Vracanie po BARF-e

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Sob 17.01.2009 18:54

( asi som neni správne tak potom to poriešte)
Rony sa mi už tri krát povrazal po BARF-e. Nezjedol nič iné, ale vracal. Nevie niekto prečo?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Baarbora » Sob 17.01.2009 19:47

specifikuj blizsie, co to zname po Barfe. Co zjedol, ake mnozstvo, co jedol predtym, odkial bolo maso, co robil po jedle, atakdale. Napisala si prilis malo..
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod lucik » Ned 18.01.2009 8:29

Aris, BARF je sposob krmenia, nie jedlo, tak to prosim ta opis blizsie..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Ned 18.01.2009 12:48

Dostal kuracie chrbty, mrkvu, paradajku, lyžičku oleja dostal 250g pekne zjedol potom sme si spolu sadli nešli na prechádzku ani nič a asi po 1,5hodine to vyvrátil.
Druhý krát dostal krky+pluca, petržlen, vnatku, paradajku dostal 250g zase sme si sadli a po 1 hodine to vyvrátil. Ked mu dám varené nevracia, lenže varené nieje ono a zas nechcem mu ublížiť tým, že bude stále vracať. Mäso bolo z mäsiarstva čerstvé, nie mrazené a ani sme ho nemrazili. Vôňa bolo dobrá, farba tiež nebolo slizké ani nič. V obidvoch prípadoch sme boli predtým na prechádzke a dostal sušené držky, dve čo je tak max. 10g na ranajky mal cmar+vločky a v druhom prípade tvaroh+jablčko+škorica+vajíčko
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod wildrane » Ned 18.01.2009 12:55

Aris, akurát mi volala sestra, vcera na moje doporuceni sučke po porode zacala dávať maso, doteraz bola krmaná len granulami, ked jej dala 100 g masa + prílohu bola v pohode, vcera jej dala celú kocku 250 g ml. havadziny bez prilohy a Nelka celú noc vracala, hned som segru sprdla, že je to vysoká dávka a este aj bez prílohy. Poznám viacej prípadov kedy z granula po nárazom prechode na krmenie BARF-om psíkovia mali problém, vracali
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Ned 18.01.2009 12:56

On je na varenom/surovom odkedy k nám prišiel na BARF som prešla pred mesiacom a začal mi takto blinkať :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod wildrane » Ned 18.01.2009 13:04

Aris mozno budem vyzerať ako t..., ale ja si pod BARF predstavujem krmenie psíka surovým /vareným ? / masom + doplnyky /zelenina, vajcia, tvaroh , ovocie, ryza, cestoviny a pod/. Mýlim sa?
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Ned 18.01.2009 13:10

Aj ano, ale asi takto:
Keď vychádzame z toho, že pes žerie dvakrát denne, týždenne dostane dvanásť porcií (ak má jeden pôstny deň). Z týchto 12 porcií je 8 mäsovo-kostných, 4 zeleninové a 4 obilno-mliečne.

Príklad: 4 porcie čisto mäsovo-kostné
4 porcie mäsovo-zeleninové
4 porcie obilno-mliečne

( skopírované s témy Čo je to BARF?)

Čiže sa nedáva mäso+ryža, ale mäso+zelenina.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Baarbora » Ned 18.01.2009 13:11

Aris, nemohol to pohltat, nerozhryzt poriadne? v oboch pripadoch bola paradajka a v oboch pripdoch susene drzky. pokial to,co vyvratil bolo poriadne rozhryzene, chybu by som hladala tam
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Ned 18.01.2009 13:13

Bolo to rozhryzené. Dnes skúsim teda pridať k večeri len paradajku zajtra zas sušené držky. Dakujem za rady
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod wildrane » Ned 18.01.2009 13:15

Offtopic: Aha, takže teraz už viem že nekrmim BARF om :lol: ,lebo len masovo zeleninové, a obilno mliecne porcie nemaju a ani postny den raz do týždna, ved len ked meskám z vecerou /dospelých krmim raz denne vecer/ tak to vedia aj susudia na opacnom konci ulice co si pýtajú štekotom, nieto, že by mali hladovať :heh:

Ďakujem za presné vysvetlenie
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod lucik » Ned 18.01.2009 13:20

Aris, a nevracal kusky kosti? Mne Gipsy blinkala ked som jej dala huspeninu - prehltla cele zaprstne kosticky z paprciek a tie sa jej niekde museli zasprajcnut, bo blinkala asi po 3 davkach a poslednykrat blinkla den aj pol po poslednej davke a vyblinkla uz len tu kosticku.. :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod Aris » Ned 18.01.2009 13:24

NIe práveže vyvracal všetko čo dostal. Ozaj a ked sa mi pes vyvracá po jedle čo mu mám dať? Nechať hladného alebo ako?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod lucik » Ned 18.01.2009 13:29

ja by som nechala hladneho.. + repikovy cajik dat pit, upokojuje zaludok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Vracanie po BARF-e

Poslaťod meggie26 » Ned 18.01.2009 13:37

neviem ale mne tam stale vyskakuje ta rajcina neskusis ju niecim nahradit ci to bude mat ten isty efekt
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Ďalší

Späť na Surová strava