Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Štv 07.09.2017 6:28

Konkretne kuracia s kostou a chrupavkou to bola, co boli skoro same kosti. A ten "vet odpad" predavaju ako hovadzie a bravcove odrezky. Niekedy to bolo pekne, ale fakt casto tam bol proste bordel od masiara vratane veci, ktore psom fakt davat nechcem. Cisto masove kocky byvali ok, aj ta hovadzia s chrupavkou celkom ok, menej zapekajuca nez ta kuracia. Dohodnut sa s nimi vzdy dalo, len mne sa nechce po skoro kazdej objednavke riesit, ci mi nauctovali spravne ceny a dodali to, co som chcela :heh: Teraz v CR sme kupili obr mrazak a bravam Falco, pripadne Vetamix, tu maju pravidelne rozvozy, takze je to jednoduchsie nez na Slovensku.

Štv 07.09.2017 8:19

mne pes bordy kocku zozerie a okamzite z neho leti cela von, neviem co v nich je ci nie je, ale aj vyzor je moc nevabny, mam to doma zalohu, no davam to sliepkam, lebo pes z toho nic nemal

Štv 07.09.2017 9:31

Kellee - to fakt z neho vyletí? a to predom či zadom? Len chcem teda vedieť, že či to aj strávi alebo nestrávené to vybehne z neho...ja bordy brávam už roky a nikdy žiadny problém...ale iba tie hovädzie kocky alebo ešte hov.+morka...a aj výzorovo to je fajn...ale tiež som od viacerých počula, že im dodali dosť nekvalitu....možno záleží do série alebo ako by som to nazvala :lol:

Štv 07.09.2017 10:08

vygrcne to, nestravi vobec nic, do 10-15 minut to zgrcne vsetko. Maso beravam od do psi misky, jedini co su ochotni sem vozit a som velmi velmi spokojna.

Štv 07.09.2017 10:27

Hmmmm...zvláštne...ale keď mu to nesadne tak čo už...tak to ide von...moji chlapčiská málokedy niečo zo seba vyhodia predom... :lol: A pozerala som aj "Do psí misky" a vyzerá to dobre...musím si podrobnejšie naštudovať ako majú podmienky....možno by som skúsila. Trenčín tam majú v trase...len keď mi to privezú do roboty tak to nemám kde nechať celý deň... :ua: No uvidíme...dík za typ! :jop:

Štv 07.09.2017 10:39

neviem cim to je, ked som zacinala s BARFom, tak to bolo jedine dostupne maso, a pes to zral bez problemu, no casom ci sa oni zhorsili, alebo jemu sa nieco porobilo v zaludku, musela som hladat ine alternativy, a s tymto masom som ja velmi spokojna, aj cenovo aj co sa masa tyka. Mna na trase nemaju a boli velmi ustretovi.

Štv 07.09.2017 10:52

Oni ti to dovezú akože až domov? Priamo na dresu? A koľko kg tak bežne brávaš? No nič doma si to musím pozrieť podrobne... :smile:
Mojim ten Barf vyhovuje alebo teda nemajú žiadne problémy s trávením alebo že by im to nechutilo...aj naše jazvečíky na tom fičia a tiež v poho...ale ako hovoríš záleží aj na psovi a jeho trávení...vidím aj ja rozdiel v tých mojich, že mladý má citlivejší žalúdok...

Štv 07.09.2017 11:27

ano domov a daju mi vediet dopredu, kedy mi to dovezu a este aj cca cas. Beriem tak 20-30kg

Štv 07.09.2017 11:34

Tak to je fakt super...skúsim ich aj ja nalomiť...veď za opýtanie nič nedám :smile: ...ja tak 50 - 60 kg brávam...tak možno by sa dalo s nimi dohodnúť...

Štv 07.09.2017 11:36

urcite. Budem uz aj ja viac bravat, lebo sme sa rozmnozili, len potrebujeme vacsi mrazak

Pia 15.09.2017 22:34

lucik píše:
Snezienka123 píše: (ja som kŕmila ľudským mäsom a kosťami)

:oo: to sa ti veru mletiny budú ťažko zháňať, väčšinou sú kuracie, morčacie alebo hovädzie, no ľudské som v ponuke nevidela nikde :lol: (žartujem)

:heh: :jop: nuž, bola som z tej malej tak mimo, že by som ozaj aj ľudské dala, ak by sa dalo kúpiť :jazyk:

Samozrejme, že to, že nakupujem pre ňu mäso určené pre ľudí, neznamená, že nemá kože, šľachy chrupavky, či vnútornosti.
Len mi tak napadá, že pri tých kupovaných mletinách pre psov je asi dosť prekvapko, koľko je tam vlastne kostí, či chrupaviek a koľko mäsa :nwm:

Sob 16.09.2017 6:54

To záleží na tom, akú mletinu kúpiš. To majú rozdelené, či s kosťami, či s vnútornosťami, či len mäso a mäkké časti.

Pia 05.01.2018 18:47

Kupila som vcera na skusku mlete hovadzie z toho Hornbachu a spoko som, Haku asi nikdy nezblajzol veceru tak rychlo :jop:

Str 24.01.2018 18:57

https://www.aktuality.sk/clanok/557926/ ... -kuracinu/
Odoslať odpoveď