Hovädzie mäso

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Hovädzie

Poslaťod ...repr^zent » Ned 13.04.2008 15:26

Alebo skrupinkou z vajicka. Hovadzie zasadne surove, premrazene a krvave. Prehanky nikdy a to som ho nijako neprivykal. V prvy den trosku :oo: , ze co to ma v miske, ale pitbullacke pudy zauradovali, ked si lizol. :ha:
Donedavna ho sfutroval naozaj kopec (400g denne + 200g granule- 25kg/15mes. pes), teraz ho mucim chvilku s granulami, nech si nemysli, ze budu cely rok vianoce. :nie:
Aj psy majú zlé dni, možno dnes je ten deň a ja som ten pes!
Warriors
...repr^zent
Šteniatko
 
Príspevky: 78
Bydlisko: BA

Re: Hovädzie

Poslaťod Bona » Uto 04.11.2008 20:52

Ano majú to ovela radšej ako kuracie alebo bravčové.Viac im chutia aj hovädzie kosti :ahoj:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Hovädzie

Poslaťod Raso » Str 12.11.2008 20:50

tak dnes sme mali na veceru hovadzie a ani sa toho nechcel dotknut :pac: , onuchal a otocka prec, tak skusime zajtra pomliet aj s kuracim, snad mu to zachuti.
Raso
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Prešov

Re: Hovädzie

Poslaťod zeane » Str 12.11.2008 21:30

no, my sme práve vyskúšali hovädziu kocku s chrupavkou - uvarené (nie, nežerie surové ani omylom, radšej umrie od hladu) s rambo vločkami a prijala to ako veeeľkú ňamku. (čítaj - zožrala asi polovicu svojej dávky dobrovoľne a s náznakom chuti) Dokonca bola ochotná sežrať s tým aj strúhanú koreňovú zeleninu. Zvyšok s vývarom som dala zmrznúť - bude za dva dni. Hovädzie srdiečko má rada aj ako mlsky a pečienku používam (+ovsené vločky) keď je treba "vyčistiť" a "zriediť" :kak:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Hovädzie

Poslaťod Raso » Štv 13.11.2008 22:24

tak dnes to uz islo bez odvravania :jupi: ostala prazdna miska :smile:
ta hladovka ze vcera neveceral asi tiez pomohla :smile:
Raso
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Prešov

Re: Hovädzie

Poslaťod Tasha » Sob 24.01.2009 18:07

No my nemáme problém, že by naši nechceli papať surové hovädzie mäsko (aj bravčové spapajú).šteniatka papali mäsko už od 3 týždňov a stále v tom pokračujeme. papá aj mleté, ale dostávajú aj bravčové hlavy. grace to najprv nechá arien, tá z toho spapá svalovinu koľko vládze a keď zaspinká, tak ostatné dopapá grace. a rotvíci jedia tiež všetko doradu... či sú to vnútornosti alebo je to mleté...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Hovädzie

Poslaťod kessina » Sob 24.01.2009 21:28

my mame skor opacny problem, jedine surove, co papa, je hovadzie :heh: kuracie moc nechce, este uvarene ako tak, ale ani to nie moc, no hovadzie by papal aj cele dni :lol:
kessina
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Švajčiarsko

Re: Hovädzie

Poslaťod Federika » Sob 31.01.2009 17:58

Ron lubi tiez to srdiecko, uvarene zmiesane s ryzou alebo cestovinami.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Hovädzie

Poslaťod Amaguk » Sob 31.01.2009 18:06

mne sa minule podarilo u masiara vycihnut hovadzi chvost: to bolo u nas radosti :aaa: akurat, ze na kazdodenne krmenie je to trochu moc :money: :ua:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Hovädzie

Poslaťod Whip it » Sob 31.01.2009 19:06

aj moj bentley ho miluje, no nie vzdy ho maju. ked hej, tak kupim, on zas taku spotrebu nema nastastie :smile:
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1828

Re: Hovädzie

Poslaťod kuro » Ned 01.02.2009 20:57

takže vravíte že hovädzie chvostíky pochúťka? dávate to ako maškrtku? či normálne k dávke?
kuro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 72
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Hovädzie

Poslaťod Amaguk » Ned 01.02.2009 21:01

ja normalne
a takisto aj bravcovy chvost - ten je navyse o hodne lacnejsi :dancing:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Hovädzie

Poslaťod kuro » Ned 01.02.2009 21:19

ako vidím, budem musieť spraviť ďaľší nájazd do mäsiarne (na bysterci :lol: :lol: ) len hovädzinka je strašne drahé mäsko, ale tak vyzerá krásne, tak krvavo.... chvostíky, rebrá a podobné vecičky :lol: už z peňazí od rodičov nejdem ani na pifko alebo sa niekde zabaviť ale kúpim mäso :lol: :lol:
kuro
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 72
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Hovädzie

Poslaťod Sunny » Pon 02.02.2009 16:53

Offtopic: Vitaj v klube :no: Ja síce z vlastných, ale taky som na pive nebola ani nepamätám. Potom dám 3 a končím, hruuuuuuuza.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Hovädzie

Poslaťod nono » Štv 14.05.2009 17:20

Hovädzie dávam pravidlne a krpec sa ide za ním zblázniť. Najradšej má chvost, alebo tzv harfy a tam je aj super cena okolo 1,2 Euro/kg.
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava