Dnesna vecera

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Dnesna vecera

Poslaťod EvitaEra » Uto 16.03.2010 23:46

Ja som dnes na večeru servírovala husacie trupy. Veľkému úspechu sa žiaľ netešili. Dantes ich oňuchal, olizol a nechal tak. :pac: O chvíľku trošku ožužlal, a zase nechal. Nakoniec ich predsa len s trpiteľským výrazom zožral, ale až po tom, čo sa uistil, že naozaj nič iné nebude. Toto je prvé jedlo, čo zjedol "nasilu". Hm, ešte šťastie že sme ich dostali len pár na skúšku...
Obrázok
EvitaEra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 383
Bydlisko: Jasová ( okres NZ ) / Brusel

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Mackie » Štv 18.03.2010 3:07

u nas konecne nieco ine ako kacacie krky, trupy a srdcia - kacacie stehna a kridla a kusok zaludka a pecene :hih:
zajtra dostanu prsia
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dnesna vecera

Poslaťod calwen » Štv 18.03.2010 11:22

U nas prvy raz rybka vcera, s ryzou a mrkvou :smile:
Dneska budu kuracie stehna.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Monika & Parsonky » Pia 19.03.2010 3:09

Prvýkrát sme skúsili dať našej krpatej biely jogurt, ako som tu čítala, že často dávate, s lyžičkou medu, trocha škorice, postrúhané jablko. Tá inak kukala, ale zbaštila to jedna radosť. Na raňajky mala konzervu, keďže sme nič iné nemali.
Ja si vl. ani nepamätám, že ona by čosi nezjedla, teda cesnak vyslovene nemusí, to to žere nasilu. Som jej ho dala dvakrát a viac už nie.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 25.03.2010 18:48

Dnes sme mali rybku, praženicu, brokolicu a mrkvu.
Inak vyčistila tú misku. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: Dnesna vecera

Poslaťod lavyrle » Štv 25.03.2010 22:03

My dnes morčacie krídlo :yes:
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Amaguk » Štv 25.03.2010 22:05

my dnes rozok :pac: a vcera kuracie kridla v pocte kusov dva :ach:
prisla jar, asi treba chudnut do plaviek :prd:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dnesna vecera

Poslaťod krista » Štv 25.03.2010 22:26

Ja som dnešnu večeru dávala s malou dušičkou,ku kuracím žaludkom a srdciam som postruhala 1 ! (slovom jednu) celu reďkovku,ani som nedýchala keď som mu dala misku...a on ZJEDOL !!! aj keď chvilku ( cca 4 sekundy) sondoval,čo to tam vlastne je za menu(obyčajne už keď je miska na ceste k zemi mlaská a prežúva naprázdno :ha: ),ale dlhý venč a prázdny žaludok spravili svoje :jupi:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Mackie » Štv 25.03.2010 23:13

my dnes klasika, kacacie krky a srdcia.. vcera Drako to iste, Haator si dala zvysnych par kuskov kuracich prs z kuchynskej linky, tak potom uz len hladovka :fizel:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dnesna vecera

Poslaťod vuk » Pia 26.03.2010 20:28

vcera na ranajky acidko + tvaroh + tvrdy syr + olivac a vecer kuraci krk a trup, co vzhladom na stres ostalo len kus pozute a ohrdnute, dnes pokus cislo dva, zajtra na plane drzky a cosi.
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: Dnesna vecera

Poslaťod VikThor » Pia 26.03.2010 21:02

Dnes klasika, kuracie stehná, ryža, krúpy.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Dnesna vecera

Poslaťod pimpa » Ned 28.03.2010 9:55

k nam priplaval zralok. kamarat sa vytesil v obchode, ze jaky fajny obed bude mat ale nakoniec mu nechutil. potom si spomenul na mojho milovnika rybiek a kedze masko bolo pripravene na prirodno dostalo sa az k nam do misky :smile: spolu s tvarohom, ovsenymi vlockami a petrzlenovou vnatou :jop:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Dnesna vecera

Poslaťod vuk » Ned 28.03.2010 21:16

vcerajsia vecera: bravcove s drobkami + kusok vareneho kurcata + vajce + olivac + cinska kapusta + paradajka + cesnak
drzky konecne dneska
vuk
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 153
Bydlisko: Prešov

Re: Dnesna vecera

Poslaťod renqa » Ned 28.03.2010 21:23

Môj krpec je v poslednej dobe naučený večerať granule, ale nejako nám záhadne došli :pac: , takže boli sardínky vo vlastnej šťave... :jop:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3299

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Bee House » Sob 03.04.2010 10:40

my vcera klasicke menu: kuraci trup+cestoviny+ mrkva, petrzlen, cesnak+ olivovy olej
dnes rano: jabko+ sparene vlocky+ acidko+ med+ kusok MYDLA :pac: :pac: :pac:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava