Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Štv 30.08.2012 9:27

ked sa pozries do objednavok, najdes tam aj toto

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Štv 30.08.2012 9:32

Otázka na Košičanov - máte tam nejaké mäsiarstvo, kde sa dajú zohnať alebo aspoň objednať hovädzie srdcia/jazyky? Ak áno, tak kde?

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Štv 30.08.2012 10:05

Mackie píše:ked sa pozries do objednavok, najdes tam aj toto

Áno, keď som prihlásený tak vidím stav a detaily(adresa) svojich objednávok, pochybujem že niekto druhy to vidí tiež...

miusiatko píše:Otázka na Košičanov - máte tam nejaké mäsiarstvo, kde sa dajú zohnať alebo aspoň objednať hovädzie srdcia/jazyky? Ak áno, tak kde?

Tiež som hľadal v KE niečo ale nakoniec som aj tak skončil v BAFF-e, keď mi to dovezú zdarma načo mám behať po obchodoch. Pred domom mám poľskú predajňu mäsa. Odtiaľ beriem morčacie krky, sem-tam stehná a kuracie krídla. Stehná a trupy nie. Ešte z Tesca tovar po záruke. Za dobrú cenu bravčové srdcia, hovädzie s kosťou a pod. Ale nie stále to majú.

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Štv 30.08.2012 10:28

myslim subofrum Objednavky tu na tomto fore
su tam rozne firmy, ktore rozvazaju maso, aj Baff

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Štv 30.08.2012 10:41

pardon ... za nedorozumenie
ale dali otázku tak som sa pokúsil pomôcť keďže som prednedávnom riešil podobný problém,len nech sa havkovia majú dobre :ahoj:

Re: Čo hľadať v mäsiarstve

Sob 06.10.2012 10:59

miusiatko píše:Otázka na Košičanov - máte tam nejaké mäsiarstvo, kde sa dajú zohnať alebo aspoň objednať hovädzie srdcia/jazyky? Ak áno, tak kde?

Take masiarne su dole v meste. Jedna je na "Liptove" Komenskeho ulici, cca oproti internatom Ferka Urbanka. Vedla je Sabi obchod. Vacsinou maju nase maso z Gelnice. A druha masiaren je na Masiarskej nedaleko galanterie Piccolo a Ginky. Polske maso by som po tychto selijakych aferach asi velmi nekupovala.
Odoslať odpoveď