RANAJKY

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: RANAJKY

Poslaťod Owecka753 » Pia 29.08.2008 15:20

ja som citala ze 4,,,,,ja dawam rano,obed, este potom a az wecer
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: RANAJKY

Poslaťod Amaguk » Pia 29.08.2008 15:23

co 4? k comu sa vztahuje tento tvoj prispevok???
a psm, zacni pisat normalne V :vykricnik:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: RANAJKY

Poslaťod monika040 » Pia 29.08.2008 15:45

Môj havino úplne zbožňuje ten celozrnný chlebík Jednota :lol: (či ako sa to volá , pre mňa je to aj tak polystyrén ) má to pri výcviku :lol: strááášne mu to chutí :lol:
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: RANAJKY

Poslaťod Owecka753 » Pia 29.08.2008 21:19

no citala som ze steniatku by sa malo davat 4 krat papat za den,,,,ja davam na ranajky,obed,potom mu nieco pohodim a az potom veceru
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: RANAJKY

Poslaťod Tobin » Sob 30.08.2008 10:34

Offtopic:
Amaguk píše:a psm, zacni pisat normalne V :vykricnik:

:ha: to ma maladoz z pisania SMS - V je na tri stlacenia, W je prve - setria palec a mylia si keybord s mobilom :nie:

Tak dnes ma havopes prechcal... Z vecere nechal trochu zeleninky, taxom mu ranajocky, s ktorymi som zacal pred tyzdnom a uz si na ne zvykol (jogurt, cestovina, vajco), namiesal k tej zelenine. Paskrtnik paskrtny zeleninku docista pooblizoval a vyplul s5 (=spat :ha: ), inac miska vylizana docista... Ale fcul ma napada, ci sa z tej kombinacie zelenina+jogurt nezoserka :ua: No uvidime.
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: RANAJKY

Poslaťod Betka » Pon 01.09.2008 17:12

Rozhodla som sa, že raňajky prestanem dávať.

Pretože:

- Mliečne výrobky nemusí, teda má rada ale má z toho hnačku.
- Nič iné ma na raňajky nenapadá. (Kosti na obhýzanie nie, pretože máme hrozne malý mrazák a nemám to kde skladovať)
- Teraz ako začína škola pochybujem že sa my o šiestej ak nie skôr bude chcieť kvôli vareniu stávať. Som hrozný spachtoš :hi: .
- Orka kým zo školy neprídem spí, tak jej to hádam nejak vadiť nebude :smile:

Toť moja spoveď :ha:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: RANAJKY

Poslaťod Bona » Sob 06.09.2008 15:57

Ja som spravila takú mnamku ktorú som nazvala psí šalát.Najprv som sparila žihlavu a dala som naboptnať jačmenné krúpy a ovsenné vločky,nastrúhala som mrkvu pridala som krúpy,vločky a žihlavu upiekla som jedno vajíčko pridala som neochutené,celé som zamiešala a bolo hotové.Psy si na tom pochutnali a ja som bola rada že im konečne niečo zdravé chutilo.P.S:teraz mi nenapadá či som pridala aj med :heh: :ahoj:
Obrázok
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: RANAJKY

Poslaťod Zenei » Uto 28.04.2009 21:38

Osvedcilo sa nam krmit len raz denne podvecer :smile:
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: RANAJKY

Poslaťod vavrena » Str 29.04.2009 8:16

Ja musím raňajky dávať dvojmo - Herbie nechce ráno jesť mäso, Doby zas nechce mliečne ani ovocné/zeleninové. Čiže jeden pes dostane mliečne s vločkami (prípadne zeleninu/ovocie s trošinkou obilnín a mäsa)a druhý normal mäso so zeleninou. A čo je zvláštne, Herbiemu nechutilo asi vyše mesiaca jesť, len tak nešťastne postával nad miskou a súkal do seba večeru asi 20 minút, raňajky prenechával Dobymu alebo len niečo zhltol. Odkedy dostáva mliečne raňajky, spucuje žrádlo dvakrát denne. Dobymu bolo z mliečnych zle a prvé jedlo, čo v živote nedojedol, bolo musli s acidkom. Takže to nesilím, ak niečo nezožerú, dostanú to znova (ak to nestihne spráskať druhý pes) a nerozmaznávam ich jedlom, ale vidím, že teraz sú viac v pohode. A ráno mi to trvá asi 10 minút, kým im nachystám a zohrejem. A počas toho pijem svoju rannú kávu, čiže dokonale využitý čas :lol: .
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: RANAJKY

Poslaťod sonča » Str 29.04.2009 11:32

Zenei píše:Osvedcilo sa nam krmit len raz denne podvecer :smile:


________________________

takého malého psa ako máš na obrázku, stačí krmiť 1x denne?
sonča
Nováčik
 
Príspevky: 45

Re: RANAJKY

Poslaťod Mackie » Str 29.04.2009 13:50

akehokolvek psa, ak s tym nema psychicke/fyzicke/ine problemy, staci krmit raz denne
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: RANAJKY

Poslaťod blackcat8885 » Str 29.04.2009 16:37

ja krmim 2x denne kvôli torzii a na ranajky väčšinou surové mäsko, niekedy ryžu al.cestoviny s ovocím, jogurtom,acidkom,syrom alebo celozrnný chlebík
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: RANAJKY

Poslaťod mart.ina » Sob 09.05.2009 19:39

ja krmim tiez len raz denne, pretoze viac odmieta. ked bola mala tak sem ju 2x museli vazne dopovat, aby nieco zjedla, a takto raz jej to staci a aspon to zje bez nutenia. ona ked neni hladna tak nechce ani piskoty ani masko z ruky.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

Re: RANAJKY

Poslaťod blackcat8885 » Uto 23.06.2009 22:11

Dajte mi nejake typy na ranajky,uz mi dochadza fantazia...
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: RANAJKY

Poslaťod miruš » Štv 25.06.2009 11:05

verzia pre pesa:cestoviny,tuniak,rajčina,paprika a jogurt..:) verzia pre človeka: : miesto jogurtu tatarka a ešte cibuľa,je to celkom dobrý šalát :poklona:
miruš
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava