Dnesna vecera

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Mackie » Uto 27.07.2010 21:44

Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dnesna vecera

Poslaťod hruska » Str 28.07.2010 8:02

Mackie píše:len pre silne zaludky
Obrázok Obrázok


No jak poznam moju, ta by asi od toho utekala - ona uteka aj od surovych kuracich prs :ach:

Vcera sme mali hovadzinu s kuskom ryze a spenatom.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dnesna vecera

Poslaťod aima » Str 28.07.2010 22:47

Ďakujem Krista, dnes som si prešla tému kosti (naozaj veľmi poučná), zajtra idem na tie alergické linky....
aima
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 113
Bydlisko: Žilina

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Offca » Sob 02.10.2010 20:07

Aaa, dnes sme to mali trošku pestrejšie: hlavne odrezky hovädzo-bravčové, cestoviny, a potom uhorka, hrášok, rozmrazené ribezle a černice, tvrdý syr, vajko aj so škrupinou a rozdrvené lieskové orechy. To zaliate pramenitou vodou z dogtreku z Malej Fatry :lol:
A po večeri ešte bravčový chvostík, nech mam chvilu klud od nich. Tá chvila bola velmi krátka, ale psáci sú spokojní...to je hlavné :smile:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Slawin » Pon 08.11.2010 14:53

:nwm: ja som netusila ze siriusovi bude tak strasne chutit dieta :nwm: mal hroznu hnacku :prd: ze len voda z neho isla..tak som mu pekne urobila 2 sacky ryze,do toho vajicko,zaliala cajom na zaludok a ten pes to schramstol jak keby tam mal slaninu :oo:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Dnesna vecera

Poslaťod hruska » Štv 18.11.2010 12:59

Vcera mala Fox morcacie srdiecka s kuskom ryze, salatom, mrkvou a jablkom, miska bola prazdna hned a este aj duplu si prisla opica vypytat, hoci dostala vacsiu davku ako obycajne.
Dnes bude hovadzinka, zelenina a cestoviny.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Dnesna vecera

Poslaťod pimpa » Štv 18.11.2010 21:27

u nas bol mix bravcovy jazyk a hovadzia pecen. k tomu ako priloha postruhane jablcko, mrkva, petrzlen a tvaroh :smile: ale pecen asi uz nekupim, strasne mu ju potom citit z papule :ua:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Offca » Pon 03.10.2011 21:13

Cez den mali bravčové rebrá, a teraz šmak v podobe hovädzieho s drobmi, s cestovinami, kalerábom, bravčovou masťou, kozím mliekom a vajcom. Sa išli potrhať. Hlavne pre tú vôňu masti, čo som zase začala nasadzovať, lebo jeseň.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Bee House » Uto 05.02.2013 19:00

ja som dnes aj vcera vynimocne varila, lebo psickovi byva zo surovych pluc a hrtanov zle. Takze som osmahla na olivaci cesnak, rozmarin, oregano, majoran so zeleninkou, pridala na vacsie kusy masko, zaliala vodou a nechala prevarit. A musim povedat, ze uz dlho sa mi pes netrhal takto za jedlom. Ked som sla dat kocurovi, tak sa smykla na dlazbe v kuchyni tak, ze skoro urobila salto. A ked jej chladlo v miske, chodila za mnou do obyvacky, stuchala labou, mrmlala a potom utekala spat do kuchyne, ze mamo daj uz :aaa:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Marian134 » Str 13.02.2013 16:34

Moja sely dneska dostala taky menši olovrant aby som nejedol sám :smile:
Obrázok
Vajíčka , šunka , syr , ryža :smile:
Marian134
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Dnesna vecera

Poslaťod harexkal » Sob 23.02.2013 9:30

moj dostal veceru kraliciu konzervu zmiesanu s ryzou mrkvicka a jablcko nastruhane konecne to nehltal ale kultivovane jedol {aj ked bordel okolo misky bol taky ze som skoro odpadol} a velmi mu chutilo kusok jablcka tam ostalo asi mu ho nebudem davat nelubi ho mrkvicku zje aj samotnu :}
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Mackie » Ned 04.05.2014 21:00

mlete maso ako utajeny zaklad, k tomu "na troche olivoveho oleja a cesnaku" kuceravy salat a imunoglukan s kyslomliecnou zalievkou
Obrázok
snad je to dostatocne kulinarske a poucne na zverejnenie :jazyk: ci vlastne tu moze byt hocico, to len ine stranky maju prisne kriteria, co sa nepovazuje za zufalstvo
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Snezienka123 » Ned 04.05.2014 21:06

Si to mäso varila, že si vo varenej strave? :angel: Už nebarfuješ alebo si si pomýlila tému? :jazyk:

Offtopic: Zverejňovať môžeš čokoľvek a kdekoľvek, keď ti to pravidlá daného fóra dovoľujú a ja na to môžem mať svoj názor, ktorý bude akýkoľvek, keď aj iný ako tvoj :no: . Nestačím sa čudovať, že ťa to ešte baví... :heh:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Mackie » Ned 04.05.2014 22:32

Offtopic: surove kuracie hlavy par stran dozadu nevadili?
a ze sledujes fotky jedal zufalych, sa cudujem

nuda je tu jak slak, beriem co pride
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Dnesna vecera

Poslaťod Snezienka123 » Ned 04.05.2014 22:48

Offtopic: Žiadnu tému Varenej stravy som nečítala...len ten tvoj príspevok, ktorý ako obe vieme, patril viac mne, ako ostatným...
...a jasné, že by mi to vadilo...ale ja nie som moderátor, aby som príspevky premiestňovala a prispievateľov umravňovala :no:
Mackie píše:nuda je tu jak slak, beriem co pride

Verím. Som rada, že som potešila...

Mackie píše:a ze sledujes fotky jedal zufalych, sa cudujem
Offtopic: ...no, asi tu prekvapujem...dokonca prečítam aj totálne hrubú knižku, aj keď ma nebaví...dávam jej šancu zaujať...som proste iná, som aká som...a som celkom so sebou spokojná :no:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava