Kŕmenie divinou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Pes a "Vysoká zver"

Poslaťod simaa » Pon 07.01.2013 18:03

lucik píše:nie, neprenáša.. neviem zdôvodniť, len taká nedôvera voči parazitom alebo čo.. :nwm:


Jaj aj ja som mala taku nedôveru pokial som si neprecitala že pri premrazeni by sa mali paraziti zlikvidovať a ak nie tak kyselina psa je dostatocne silna :yes: Ale aj ja mam určite nedôvery k určitým mäsom .

matushka píše:Ja sa najviac bojím že mi pes zožere :kak: po infikovanom diviakovi, ktorých tu behá po lúke celkom dosť.. :ua:


Hej aj ja som sa bala vsetko som kontrolovala ked sa na chate vencila som davala pozor nech nic nepapa ale niekedy sa neda zabranit :ua:
simaa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 784
Bydlisko: Slovensko,Nitra

Re: Pes a "Vysoká zver"

Poslaťod morbo » Pon 28.01.2013 21:42

Krmim vysokou aj srnčou 8 rokov dva kaukazáky(surové mäso aj kosti) a zatiaľ sa im nič nestalo, ale diviaka uvarím. sem tam aj hvädzinu dostanú a z kanca( dospelý diviak) aj vyškvarenú masť so škvarkami zožrali). Suka raz zožrala nevedomky z mojej strany vývrh(črevá) z diviaka a dostala pásomnicu, tak som ju odčervil a funguje ďalej( cca 2roky), ale inak im chutí-
morbo
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes a "Vysoká zver"

Poslaťod Levriero » Uto 29.01.2013 18:21

Ahojte, mate nejaky dobry zdroj na divinu v okoli BA? Nasim velmi chuti no kupovala som u masiara a to sa nedoplatim pri 4 psoch :(
Levriero
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 85

Predchádzajúci

Späť na Surová strava