Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.
Odoslať odpoveď

Pes a maslo

Sob 06.03.2010 20:28

Chcem sa opýtať či pes môže papkať maslo namiesto toho oleja.. samozrejme rastlinne.. :smile: :smile: lebo nebudem mať na čom pražiť cibuľu :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Pes a maslo

Sob 06.03.2010 20:32

preco samozrejme rastlinne?
rastlinne maslo nie je pre psa prave najvhodnejsia potravina, daj mu radsej maslo normalne, moj ho miluje :lol:

Re: Pes a maslo

Sob 06.03.2010 22:39

neviem rastlinne mi viac chuti :lol: :lol: :lol: a to mu zohrievaš na rostopenie či to s chladničky ??

Re: Pes a maslo

Sob 06.03.2010 22:42

trochu necham roztopit :smile:

Re: Pes a maslo

Pon 18.10.2010 16:12

nechcem zakladat novu temu:
havina mi, odkedy sme zacali s barfom, dost schudla - cca 2kg za mesiac...no a teda chcem, aby pribrala - mam jej radsej este zvysit davku, kym nepriberie, a potom zasa trosku ubrat, alebo jej mozem davat viac oleja kym trosku nenaberie na vahe?

Re: Pes a maslo

Uto 19.10.2010 3:36

mozes jej zvysit davku, pripadne jej davat tucnejsie veci... ako mast, vemena atd...

Re: Pes a maslo

Štv 21.10.2010 21:10

Nám tiež po nabehnutí na BARF Megan schudol, začala som dávať nie 2% z hmotnosti ale 3% a pridala som aj masť a olivový olej, popravil sa prakticky hneď a odvtedy je to O.K. Ak sa nemýlim, tak tvoja má tiež dosť pohybu, vydá veľa energie, tak jej to tabuľkové množstvo surovej stravy nemusí stačiť.

Re: Pes a maslo

Sob 23.10.2010 19:06

ja som jej davala najskor 2,5% hmotnosti, teraz davam vyse tri a uz trosku nabrala + davala som jednu malu lyzicku oleja, teraz dostava cca 3
Ak sa nemýlim, tak tvoja má tiež dosť pohybu, vydá veľa energie, tak jej to tabuľkové množstvo surovej stravy nemusí stačiť.

:no: myslela som, ze tych 2,5% bude na nu vela - ze bude priberat, chcla som jej davku znizit, a ona chuda chudla :smile:

Re: Pes a maslo

Str 28.11.2012 20:30

:offtopic:
neviem rastlinne mi viac chuti...

...ak by si vedel... tak ho okamžite vyhodíš a začneš kupovať normálne maslo :no:

Re: Pes a maslo

Štv 29.11.2012 10:57

Offtopic: Suhlasim s Jurajom1...pojem "rastlinne maslo" je zavadzajuci...skor by sa hodilo "ropny produkt"...

Re: Pes a maslo

Pia 30.11.2012 0:19

AlicaGGG píše: myslela som, ze tych 2,5% bude na nu vela - ze bude priberat, chcla som jej davku znizit, a ona chuda chudla :smile:


Alica, aj mne fenka schudla dosť výrazne, dávala som jej až 5% kŕmnej dávky a nepomáhalo. Potom som začala dávať tučnejšie - aj tvaroh, masť, tučnejšie mäso, ... pomohlo, pribrala an svoju pôvodnú hmotnosť, teraz dávam 3% , nemusím pridávať nič extra tučné - a je všetko OK :jop: :no:

Re: Pes a maslo

Štv 10.01.2013 23:16

ja som prešla na BARF hlavne kvôli váhe. Malá granule takmer žiadne,čiže vychrtlina. Teraz dávam 3% z váhy,niekedy aj viac. Skúsim tiež tú masť a podobne,tak som zvedavá,či konečne priberie trošku :)

Re: Pes a maslo

Uto 15.01.2013 13:58

Offtopic: Myslím si, že vám psík stratil aj 2 kg po prechode z granuli preto, lebo ganule sa travia aj par dni, takže to vlastne ani chudnutie nebolo, len stratil to bremeno, čo stále vláčil v žalúdku. :jop: po BARFe mi psík trávi za 6 hodín a viem to preto, lebo má :kak: farby zeleninky, ktorú papal + to tmave je už mäsko ( najviac ma baví ak si ukakne na ulici také červené =oD všetci len kukajú čo je to za toxické hovienko )
Odoslať odpoveď