alergia na mäso

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: alergia na mäso

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 17:44

Margita píše:v normalnych masiarstvach maju bezne,cize nie tie hypermarketove kutiky


Bohužial, ja po práci stíham iba hypermarkety :ua:

Skúsim nájsť niekde to morčacie, tuším v lidli mávajú občas akcie na morčacie, som ani nedevela, že keď má alergiu na kurací proteín, tak morčacie nemusí mať alegiu, som myslela, že hydina je všetko jedno :lol:
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: alergia na mäso

Poslaťod katkariinka » Pia 08.05.2015 17:53

Moje baby dobre tolerujú kačku - v akcii sa da vychytať do 3e - väčšinou mrazena, obcas aj chladena.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: alergia na mäso

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 17:55

katkariinka píše:Moje baby dobre tolerujú kačku - v akcii sa da vychytať do 3e - väčšinou mrazena, obcas aj chladena.


a aký obchod ?
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: alergia na mäso

Poslaťod katkariinka » Pia 08.05.2015 17:59

Rozne - tesco, bila, lidl, kaufland
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: alergia na mäso

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 18:01

katkariinka píše:Rozne - tesco, bila, lidl, kaufland


tak zajtra sa vyberiem do obchodov hľadať kačku a spol. :smile:
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: alergia na mäso

Poslaťod Lindchen » Štv 11.06.2015 8:38

Mám takú asi primitívnu otázku, ale už fakt neviem. Aris nemôže (okrem iného) hovädzie a robí mu zle aj všetko z kravského mlieka (kvôli pôvodu, na laktózu ako takú nereaguje). Kozie mäso môže, môžem mu dávať kozí syr? Potrebujem high value odmeny a aj kvôli rýchlosti zjedenia, neviem, čo iné vymyslieť. A fakt už neviem, čo mu dávať?

Vyskytuje sa u psov histamínová intolerancia? Nemôže byť predsa intolerantný pomaly na všetko...
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: alergia na mäso

Poslaťod Poca » Štv 11.06.2015 14:01

Moja sučka keď zje mäso tak ho vyzvracia. Akýkoľvek druh. Kosti v pohode, mleté mäso v pohode, ale keď ho len pomixujem, vyzvracia ho. Nemyslím, že je to alergia ale nemáte predstavu prečo je to tak?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Predchádzajúci

Späť na Surová strava