Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Elis » Ned 01.07.2018 6:31

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Noelle » Ned 01.07.2018 12:48

Dík, som to hľadala v tejto téme.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Ned 01.07.2018 13:17

ty horentni ceny si pamatuju, proto jsem vedela, kde to je :-D
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 10:18

Keďže neviem prečo mi na moju samostatnú otázku nikto neodpovedá :ach: skúsim tu:

Posledný rok odkiaľ objednávate mäso ? Je momentálne vôbec niekto, na koho kvalitu sa dá spoľahnúť ? Všade narazím na recenzie o smradľavom mäse, som dosť znechutená, ale potrebujem nakúpiť. Problémom je, že pes mi to síce zje ale mačky sa páchnuceho mäsa ani nedotknú. Tento týždeň potrebujem súrne urobiť už nejakú objednávku, len neviem kde :ua:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Pon 02.07.2018 10:33

Noelle píše:Keďže neviem prečo mi na moju samostatnú otázku nikto neodpovedá :ach: skúsim tu:

Posledný rok odkiaľ objednávate mäso ? Je momentálne vôbec niekto, na koho kvalitu sa dá spoľahnúť ? Všade narazím na recenzie o smradľavom mäse, som dosť znechutená, ale potrebujem nakúpiť. Problémom je, že pes mi to síce zje ale mačky sa páchnuceho mäsa ani nedotknú. Tento týždeň potrebujem súrne urobiť už nejakú objednávku, len neviem kde :ua:

Noelle, kupujem od barina.sk alebo dopsimisky.eu - kupujem viac menej osvedcene veci stale dokola, spokojnost :yes: Kuracie nekupujem vobec, takze na tu ti recenziu neviem dat :smile: Zavisi v akej lokalite si, treba pozriet zavozove dni a tak planovat objednavky, klasika ako vsade inde.
Vetamix uz vobec nekupujem, ale mozno sa medzicasom polepsili :lol:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 10:39

barina.sk - hmm... to vyzerá dobre. Akú dlhú dobu od nich bereš ? Nechodí povolené mäso ? Od akého výrobcu berú, neviem to na stránke nájsť.
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod vavrena » Pon 02.07.2018 10:52

Ja beriem celý rok z vetamixu a mäso je ok. Začali sme odtiaľ brávať, odkedy zrušili predchádzajúceho slovenského dodávateľa -od neho mi chodilo smradľavé mäso. Teraz majú dva týždne nového slovenského dodávateľa, vyjde to o pár eur drahšie, akurát zajtra mi príde prvá objednávka. Ale komunikácia 100%. :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod soletka » Pon 02.07.2018 10:57

Noelle píše:barina.sk - hmm... to vyzerá dobre. Akú dlhú dobu od nich bereš ? Nechodí povolené mäso ? Od akého výrobcu berú, neviem to na stránke nájsť.

Beriem od nich tak min. rok, mozno aj dlhsie, uz si presne napamatam. Prislo zatial vzdy zmrazene, nosia to v polystyrenovych boxoch. Myslim, ze je to Barfme.

Vavrena, potom daj vediet, ako sa ti pozdava ten vynoveny Vetamix :yes:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 11:12

tak asi ich skúsim

Som tak dávno neobjednávala mrazené pre psa, že ani neviem že barfme je výrobca, či to je tiež dodávateľ ?

Kupovala som v normálka mäsiarstve, ale je to stále drahšie a drahšie
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 02.07.2018 11:18

ja beriem uz nejake cca dva roky do psi misky a aj moji znami a problem som este nemala nikdy aj ked som citala ze v CR sa niekolko ludi stazovalo na kvalitu, no mne toto maso kludne macky zozeru
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 12:06

no ja som naposledy mala zrovna dopsimisky problem, prvá objednávka a problém, inak komunikácia s nimi bola bezproblémová, boli ústretový, ale čo keď mi polovicu dodávky nikto nechcel zjesť. Odvtedy som práveže nikde neobjednávala a teraz som zase chcela u nich skúsiť, ale všimla som si na FB niektoré zlé recenzie a stoplo ma to :ua:
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kellee » Pon 02.07.2018 12:17

ano aj ja som citala, ale moja skusenost za tie dva roky je dobra, nikdy sa mi nestalo, ze by mi prislo maso smradlave a napriklad ako jedini boli ochotni zavazat ku nam aj mimo trasu ked som im pisala, ze som mimo. nemali s tym zidny problem. dobre maso maju aj barf me, ale ti mi nedovezu a musela by som otravovat kamaratku
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 13:00

to barfme myslíš dodávateľa-výrobcu (?) čo písala soletka, že predáva cez barina.sk ?
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Pon 02.07.2018 13:11

Barf me je vyrobca (cesky).
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Pon 02.07.2018 13:26

To barina.sk som vobec nepoznala, takze dakujem aj ja za tip :jop:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava