Pes nechce jesť BARF

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lagunasa » Pon 14.03.2011 14:59

no to aj Max. ked prideme na navstevu tak by sa pustil do hocicoho ci granule a hocijake alebo posledne mala kamaratka co ma takeho velkeho psa u rodicov na chate misku s nejakym masom. no musela som Maxa haltovat aby to nezral ( koli jeho rozhasenemu zaludku ). potom to radsej kamoska odlozila nech to neprovokuje a psy sa koli tomu nepobiju.
no bojim sa ze to ze jeden den mu dam granule tak sa mu s tym rozhasi zaludok este viac. no ved uvidim co bude ked to rano nechcel. dame mu to okolo 17hod a uvidime co bude. ked sa dnes alebo zajtra nepovracia tak to neni take zle a skusim mu spravit jeden den hladovkovy. a ked sa povracia tak... tak uz neviem... mozno uz ma len fakt plne zuby tej mrkvy :ua:
len ma stve ze ho nekrmim ja ale priatel. a ten ma potom reci... asi to spravim tak ze ich rano ked budem okolo 5:45 odchadzat tak okolo 5:30 ich zobudim a dam im nazrat ja a priatel im da uz len tak troska aby mali cez den. mne sa este nestalo zeby nieco nezjedli.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod katkariinka » Pon 14.03.2011 15:09

Hlavne to nevzdavaj, mas to urcite zlozitejsie ako niektori z nas, ale ozaj to stoji za trochu namahy :jop: Len musis skusat a snad sa to podda. Pozeraj skor na Chiky, ta papa, nema problemy - cize nerobis to zle. Len Maxovi mozno musis nieco inak prisposobit.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lagunasa » Pon 14.03.2011 15:23

jasne ze jej to chuti. ale ved aj Maxovi to chui, ja neviem preco z casu na cas nechce jest rano.
este ma tak napadlo ze ci to nahodou priatel nezobral rovno z chladnicky a dal do misky a nechcel jest studene ( lebo aj Chiky sa chvilku vraj rozhodovala ci to zje ).
budem im ja davat jest o 5:30 rano a tak budem najlepsie vediet aky maju problem.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Dana D » Pon 14.03.2011 15:43

budem im ja davat jest o 5:30 rano a tak budem najlepsie vediet aky maju problem.[/quote]


To je najlepsi napad. Tiez si myslim, ze ked budes krmit len ty, tak nielen ze lahsie zistis v com je problem, ale podla mna aj problemy prakticky vymiznu ...
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lagunasa » Pon 14.03.2011 15:57

myslis...? no uvidime. kazdopadne ja im to miesam s laskou ako si ani sebe neurobim jest. vzdy sa tesím aky "blivajzik" som im zase nachystala a ako to spapaju.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod katkariinka » Pon 14.03.2011 16:06

lagunasa píše:myslis...? no uvidime. kazdopadne ja im to miesam s laskou ako si ani sebe neurobim jest. vzdy sa tesím aky "blivajzik" som im zase nachystala a ako to spapaju.

Ja sa z toho tiez tak uchylne vytesujem :)

ak sa bojis teploty,tak to vyloz napr. este vecer a do rana to je v prijemnej izbovej teplote.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lagunasa » Pon 14.03.2011 16:21

to je "super" pohlad na ten maglajz :lol: . vzdy to cez vikend idem priatelovi ukazat ze pozri co som im pripravila a on ze fuj a ja ze a teraz sa pozeraj ako to zlupnu. a aj tak je. obzvlast ked som davala vajicko alebo tvaroh ( teraz koli zistovaniu problemov nic take nedavam )
no ved vacsinou to stiham vylozit aspon rano a kym priatel vstane tak sa to otepli a on to moze podavat. len obcas na to zabudnem alebo nestiham. tak preto neviem ci je to ten dovod alebo nie. budem davat ja rano a hotovo. budem mat lepsi prehlad. vecer dam skor veceru nech to nemaju tak blizko seba tie jedla a hotovo.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod zuzka:) » Pon 14.03.2011 17:38

ja len že myslíš, že takí zobudení budú jesť? lebo môj keď zaspí na večeru, tak mu to chvíľu trvá, keď ho zobudím a kým začne jesť... a neidu potom von? či to až neskôr?
a inak Denuch tiež viac vymýšľa, keď nie som doma, ale to vie, že mu mamka neodolá :ach: :lol: a dostane niečo iné
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lucik » Pon 14.03.2011 17:57

Offtopic: moja aj v spánku alebo zo sna :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Mackie » Pon 14.03.2011 18:57

Offtopic: moji su radi, ze vobec nieco dostanu, takze nech je stravovaci referent hocikto, tesia sa rovnako :heh: (a az na Drakove vystrelky to aj zjedia)
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod lagunasa » Uto 15.03.2011 9:03

Offtopic: akonahle pocuju ze robim nieco v miske tak su hore raz-dva. Max mi obcas rano robi spolocnost v kuchyni takze sleduje ci sa mu nieco neujde. a akonahle sa mu prihovorim a hrkocem s miskou tak uz knuci a nevie sa dockat. dnes rano to krasne spapali a znova si isli lahnut do postele :smile:
inac, vcera to Max neskor zjedol a neboli ziadne problemy. asi bol len fakt prezraty z toho obhryzania kosti.
westiky Max a Chiki a ich panicka

Dogs are not our whole life but they make our lives whole.
lagunasa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1671
Bydlisko: Hlohovec

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Mackie » Pon 21.03.2011 13:48

nepatri to celkom (ci skor vobec) do tejto temy - vybrala som psom nieco, co po rozmrazeni bolo nieco uplne ine - divina (o ktorej som si myslela, ze uz je fuc), tak davaj varit, a ako naposledy, Drako sa toho ani nedotkol, kusky masa co som povyberala zjedol, ale slachy a ostatne, nic, ani nemal zaujem v tom hladat.. takze dnes to bude mat Haator a jemu som narychlo roztopila kocky
len chcem ukazat, ze ked viem, ze pes nieco fakt nechce a vobec mu to nechuti, ale ide len o vynimku, nebudem tlacit alebo ho vyhladovavat, ale najprv vyskusam co ine zje (a kedze zatial len toto a rybu, nemam problem dat mu namiesto toho 50 inych veci)
mozno niekedy nesadne psovi konkretne jedlo alebo len jeho forma alebo nieco uplne ine, co si ani nevsimneme
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Monii » Pon 28.03.2011 8:48

Ako dlho mám skúšať, na čo má chuť? :ua: Doteraz pekne všetko papala, dokonca ukážkovo. Na jedlo sa tešila, skákala na mňa. No posledný týždeň nechce jesť raňajky. Raňajky máva mäsové + príloha. Večer mäsové kosti. Stravu má pestrú. No za posledný týždeň raňajky vždy vynechala a z večere niektoré kosti nezje ale premiestňuje si ich po dvore a zahrabáva. Najprv ma napadlo, že do toho nechce zeleninu s ovocím. Tak som jej dala čisté mäso. Nezjedla ani to. Na druhý deň som primiešala bambino, ktoré miluje. Nepomohlo. Skúšam vážne všetko. Nezjedla mi ani jazyk, ani srdce, ani konzervu, ani držky. Ani Bordy kocku nechcela. Ja už vážne neviem :ua: Vyše týždňa je bez raňajok. :ua:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Mackie » Pon 28.03.2011 15:17

najvyssi cas ranajky zrusit :no:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Pes nechce jesť BARF

Poslaťod Monii » Str 30.03.2011 12:37

Tak dnes ráno mi mäso vyjedla, zelenina s ovocím ostala. Ako do nej dostať prílohy? :nwm: Doteraz úplne bez problémov, neviem, prečo začala vymýšľať.
Kvôli torzii nechcem moc ísť na 1 jedlo denne. Do pól roka jedávala 3 krát, teraz mesiac je na 2 jedlách denne.
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava