Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod knopa » Štv 31.05.2012 16:06

Ahojte, dúfam, že táto téma už niekde nie je, nič som však nenašiel. :nwm: Prosím Vás nevie mi niekto poradiť, kde kupuje mäso pre psy vo Vranove, prípadne v okolí? Čítal som už o baff, no zdá sa mi to dosť drahé na reakcie, aké som čítal, že je to vlastne odpad. Prosím, poraďte. :smile:
knopa
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod Mackie » Štv 31.05.2012 21:19

baff nie je ziaden odpad, to by potom bolo prilis vela (nasich) psov krmenych odpadom
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10418
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod Lukanius » Ned 12.08.2012 8:24

Neviem ja tiež zháňam ničo pre mojho psa a som od vranova ale nič som ešte nenasiel :nwm:
Lukanius
Šteniatko
 
Príspevky: 57

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod M.A.R.T.I.N. » Pon 03.09.2012 15:31

Mudr. Pribula, na letisku
alebo masiaren
M.A.R.T.I.N.
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod jozef29 » Ned 14.10.2012 16:42

NEODPORUCAM,,,,,MASO SMRDI,,,,A aj ako lekar je 0!!!!!
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod M.A.R.T.I.N. » Pon 15.10.2012 20:27

kazde maso myslím hydinovy odpad nevonia a hovadzina vobec nie... pre ludi... psi sa idú za nim rozbit... pokial som dobre cital na etikete tak maso je PESKO ...jemne mlete...
ako lekára som ho zatial nevyuzil ako človek poradiť a pod. v pohode..
M.A.R.T.I.N.
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod jozef29 » Štv 18.10.2012 11:38

na skusku som sa zlakomil.....zobral som a skusal hovadzie, kralicie, kuracie, baranie....pes ziadne nehcel zrat...
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod Dana D » Štv 18.10.2012 12:30

Jozef a vieš to porovnať? Bral si už mäso od iných výrobcov? Falco, Vetamix, Bordy ...?
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod jozef29 » Sob 20.10.2012 21:28

najcastejsie ho kupujem hladene v masiarni, aspon viem co kupujem. :no: uz ta cena je divna u toho zvelolekara...1eu za kilo mletej hovadziny?? :oo:
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod Dana D » Ned 21.10.2012 12:07

Treba si uvedomiť, že to zrejme nebude hovädzia svalovina, ale najmä vnútornosti, šľachy, chrupavky.
Mäso označené nálepkou "pre psy" býva vždy v inej kvalite a zložení ako pre ľudí. Aj tie najvyhľadávanejšie dodávateľské firmy, ktoré ponúkajú mrazené mäso pre psov majú tovar, ktorý by človek obvykle nekonzumoval. Mäso väčšinou cítiť a hygienické zásady pre toto spracovanie mäsa sú zjavne odlišné od spracovania toho pre ľudskú spotrebu. Psom to však neprekážala, ale naopak je úplne postačujúce a vhodné pre ich jedálny lístok.

Offtopic: Trošku rozporuplne vyznievajú tvoje jednotlivé príspevky - na jednej strane zháňaš
niaky velkosklad, resp kde maju najlacnejsie granule lepsich znaciek
a na strane druhej kupuješ pre psa relatívne drahé mäso ľudskej spotreby, pričom mäso určené pre psov, ktoré svojim zložením a obsah ideálne spĺňa potreby pre výživu psa ti "smrdí".
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod jozef29 » Pon 22.10.2012 12:48

je mi jasne, ze nie svalovina,,,jednodochu neodporucam ani jeho maso a ani ako zvelolekara!! :nie:
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod jozef29 » Pon 22.10.2012 13:11

Dana D píše:Treba si uvedomiť, že to zrejme nebude hovädzia svalovina, ale najmä vnútornosti, šľachy, chrupavky.
Mäso označené nálepkou "pre psy" býva vždy v inej kvalite a zložení ako pre ľudí. Aj tie najvyhľadávanejšie dodávateľské firmy, ktoré ponúkajú mrazené mäso pre psov majú tovar, ktorý by človek obvykle nekonzumoval. Mäso väčšinou cítiť a hygienické zásady pre toto spracovanie mäsa sú zjavne odlišné od spracovania toho pre ľudskú spotrebu. Psom to však neprekážala, ale naopak je úplne postačujúce a vhodné pre ich jedálny lístok.

Offtopic: Trošku rozporuplne vyznievajú tvoje jednotlivé príspevky - na jednej strane zháňaš
niaky velkosklad, resp kde maju najlacnejsie granule lepsich znaciek
a na strane druhej kupuješ pre psa relatívne drahé mäso ľudskej spotreby, pričom mäso určené pre psov, ktoré svojim zložením a obsah ideálne spĺňa potreby pre výživu psa ti "smrdí".
mesacne kupujem cez 30kg granul...len preto som sa pytal...nemusis za tym hladat nic!!!
jozef29
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod M.A.R.T.I.N. » Pia 26.10.2012 12:08

a odkial kupujes maso ?
Ak ti vadí jeho maso / mne urcite nevadi psi žerú ako diví / tak chod na autobusovu stanicu do masiarne tam predavaju mlete pre psov ,, Aj tam kupujem cena je dobra 0,8 eura za kilo
M.A.R.T.I.N.
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod Dana D » Pia 26.10.2012 12:59

jozef29 píše: mesacne kupujem cez 30kg granul...len preto som sa pytal...nemusis za tym hladat nic!!!

ach jo, komu niet rady, tomu niet pomoci :ach: :pac:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mäso pre psov Vranov nad Topľou

Poslaťod M.A.R.T.I.N. » Pia 02.11.2012 12:58

Ja svojím dvom varím každé dva dni mám velký hrniec, dam 2 kg masa, cestoviny , chleba, + co dum dal a je to super chutne jednia nadherne ....mackovia su
M.A.R.T.I.N.
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 119

Ďalší

Späť na Surová strava