Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

alergia na mäso

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: alergia na mäso

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 17:44

Margita píše:v normalnych masiarstvach maju bezne,cize nie tie hypermarketove kutiky

Bohužial, ja po práci stíham iba hypermarkety :ua:

Skúsim nájsť niekde to morčacie, tuším v lidli mávajú občas akcie na morčacie, som ani nedevela, že keď má alergiu na kurací proteín, tak morčacie nemusí mať alegiu, som myslela, že hydina je všetko jedno :lol:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Pia 08.05.2015 17:53

Moje baby dobre tolerujú kačku - v akcii sa da vychytať do 3e - väčšinou mrazena, obcas aj chladena.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 17:55

katkariinka píše:Moje baby dobre tolerujú kačku - v akcii sa da vychytať do 3e - väčšinou mrazena, obcas aj chladena.

a aký obchod ?
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 08.05.2015 17:59

Rozne - tesco, bila, lidl, kaufland
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 08.05.2015 18:01

katkariinka píše:Rozne - tesco, bila, lidl, kaufland

tak zajtra sa vyberiem do obchodov hľadať kačku a spol. :smile:
Noelle
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.06.2015 8:38

Mám takú asi primitívnu otázku, ale už fakt neviem. Aris nemôže (okrem iného) hovädzie a robí mu zle aj všetko z kravského mlieka (kvôli pôvodu, na laktózu ako takú nereaguje). Kozie mäso môže, môžem mu dávať kozí syr? Potrebujem high value odmeny a aj kvôli rýchlosti zjedenia, neviem, čo iné vymyslieť. A fakt už neviem, čo mu dávať?

Vyskytuje sa u psov histamínová intolerancia? Nemôže byť predsa intolerantný pomaly na všetko...
klik -->> OBEDIENCE BA - semináre, intenzívky a tréningy
you're not allowed to access this file
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Poca » Štv 11.06.2015 14:01

Moja sučka keď zje mäso tak ho vyzvracia. Akýkoľvek druh. Kosti v pohode, mleté mäso v pohode, ale keď ho len pomixujem, vyzvracia ho. Nemyslím, že je to alergia ale nemáte predstavu prečo je to tak?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Surová strava