BARF Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Kamenna predajna v Bratislave

Poslaťod Amy01 » Str 16.04.2014 13:08

fresh market - ale tam majú len 2kg hovädzie a bravčové, ale zase je tam aj mäsiar Achberger.
http://www.freshmarket.sk/
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: Kamenna predajna v Bratislave

Poslaťod Keso » Str 16.04.2014 15:25

Ano vo freshmarkete maju ale len pomlete, aspon v ostatnom case mali len mlete. U archbaera kupujem kuracie trupy to ide po 1e ci tak nejak
Keso
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: BARF Bratislava

Poslaťod enrica » Pia 25.04.2014 12:35

Neviete mi prosím povedať, odkiaľ získava mäso tento obchod - barf a iné obchody ? Na stránke to nemajú uvedené. Len úžasne nízke ceny. Ktoré sú však podozrivé! Či predávajú podmienečne poživateľné mäso z mäsokombinátu ? Predpokladám, že o nepoživateľné mäso sa nejedná. V oboch prípadoch to nie je bohvie čo.
enrica
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Pia 02.05.2014 5:34

Ahojte,
skúsim moju skúsenosť s barfdog - nakupujem tam od samého začiatku,prvý nákup sa mi moc nevydaril,niektore veci boli trocha smradlavé,ale nič strašné-psy mi to zožrali a v predajni sa mi aj ospravedlnili,odvtedy spokojnosť- ALE musím napísať,že beriem len niektoré produkty,mletiny hovädzieho/bravčového a vnútornosti -slezinu/pečienku. Kura tam osobne nekupujem- nepáči sa mi a zaváňa :ua: Nakupovať chodím osobne,keď som poblíž. Inak na ich FB stránke najdete info,že je to český Vetamix...
Inak pozrite sem na vlákno viewtopic.php?f=75&t=22308
je to český dodavateľ z Brna, http://www.becres.cz, chodí 1x až 2x do mesiaca do Bratislavy, najbližší závoz je 16.5. piatok medzi 17.00-18.00hod v Petržalke,závozné je 8 €,ale mi si to vždy podelíme,kedže nás je vždy viac.Ceny sú v pohode a kvalita je skvelá :jop:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Iker » Str 14.05.2014 10:04

ahoj,

ja krmim uz dlho surovou stravou. Vyskusala som viacere predajne.

na Bulharsku chodim v poslednom case castejsie. Je to maso z vetamixu. Ale su tam velmi mili a prijemni ludia, takze sa tam da dobre nakupit.
Chodila som aj na barfdog.sk, tak isto to je maso z vetamixu len maju prelepenu nalepku.

Po novom som si nasla stranku: www.smrad.sk, kde som vyskusala maso a bola som spokojna. Doniesli mi ho az domov, a bolo to naozaj maso. Aj ked nemaju velmi na vyber, ale pan mi povedal, ze sa rozbiehaju a vie objednat aj kralicie maso napriklad, ale potreboval by viac zakaznikov.
Tak neviem :)
Iker
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Lucy » Štv 29.05.2014 14:19

Ja som dnes 1x brala maso od luckydog.sk - nieco mavaju aj priamo na predajni, ale robia viac-menej pravidelne objednavky masa z Ciech - dopsimisky.cz, co som skumala,tak maju vela spokojnych zakaznikov a dobre referencie a hlavne velmi peknu ponuku masa, vazne kadeco, za normalne ceny

doteraz som bravala maso z kamenneho obchodu na Chalupkovej (hned vedla je este aj Orban, cize nakupny raj), psiska to jedli v pohode,ale teraz vidim celkom dost rozdiel v kvalite masa, toto od luckydog sa mi vidi ovela krajsie a lepsie, cize ak ste so zapadu /neviem ako je to s rozvozom/ tak jednoznacne odporucam :jop:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Malá Molly » Uto 22.07.2014 18:00

Na Halovej je už predajňa zrušená. Neviete mi niekto poradiť kde v Ba predávajú Nýřany?
Malá Molly
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Uto 26.08.2014 14:08

Na Slovensko do bratislavy zaváža http://masomaso.cz/,dovozné je 250 kč na jednu adresu, alebo http://www.fordoggy.cz,ale tento sa len rozbieha. Ináč treba sledovať Facebook ,skupinu BARF BA-spoločné závozy,tam sa vždy poskladáme na závoz.
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Sob 20.09.2014 13:37

BARF - mäso od Krmiva Nyřany teraz zakúpite aj v kamennom obchode ,,Jolly Pet Shop,, na Obchodnej 37,/ vo dvore/ v Bratislave / po-pia 10.00-18.00hod, so 9.00-12.00hod/.Majú aj konzervy Gran Carno, Topstein a kopec iných. Taktiež sa dá cez nich objednať obojok/vodítko/postroj od Dog World Graphics.. predávajú aj značku Red Dingo,odporúčam. :jop:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Buchťa » Sob 20.09.2014 14:38

Goodie, nemáš náhodou přibližné ceny a nebo ceník (Nýřany)? Děkuji :poklona:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Sob 20.09.2014 15:59

Ku cenám brav. hrubomleté s droby 1.10 €, hov. ucho 1,40 €, hov. ohanky 1,80 € a hov. hrtany 1,30 €,ale brala som len pár vecí,nemám prehlad o celom sortimente,skus napísať SS majaz,viem, že aj ona tam brala..
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Tatranská Afrika » Uto 02.12.2014 20:36

Ak máte záujem o fajné mäsko od novej firmy z Čiech, ktorá sa rozbieha, napíšte mi na email ester-zavináč-coroll.sk a napíšem vám viac info ;)
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Tatranská Afrika » Str 03.12.2014 18:27

Malá návnada:
Prílohy
10819138_10204321035240224_1531081641_n.jpg
10806984_10204321075201223_1244512014_n.jpg
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Buchťa » Str 03.12.2014 18:42

Vypadá to krásně, to je fakt :yes: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.01.2015 10:35

Neviete mi poradiť?
Potrebovala by som kúpiť neprané držky, najlepšie by bolo kilové balenie a v BarfDog nemajú a vraj min. dva týždne mať nebudú. Keďže nepotrebujem nič iné, nákup cez internet s dovozom sa mi neoplatí.

Je ešte niekde nejaká kamenná predajňa v Bratislave, dostupná MHDčkou (včera sa mi podarilo nabúrať auto :plac: )kde by som ich mohla kúpiť?
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava