Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Buchťa » Pon 05.11.2018 15:58

Elis píše:Giardie bez prujmu?

Ano, múžou být bez prújmu (vlastní zkušenost). Každé zvíře je individualita a je rozdíl nález na 1+ a nebo více + (ale i tak je potřeba odčervit bez ohledu na počet +).

Sluníčko, není zač. Udělala bych to, jak říká Pigie - směsnou vzorku a asi bych dala zvlášť (sbírala) od Trixie a Ici. Dělávám směsnou vzorku a další jsou indi vindi vzorky. Pokuď tam bude nález, i jen třeba na jeden +, měla by jsi odčervit něčím, co má v sobě účinnou látku dle typu nalezeného parazita. a za cca 2 - 3 týdny opět odčervení zopakovat.

Offtopic: Jaká je DPH v ČR, prosím? A kde najdu jejich ceník, už si to nepamatuji :ach: . Moc díky :poklona:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Elis » Pon 05.11.2018 17:04

Buchti, kdyz giardie bez prujmu nezpusobuji hubnuti si myslim.
Vetsina psu je ma v sobe celozivotne.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Buchťa » Uto 06.11.2018 18:10

Elis píše:Buchti, kdyz giardie bez prujmu nezpusobuji hubnuti si myslim.
Vetsina psu je ma v sobe celozivotne.

Elisko, nemyslím si, že je psi mají v sobě (ve střevech) celoživotně, že jsou na stejném principu, jako např. kvasinky. Jsou dokonce psi, kteří jsou pozitivní na giardie a nemají žádné klinické přízznaky (ale jsou přenašeči). Tím, že napadají stěnu střeva, mohou zabraňovat prúniku výž. látek do organismu - pes dostává, co má, nemá zvýšené akktivity, i tak hubne nebo nepřibírá.
Vše je to jen polemika, problém múže býti kdekoliv jinde. Byl to jen múj návrh, kde začít. Krmím Vetamixem již více, jako púl roku, a psi (i dočasky) nehubnou. A odčervovat naslepo jsou dle mě vyhozené peníze bez požadovaného efektu.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Surová strava