BARF Nitra a okolie

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod pigie » Pon 17.12.2012 16:51

Offtopic: Presne to myslim, u nas by prichadzala totiz len divina od falca napr. a tam netusim zlozenie a hlavne mu neverim... Inu zverinu, ak by som mala k nej pristup sa nebojim, ale u tejto sa stale bojim, ze tam niekto pichne diviaka. Takze ak to nebude ciste ostemplovane maso, ze je to trebars srnec alebo tak, tak nedavam... Cize defacto nedavam vobec :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod miusiatko » Pon 17.12.2012 16:56

Offtopic: tak to ja neverim ziadnej mletine, ani ma nenapadlo, ze sa na to pytas :lol:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod pigie » Pon 17.12.2012 18:08

Offtopic: Co viem, nie je to mlete, ale odrezky. Ale to je sumafuk - diviaka nespoznam :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod simaa » Uto 18.12.2012 11:22

ja by som tiez nedavala divinu predvcerom davali na jojke o niakej smrtelnej chorobe pre psov http://www.joj.sk/relacia-noviny/noviny ... v-joj.html
simaa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 784
Bydlisko: Slovensko,Nitra

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod Leila Tobrok » Str 19.12.2012 15:03

ja som naposledy dávala jelenie kosti a to bola myslím prvá a posledná divina na dlho :lol:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod mic » Pia 21.12.2012 10:50

ja dávam jelení výsek, je to veľmi krvavé, rozmrazujem to na sitku. Problém je po tomto prejsť na iné mäšo, ešte tak držky, ale iné už potom veľmi nechcú, takže tradične bravčové hrtany neviem skrmiť dlhšiu dobu. odčervujem často a inak v tom problém nevidím, že je to divina.
mic
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod skacenka » Sob 29.12.2012 16:59

iiivetka píše:Už mi odpísal ten pán kôli vetamixu...ale ceny ešte neviem, ale bolo by to možné :no:


iiivetka ako to vypadá s tým vetamixom? oni by to doviezli na SK? My by sme sa určite pridali k vetamixu, tak 30kg by sme vzali :no:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod iiivetka » Str 02.01.2013 18:56

Ešte nemám ceny, tak skúsim zohnať tie. Pán by bol ochotný to doviezť, a hladám niekoho u koho by sa to všetko mohlo zložiť...Ja bývam v byte...Bolo by dobré keby to bol niekto u koho by to potom mohlo bývať pravidelne. Pravidelné závozy s tým, že by sme si tam všetci po to prišli čo najskôr. A vieme objednávať mäsko aj z majpetu. Momentálne fungujeme na tom. Takže možno by sme mohli objednávať z dvoch zdrojov, majpet a vetamix.
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod iiivetka » Str 02.01.2013 19:48

Tááákže, zakladám novú tému v objednávkach. Ľudia z Nitry ak chcete niečo z Majpetu, píšte do novej témy. Keď budem mať viac info o vetamixe, spravím tému aj na objednávky vetamixu NR.
:ahoj:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod BARF BRATISLAVA » Štv 17.01.2013 14:46

Od februára budeme mať rozvoz Nr ... nákup od jedného kilogramu.
www.barfbratislava.sk
BARF BRATISLAVA
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod skacenka » Str 23.01.2013 9:18

Ľudia z Nitry!!!
V piatok budem robiť objednávku z vetamixu-pre tentokrát budú ceny rovnaké ako sú uvedené na českej stránke-samozrejme po prepočte na € :no: rozvoz bude v priebehu budúceho týždňa :smile:
Takže ak má niekto záujem-šup sem http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=75&t=19835 s objednávkami :ahoj:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod iiivetka » Str 23.01.2013 9:45

Skacenka, naozaj netuším ako sa ti to podarilo :ha: Mne ten pán neodpisuje... :nwm:
Ale super :ha:
Kuknem čo chcem z vetamixu a napíšem do tej témy :yes:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod skacenka » Str 23.01.2013 12:15

iiivetka píše:Skacenka, naozaj netuším ako sa ti to podarilo :ha: Mne ten pán neodpisuje... :nwm:
Ale super :ha:
Kuknem čo chcem z vetamixu a napíšem do tej témy :yes:


:joint: ja som mu písala ešte pred koncom roka a hneď odpísal, že mu mám po novom roku volať :no: a dnes som volala, tak takto povedal :joint: a že dakedy od konca februára by mal fungovať potom už slovenský vetamix :smile: ale že to nevie presne, tak že zatiaľ dovezú, aby slovenský psíčkovia mali čo papať :heh: ale odber je min.70kg :heh: nevadí, my vezmeme veľa, takže možme objednávať :yes:

Takže očakávam potom objednávku :ahoj:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod Kenay » Štv 24.01.2013 20:37

Hmm ..A odkiaľ teda viete lacnejšie zohnať? tento vitamix je asi vo fajn cene , nie? my sme teraz nedávno kupovali pomály úplny odpad - viac kostí , ako mäsa za 95c / kg... na tom Mraja shop to vyzerá byť lepšie mäso a v tej istej cene... Tak ako? odkiaľ odoberáte? ;) :jop:
These things we do.... That others may live
Kenay
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Bydlisko: Nitra

Re: BARF Nitra a okolie

Poslaťod iiivetka » Štv 24.01.2013 23:28

Kenay, pozri si túto tému viewtopic.php?f=75&t=19835 a rýýýchlo si objednaj :ha:
Vetamix má veľmi dobré ceny, takže nefilozofuj a objednávaj.
Mraja shop je tiež fajn, ale mne sa nechce krájať mäso a moja psica je fajnovka....
Ja som teraz fungovala cez majpet, boli ochotní to priviesť až do NR, a celkom fajn mäsko, a aj ceny...
A keďže vidím, že si tu nový, tak veľa študovania prajem :fizel: :ha:
viewforum.php?f=52
:jazyk:
:ahoj:
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava