Maso v kocke z polska

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Maso v kocke z polska

Poslaťod nordic » Pia 08.04.2011 15:01

Ahojte. Zohnal som si prakticky neobmedzene mnozstvo tohoto v Trencine
http://www.baff.sk/eshop?page=shop.prod ... egory_id=8
Vlastne je to z polska. Ale ma to iny obal a je to havadzie. Cena je 20 centov za 250 gramov. Nestretol sa stym niekto ? Kedze to je z polska a nepocul som moc pozitivne veci na ich masovyrobu. Poradte. Dakujem.
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod Mackie » Pia 08.04.2011 15:38

ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod nordic » Pia 08.04.2011 16:04

Toto nema problem stym zeby to bolo sede. Aj ked je to rozmixovane. Ked to rozmrazim je to take prazvlastne.

Obrázok

Obrázok
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod Mackie » Pia 08.04.2011 16:10

nejde o ziaden problem
to su linky na distributorov a diskusie ohladom tychto kociek
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod nordic » Štv 28.04.2011 15:01

Mimochodom. Ake to je. je to spravne ked svojmu staffordovi ktory ma 28 kg vyslo ze mu mam davat 300 gramov granul. ja to rozdelim na rano 150 gramov masa zamiesam s jednou kockou co ma 250 g cisteho hovadzieho + pridavam roboran a canvit chondro. Robim to tak dlhsie. Len ci je to koser stym mixovanim. Davaval som mu aj ciste maso. Ale pride mi to take ze to nema vela zivin. Dostaval 1 kg cisteho denne.Suroveho.
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod Mackie » Štv 28.04.2011 15:06

ked vymenis granule za zeleninu, maso s kostami, dalsie prilohy, bude to lepsie
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod nordic » Štv 28.04.2011 15:38

Ako je natom to ked zozerie kazdy den tu "kost" velku z koze. Susenej. Teoreticky by to mohlo mat ten isty efekt ako normalna kost. Ci ne ?
Inak> Furt mi zerie travu. Ked zral acanu. ked zrat. royal canin. ked zral ciste maso. roboran dostava, canvit. Teraz kenels favourite a tak. A furt ju zere. Nevydrca ju. nic. pripada mi ako take teliatko :D
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod Mackie » Štv 28.04.2011 15:44

myslis "kost" z byvolej koze? to nie je kost
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod nordic » Štv 28.04.2011 15:52

Myslel som tu. Jasne ze to nieje kost. Ale ucinok na zuby a podobne by to malo mat ten isty. Nie ? A co sa tyka zlozenia to netusim. Snad na precistenie ale na vapnik a podobne dostava canvit. Moc normalnych kosti mu davat nechcem. par krat mal z toho problemy.
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod Mackie » Štv 28.04.2011 15:57

tazko takto poradit, aspon z mojej strany
treba mat nejaky zaklad o krmeni, a potom sa da odpovedat na konkretne otazky
vacsinou su ludia proti krmeniu maso + granule v jednej davke, niektori tvrdia, ze to nie je dobre, niektori, ze je to jedno, je potrebne popozerat viacero zdrojov a nazorov a tak si vytvorit vlastny nazor

kazdopadne ak krmis len granulami, alebo len barfom (nie len maso, ale masove kosti a zelenina a "vsetko okolo toho") tak doplnky ako roboran ci canvit su zbytocne, naopak mozu viac pokazit
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Maso v kocke z polska

Poslaťod allys » Ned 15.05.2011 11:55

sulasim s mackie.

take doplnky niesu treba ak ma havo vyvazenu stravu a granule pisat mozu co chcu, obilie nieje vyvazena strava nech stoji hocikolko evry a je akejkolvek znacky .
Moji, ked mali granule (lebo pan doktor povedal,ze surove maso nemozu ani kosti ani nic- predaval RC,co mi aj vzdy nukal, uz viem, ze mu slo o zisk a nie o dobro havov :ach: ) tak vzdy daco jedli, pupavove listy nosili po dvore, travu a ine buriny. ako sme presli na Barf, su spokojni, stastni a nic im nechyba,ani travu nezeru..dokonca su aj zdravsi.. ale dodrziavam pomer 70% masa a 30% prilohy ako uhorka, paradajka,ryza, acidko sem tam, salat, brokolica a tak.. samotnu zeleninu nechcu, cize im ju mixujem do maska :-)

krmit s granulami striedavo nema vyznam myslim uz len z toho dovodu,ze v nich zdaleka nemaju tolko zivin ako v mase,cize nema vyznam ani z pohladu psika,ani z pohladu jeho majitela :-)
allys
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Levice


Späť na Surová strava