007 18:43

Tak som sa prave docitala v knihe od ireny sehnerovat, jak krmit psy, ze surove sladkovodne ryby nie su vhodne, lebo ze mozu mat v sebe zarodky cudzopasnika Ladvinovca psieho a este ze obsahuje enzym ktory likviduje vitamin B....
Tak sme asi s nasimi rybkami skoncili
yuyacho
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Surová strava