Ovocie a zelenina v BARFe

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Poslaťod lusy » Uto 16.10.2007 20:12

a skusal niekto z vas dat psovi olivy? ja som prave teraz jedla olivy plnene sardinkami a pes ako vzdy ked nieco jem tak pozeral s tymi ocickami a tak reku, tak vyskusaj ved zistis, ze ti to nechuti. ale jemu to chutilo. a celkom hodne.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Mia » Str 17.10.2007 12:07

Naša Donna miluje olivy vlastne zhltne skoro vsetko naposledy ukradla surovy zemiak a zula ho dobre 2 hodiny....,ale myslim ze figy su naaaj
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Ulfheiðr » Str 17.10.2007 15:46

tak dnes vecer zvolim poslednu moznost ako donho dostat vitaminy (teda prirodzenou cestou). Maso, srdcia a rozomliem tam nieco. dufam ze sa toho ani nedotkne, ked tam bude vsade citit "zelene"
Minule dostal asi polku jablka a 12 dni sme sa nevedeli zbavit hnacky :plac:
je to u nas bieda
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 18.10.2007 7:08

Heej mam novotu :jupi: Naklicenu fazulu mungo...zamiesat...ani to nezisti a mato veeela vitaminov!!! Úlfheidr myslim ze by si to mohla skusit...je to male a nenapadne :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Str 07.11.2007 18:45

ja davam mrkvu, petrzlen, kalerab, cviklu, cinsku kapustu, mungo klicky, alfalfa klicky, paradajku, papriku, zihlavu
obcas nastruhane jablko

moj predchadzajuci hafo lubil kyslu kapustu, hrozno a pomarance :smile:
Naposledy upravil Amaguk dňa Str 07.11.2007 18:48, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod BogxP » Pon 03.12.2007 20:42

naša ma nenormalne rada mandarinky sa ide zbesniet za nimi :lol:
Obrázok
BogxP
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Poslaťod Azshara » Štv 06.12.2007 22:06

Inak mam otazku. Je normálne keď pes má rád ovocie, zeleninu a tak podobne skoro rovnako ako mäso? Pretože môj pes to tak nejak má. Napríklad dneska somm si lúpaala orechy, jeden mi spadol a ona mi ho hneď ukradla azjedla. Alebo keď jem jablko, tak ho odomňa somruje. Ohryzky vyžiera. A kď jej jablko jak maminka držím tak ho zje celé :heh:
Sem ráda, Sem ráda, prsa mi rostou, chlupatí mi pampeliška budu nevěstou...
Azshara
Nováčik
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Štv 06.12.2007 23:36

je to v pohode, su to vsteko zdrave veci.
aj nas sa ide za orechmi potrhat, orechy jedia aj vlci v prirode :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Dasty » Štv 06.12.2007 23:46

nasi havkaci maju moc radi jablkaaa....neviem ale idu sa za nimi zblaznit.......nas Dasty ked cez leto starka umyva uhorky tak on jej vzdy daku z vedra ukradne a je to........jemu to chuti tak jak mne :lol: taktiez by papali aj kolace ale tym sa radsej vyhybame....najme tym co maju cokoladovu polevu a pod.......................minule som skusala dastymu dat mandarinku ale tu nechcel..len pozuval a vyplul :heh: ale hrozno mu chuti trosku :smile:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Amaguk » Štv 06.12.2007 23:51

Dasty píše:nasi havkaci maju moc radi jablkaaa....

jablka su vynikajuce, kvoli obsahu pektinu. Super na travenie :vykricnik: :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod schnauzee » Pia 07.12.2007 17:06

Nas Alik bol pre babku pohromou :lol: ked sme chodievali k nej, Alik si vzdy rad pobehal po zahrade a popri tom sa v nej aj pekne obsluzil. Kradol babke paradajky z kricka, hrozno, uhorky, jablka bud spadnute na zem alebo natahoval ovisajuci konar, az kym mu nejake nespadlo. Raz si ukradol kalerab a vyjedol z neho krasne vnutro, na povrchu bola len mala dierka, cez ktoru to vsetko vyjedol. Babka ho mala rada :lol:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.12.2007 19:35

na sDixinko sa takto pasol v lese v Tatrách. Vždy sa vrátil dobre napapkaný a s fialovým jazykom od čučoriedok. Oberal zásadne tie najväčšie. :smile:
Potom mal rád kadejaké huby a maliny. Samozrejme, že sa nikdy neotrávil.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

moj woody

Poslaťod constant a woody » Pon 10.12.2007 18:39

papa vsetko okrem cibule, cesnaku, citrusov a sliviek...inak vcetko rad spapka....mam aj jedno video kde papa kukuricu z klasku...no krasa jak clovek a kyslu kapustu uplne miluje..takze tak :poklona:
constant a woody
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

ovocie

Poslaťod Tatiana » Ned 30.12.2007 18:11

moji zjedia cele jablka,mrkvicku drhnem do papkacky,v lete oberaju hrozno zbieraju hrusticky,aj orech som ich nachytala ako chrumu,Ajka zboznuje banany a teraz oplatky s medikom
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod MisheliQ » Ned 30.12.2007 18:21

no môj pes nikdy nejedol ovocie ani zeleninu, neučila som ho to a vlastne myslím, že ako dieťa som sa bála, či mu to neublíži..nie je to ich prirodzená strava, veď kde sa dá vidieť pes čo trhá mrkvu, jablko a iné?..hm lenže také ovocie a zelenina má veľa vitamínov, a tak teda na Vianoce mal rybu, s kašou a s tou malou kukuričkou na malinké kúsočky pokrájanou..a na moje prekvapenie to spapal..strašne skvelý pocit som z toho mala a včera mal praženicu /úplne bez soli/ s paradajkou, do toho smotana a keďže môj pes nemá rád veľmi vodnaté jedlá, dala som mu do toho rožok, ktorý bol potrhaný na kúsky..a aj to spapkal..takže už viem, ako s nim vybabrať aby ovocie a zeleninu papkal :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava