Kolko to zradlo mesacne stoji

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod lenka_1705 » Pia 11.10.2013 20:34

tiez ma to uz dnes vyjde dost, ratam min. tych 50 €.. kupujem aj kusovky a drahsie druhy masa.. no granule vyjdu aj viac pri jeho spotrebe a je to urcite menej kvalitne nez barf :no:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod misulka22 » Str 23.10.2013 18:26

Ja mám 27kg psa (bulteriér), 8 mesiacov. Denne zje cca 1000g a mesačne minieme na mäso 30-50 eur (podľa toho aké mäso kupujem). Inak kupujeme hovädzie, teľacie, jahňacie, králik, bravčové, hus,kačica, pštros, divina,kôň,ryby kura ,morka...tak na pestrosť sa nesťažuje :D Neviem či viac stoja granule ,ale nekŕmila by som nimi ani keby ich rozdávajú zadarmo takže mi to je v podstate jedno :)
misulka22
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod sarach » Pon 23.12.2013 19:22

Takže prvý rok evidencie koľko euríčok ide do krmiva ... 850 eur (pamlsky, granule, mäso, konzervy). Verím, že nasledújúci rok to bude menej ... :smile:
(počet psov: 2; veľkosť: cca 45kg / cca 20kg)
Naposledy upravil sarach dňa Uto 24.12.2013 11:13, celkovo upravené 1
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod katkariinka » Uto 24.12.2013 9:19

Pridaj aj info o psovi ;)
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod slebo » Uto 14.01.2014 17:30

Pes 35 kg - 500 g mäsa, 200g kosti alebo vnútornosti, 100 - 200g. príloh (obiloviny nedávame sem tam sparené ovsené vločky)
Fena 15 kg. - 250 g mäsa, 100g kosti alebo vnútornosti, 100g príloh - u nej musíme ísť na menšie porcie bo už je kapánek tučnučká

Všetko komplet do 50 EUR mesačne, s tým, že mäso kupujeme vo väčších množstvách a zostáva aj na ďalší mesiac.
slebo
Okoloidúci
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Veľký Ďur - Rohožnica

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod Dechi » Ned 07.07.2019 19:46

Zdravím
No môj psík toho zje až až. Mesačne ma to víde na 60€. A to len mäso. Kupujem v barf obchode.Má 30kg. Čiže ja hovorím, že to je určite drahšie. Pri granuliach to bolo 31€ na mesiac a pól, značka Fitmin.
Dechi
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod kellee » Pon 15.07.2019 8:37

Dechi píše:Zdravím
No môj psík toho zje až až. Mesačne ma to víde na 60€. A to len mäso. Kupujem v barf obchode.Má 30kg. Čiže ja hovorím, že to je určite drahšie. Pri granuliach to bolo 31€ na mesiac a pól, značka Fitmin.



moji dvaja maju dokopy 34-35kg, kupujem tolko, co sa mi narve do mraziaka, posledne za nieco okolo 80€ vydrzi to nejake 2 mesiace ja toto nesledujem, ale ak aj, tak to vyjde tych 40 na mesiac, myslim ze aj menej. beriem maso z CR
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod wer » Pon 15.07.2019 8:53

moj tiez zozerie za mesiac len maso za 70 €...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod Connie » Pon 15.07.2019 10:59

Mna to vyjde na troch psov, ktorí spolu vážia zhruba 40kg takých 60e mesačne, niekedy aj menej... Záleží od toho čo kde uchmatnem.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod wer » Pon 15.07.2019 11:01

Offtopic: jak mozu 3 velke psy spolu vazit 40 kg? :heh: to je nefeer. ale pockaj ,ked dorastie malina. tie zeru za 3 nemcov :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod Elis » Pon 15.07.2019 11:03

OT -jsem po dlouhe době objednávala maso jinde nez obvykle - a lezou mi oci z dulku nad nekterymi cenami :pac:
krmeni masem uz davno neni "levnejsi"
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 15.07.2019 11:06

neviem kde nakupujes, ale ja kupujem z miestnych zrojov, od predajcu suroveho priamo z bitunku. schvalne som si to pisala. krmim leonbergera, hovawarta a 2 ceskoslovenskych vlciakov. davam 4kg masa a asi 2kg cestovin (ryza alebo vlocky,...), plus nejaka ta zelenina, oleje,... na dva tyzdne mi to vychadza 70€ +-
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod Connie » Pon 15.07.2019 11:09

Počkaj, počkaj... Ja som sa sekla. Do kelu. :haha: Maju 47kg, takže som chcela napísať 50kg.
Aj tak, Chilla má velkost prerastenej šeltie. :heh: Connie tiež konečne kuuusok schudla a Helenka má zatiaľ iba 20kíl.

Pamätám si Alicine mega dávky, už sa teším. Pri nej som to už riešila štýlom ráno granule, večer mäso. Bolo to jediné, čo jej vyhovovalo aby mi nechudla a nemusela zožrat pri 25kg dve kilá denne. :prd:
Naposledy upravil Connie dňa Pon 15.07.2019 11:11, celkovo upravené 1
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod vavrena » Pon 15.07.2019 11:10

Mňa to vychádza cca stovku mesačne, malina+NO + dvaja malí haranti, a mäso v top kvalite. Ak by som šetrila na kvalite, tak sa viem pohnúť až pod 50 eur.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Kolko to zradlo mesacne stoji

Poslaťod wer » Pon 15.07.2019 11:26

ja napr vobec nekrmim kurencami. to by tiez mohla byt cena o doost nizsie.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava