Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 13:37

veď ja som to tiež prvýkrát teraz počula, práve sa tam na stránke "hrabem" a vyberám.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod lucik » Štv 05.07.2018 10:43

brávam mäso z Bordy a z barina.sk a nikdy som problém nemala.. z Bordy už dlhé roky, z barina.sk brávam odkedy Barfme nevozí a posunuli distribúciu barine. Ak objednávate z barina.sk a práve tam nemajú nič dostupné, stačí napísať do poznámky čo presne chcete (keď si vyberiete z Barf me stránky) a oni to zabezpečia.. len teda komunikácia veškerá žádná, nikto nepotvrdí, že ok, máme alebo nemáme, len zrazu dovezú :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Štv 05.07.2018 15:29

Ako to myslíš, že zrazu dovezú ? Lebo ja si to musím nechať voziť do roboty a som dosť často "v teréne" a neviem sa dostať na miesto ani do hodiny.
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Štv 05.07.2018 15:30

ešte pozerám krmimmasem.cz a masoksezrani.cz, kupuje niekto odtiaľ ?
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod lucik » Uto 10.07.2018 16:42

Noelle píše:Ako to myslíš, že zrazu dovezú ? Lebo ja si to musím nechať voziť do roboty a som dosť často "v teréne" a neviem sa dostať na miesto ani do hodiny.

normálne dodržiavajú rozvozový plán a zhruba aj čas, ktorý príde v sms deň vopred, s tým nie je problém. zrazu som myslela tak, že nenapíšu, že "áno, to čo ste si napísali v poznámke máme, alebo naopak, že nemáme", len to proste dovezú so zvyškom objednávky v ten termín rozvozu.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 03.08.2018 15:13

Tak objednávala som z krmimmasem.cz (je to identicke ako masoksezrani.cz, len krmimmasem je urcene pre Moravu a SK). Velice dobrá komunikácia, dovoz bez problémov, mäso došlo normálne zamrazené (uff, lebo to som sa fakt bála). Balíčky super ploché, takže dobre porcovateľné (teoreticky, zistila som že nemám žiadny ostrý nôž :lol: ). Ceny sú síce vyššie, ale majú veľký výber a mäso fakt dobré, nič nezapácha, dokonca ani držky mi tak nesmrdeli :ha:. Ešte skúsim Barina.sk. Objavila som, že neďaleko nás je farma hov. dobytka, kontaktovala som ich kvôli hov. orezu (1,42/kg) a majú aj nejaké vnútornosti, tak tam tiež skúsim objednať, je to chladené a kusové, čo mi príde lepšie, tak uvidím a dám vedieť. Len v tomto teple nechcem nič objednávať, pre istotu :hi:
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 03.08.2018 15:20

som si pozela tu stranku,ze veprovy komplet za 3,6€ co im drbe? za to mam kilo pleca,krkovice,hocicoho, a ani tam nepisu co v tom komlpete ako ma byt
aj ostatne,za tu cenu to zozeniem aj u masiara,tu svalovinu,nie tie mlete pochybne zmesi

a 6,3€ mleta kačka 2kg??ved za to mam v tescu nemletu normalne 2,5kg ,dobre im drbe
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 03.08.2018 15:41

no si mi dala teraz :heh:

obsah zmesí je na masoksezrani

A teda neviem kde nakupuješ ale kilo mäsa za 3,6 som nevidela ani nepamätám, max. tak kuracie (ale zase do tesca nechodím, odkedy mi tam robila kamoška, mäso už zásadne nekupujem v tescu ani bille)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 03.08.2018 15:46

normalne bravcove,ked je v akci zozenies,najskor plece,aj za menej
ja zjem vela maska odkedy treba varit :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 03.08.2018 15:48

a kuracie 1,59 kilo celeho kurcata :lol: niekde v letaku som to zahliadla,asi kaufland,minule tam mali aj chladene kuracie chrbty za 80centi na takej tacke, asi 5kuskov,celkom dost maska tam este bolo

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 03.08.2018 15:50

Jáj, no ja akcie moc nezoženiem, keď idem večer z roboty už také nič nie je :hi:, to by som musela chodiť nakupovať cez deň. Veď ja som si začala piecť chlieb a rohlíky iba preto, že večer nič v obchodoch nedostanem.
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Margita » Pia 03.08.2018 15:52

my chodime po robote tak okolo15tej a maju tam toho este dost,ale tak nove zamky nie su Bratislava,ze jo :heh:
predvcerom mali napr telacie za 4,5 myslim,no nekup to :lol: ale to nie pre psy

Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Noelle » Pia 03.08.2018 15:55

jo, no, ja chodím z roboty tak aj o 20-tej. Tak to už nič, babky vykúpia. Chodila som minulý rok cez Pezinok domov, tam v Lidli boli kuracie súčiastky, ale už ani to nie je.
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 03.08.2018 16:04

v tescu byva praveze vecer zlacnene maso, konci doba spotreby. polovicna zlava byva bezne.
my teda nekrmime barfom, ale ked nam dojdu granule a zabudli sme objednat dalsie vrece, tak dostava taketo akciove vselico.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 03.08.2018 16:09

Inak suhlas, tie masa pre psy, to su sialenosti, co za to chcu... U masiara sa da zohnat za lacnejsie ceny :nwm: ale tak kupim raz za cas veci, co sa k nim bezne u masiara nedostanem. Ale napriek tomu, ze bratislava, tak po masiarstvach a akciach nakupim lepsie ako tieto rozvazane masa...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava