RANAJKY

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: RANAJKY

Poslaťod Aris » Uto 12.08.2008 19:51

Dnes mal Rony espacialitu. Vlastnoručne chyteného pstruha, vykosteného s cestovinou a petr. vňatkou
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: RANAJKY

Poslaťod Tobin » Str 13.08.2008 11:47

Bona píše:Ráno (iba občas lebo dostáva večer) mu zmiešam granulky s tuniakom vo vlastnej štave pridám tvaroh niekedy sardinky(bez oleja)

Preco bez oleja? Rastlinny olej z rybiciek (pokial nie je z geneticky upravenej soje) je pre psikov veeeelmi uzitocny.

Aris, pes smie mlieko? Pokial viem, nie kazdy pes dokaze stravit surove mlieko, s tym by som neexperimentoval. Radsej kysle mlieko, cmar, tvaroh, to by mal stravit bez problemov
My sa krmime iba raz, vecer, po poslednej vychadzke, potom uz klud a pokoj
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: RANAJKY

Poslaťod Silwuska » Str 13.08.2008 13:53

Ak aris vie ze krpatemu to neskodi, tak moze dat kludne aj to mlieko...mojim bubakom mlieko tiez nic nerobi a zriedene s vodou a troska osladene ho uplne miluju :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: RANAJKY

Poslaťod Tobin » Str 13.08.2008 23:58

Este som mliecko neskusal, bojim, bojim, mozno podla seba sudim psa - vid OT :aaa: . Zajtra skusim, s trochou cukru by mu to mohlo byt vhod.
Offtopic: Ako kazdy "normalny" dospely clovek nemam laktozu (tych "nenormalnych", co ju maju, je v Europe az 80% obyvatelstva). A mliecko luuuuuuuuubim, take studene, rovno z chladnicky, ale musim ho pit, iba ked je volny zachod a mam dost casu tam potom vysedavat :ha:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: RANAJKY

Poslaťod Bibiana » Štv 14.08.2008 0:26

Offtopic: Tobin, to by som nezniesla, u nás ide mlieko na kartóny. Milujeme všetci. Samé, s niečím, bez ničoho. Mliečko vždy a stále xi Len teda pesovi sme ee- tam je strach, i keď. Ak by prehnalo tak len raz, ale načo dráždiť hada.... :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: RANAJKY

Poslaťod Aris » Štv 14.08.2008 20:17

Už mám odsledované, že mlieko mu neškodí. Dávam domáce, nie z obchodu, a to väčšinou za dva-tri dni skyslie, to úplne miluje a ked mu ho zmiešam s troškou smotany( tiež domácej) tak je to bleskovka. :kak: je potom ok, takže prečo nie?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: RANAJKY

Poslaťod Bibiana » Pon 18.08.2008 11:17

Tak po víkende som malému dopriala aj dobré raňajôčky. Kvasničková praženička, trošku kuskusu ochuteného maslom, na to trošku oleja a jedno žĺtko a malý sa len olizuje :heh:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: RANAJKY

Poslaťod Betka » Pon 18.08.2008 11:39

Ja ako som začala s varenou, rozhodla som sa že budem dávať Orke jesť 2x, ráno niečo "malé" :ha: a poobede-podvečer, mäsko s prílohou... Tak dneska mala po prvý krát riadne raňajky, kolienka s taveným syrom :smile: Nevedela som, či to bude jedlé, skúšam kadečo teraz :lol: . Ale inak fajné to bolo skúsila som :no: .
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: RANAJKY

Poslaťod Tobin » Str 27.08.2008 1:14

Tak vam moj havopes dakuje za dobre tipy :winner: ! Krmil som iba vecer (BARF), zacal som mu davat aj ranajky (cestovinu, vajce, jogurt/tvaroh). Secko spapa, kako OK... A to som mal strach z mliecnych produktov.
Dufam, ze tu najdem este nejake dobre tipy na ranajky... :jupi:
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: RANAJKY

Poslaťod LUCIA_L » Str 27.08.2008 6:53

Rano davame granulky + konzervu... :no:
LUCIA_L
Nováčik
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod adavra » Str 27.08.2008 12:27

LUCIA_L píše:Rano davame granulky + konzervu... :no:


:nwm: nemyslim, ze je to varena strava
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: RANAJKY

Poslaťod zeane » Str 27.08.2008 13:36

Bibiana píše:Tak po víkende som malému dopriala aj dobré raňajôčky. Kvasničková praženička, trošku kuskusu ochuteného maslom, na to trošku oleja a jedno žĺtko a malý sa len olizuje :heh:


Offtopic: prebáč Bib, ale malý? :otaznik: :oo: :heh: :heh: :heh:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: RANAJKY

Poslaťod Owecka753 » Štv 28.08.2008 14:39

hmm ja rano davam granulky a poobede,varene kuracie masko:)
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: RANAJKY

Poslaťod adavra » Štv 28.08.2008 15:45

take male stendo by malo papat 5krat denne. Aspon my davame jedno mliecne jedlo denne okrem granul alebo masa. Do troch mesiacov mala dve mliecne. Tvaroh, cottage syr, jogurt ... najradsej mala na ranajky bryndzove halusky :no:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: RANAJKY

Poslaťod Betka » Štv 28.08.2008 20:53

Tobin píše:zacal som mu davat aj ranajky (cestovinu, vajce, jogurt/tvaroh).


Hehe Tobin diky moc za tip :smile: .
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava