Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Dnesna vecera

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Dnesna vecera

Poslaťod krista » Uto 27.07.2010 21:19

Ahoj Aima ,pokec o kostiach ale musíš hľadať v surovej strave,bo tie sa dávaju len také viewtopic.php?f=52&t=288&start=330 :yes:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Mackie » Uto 27.07.2010 21:44

Mackie
Multišampión

Poslaťod hruska » Str 28.07.2010 8:02

Mackie píše:len pre silne zaludky
Obrázok Obrázok

No jak poznam moju, ta by asi od toho utekala - ona uteka aj od surovych kuracich prs :ach:

Vcera sme mali hovadzinu s kuskom ryze a spenatom.
hruska
Multišampión

Poslaťod aima » Str 28.07.2010 22:47

Ďakujem Krista, dnes som si prešla tému kosti (naozaj veľmi poučná), zajtra idem na tie alergické linky....
aima
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Sob 02.10.2010 20:07

Aaa, dnes sme to mali trošku pestrejšie: hlavne odrezky hovädzo-bravčové, cestoviny, a potom uhorka, hrášok, rozmrazené ribezle a černice, tvrdý syr, vajko aj so škrupinou a rozdrvené lieskové orechy. To zaliate pramenitou vodou z dogtreku z Malej Fatry :lol:
A po večeri ešte bravčový chvostík, nech mam chvilu klud od nich. Tá chvila bola velmi krátka, ale psáci sú spokojní...to je hlavné :smile:
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slawin » Pon 08.11.2010 14:53

:nwm: ja som netusila ze siriusovi bude tak strasne chutit dieta :nwm: mal hroznu hnacku :prd: ze len voda z neho isla..tak som mu pekne urobila 2 sacky ryze,do toho vajicko,zaliala cajom na zaludok a ten pes to schramstol jak keby tam mal slaninu :oo:
Nemůže pršet věčně
Obrázok
http://sirius-rtw.weebly.com
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hruska » Štv 18.11.2010 12:59

Vcera mala Fox morcacie srdiecka s kuskom ryze, salatom, mrkvou a jablkom, miska bola prazdna hned a este aj duplu si prisla opica vypytat, hoci dostala vacsiu davku ako obycajne.
Dnes bude hovadzinka, zelenina a cestoviny.
hruska
Multišampión

Poslaťod pimpa » Štv 18.11.2010 21:27

u nas bol mix bravcovy jazyk a hovadzia pecen. k tomu ako priloha postruhane jablcko, mrkva, petrzlen a tvaroh :smile: ale pecen asi uz nekupim, strasne mu ju potom citit z papule :ua:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Offca » Pon 03.10.2011 21:13

Cez den mali bravčové rebrá, a teraz šmak v podobe hovädzieho s drobmi, s cestovinami, kalerábom, bravčovou masťou, kozím mliekom a vajcom. Sa išli potrhať. Hlavne pre tú vôňu masti, čo som zase začala nasadzovať, lebo jeseň.
Offca
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bee House » Uto 05.02.2013 19:00

ja som dnes aj vcera vynimocne varila, lebo psickovi byva zo surovych pluc a hrtanov zle. Takze som osmahla na olivaci cesnak, rozmarin, oregano, majoran so zeleninkou, pridala na vacsie kusy masko, zaliala vodou a nechala prevarit. A musim povedat, ze uz dlho sa mi pes netrhal takto za jedlom. Ked som sla dat kocurovi, tak sa smykla na dlazbe v kuchyni tak, ze skoro urobila salto. A ked jej chladlo v miske, chodila za mnou do obyvacky, stuchala labou, mrmlala a potom utekala spat do kuchyne, ze mamo daj uz :aaa:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Marian134 » Str 13.02.2013 16:34

Moja sely dneska dostala taky menši olovrant aby som nejedol sám :smile:
Obrázok
Vajíčka , šunka , syr , ryža :smile:
Marian134
Nováčik
Obrázok užívateľa

Poslaťod harexkal » Sob 23.02.2013 9:30

moj dostal veceru kraliciu konzervu zmiesanu s ryzou mrkvicka a jablcko nastruhane konecne to nehltal ale kultivovane jedol {aj ked bordel okolo misky bol taky ze som skoro odpadol} a velmi mu chutilo kusok jablcka tam ostalo asi mu ho nebudem davat nelubi ho mrkvicku zje aj samotnu :}
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy

Poslaťod Mackie » Ned 04.05.2014 21:00

mlete maso ako utajeny zaklad, k tomu "na troche olivoveho oleja a cesnaku" kuceravy salat a imunoglukan s kyslomliecnou zalievkou
Obrázok
snad je to dostatocne kulinarske a poucne na zverejnenie :jazyk: ci vlastne tu moze byt hocico, to len ine stranky maju prisne kriteria, co sa nepovazuje za zufalstvo
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

Poslaťod Snezienka123 » Ned 04.05.2014 21:06

Si to mäso varila, že si vo varenej strave? :angel: Už nebarfuješ alebo si si pomýlila tému? :jazyk:

Offtopic: Zverejňovať môžeš čokoľvek a kdekoľvek, keď ti to pravidlá daného fóra dovoľujú a ja na to môžem mať svoj názor, ktorý bude akýkoľvek, keď aj iný ako tvoj :no: . Nestačím sa čudovať, že ťa to ešte baví... :heh:
Obrázok

Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Ned 04.05.2014 22:32

Offtopic: surove kuracie hlavy par stran dozadu nevadili?
a ze sledujes fotky jedal zufalych, sa cudujem

nuda je tu jak slak, beriem co pride
gone (421 to go)
<-- mail, FB
Mackie
Multišampión

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava