potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod Rauke » Ned 04.10.2009 12:01

nasa mala mala raz zapchu po operacii (nechapem suvis)


ten suvis je uplne jasny,
1. po narkoze mozu byt crievka o trochu lenivejsie
2. obmedzenie pohybu po operacii k tomu este prispeje
3. ak bolo rezane brusko, tak ten brusny lis este nevie vytvorit taky tlak ako normalne, brusna stena je bolava a oslabena. moja asi tyzden po operacii kadila len s prestavkami :lol: proste jej to trvalo dlhsie, hoci :kak: bolo uplne normalne, ale to brusko bolo este slabucke.
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod domimorča » Ned 04.10.2009 13:11

jedálniček je asi taký že granule, mäso do toho všetkého každý ďeň vitamíny a take maškrty to ani nerátam .Toho sa strašne naje a také že kožka z kurata ostala dáme psom .to nemám rada ale aj tak dávajú a nič mu nieje tak asi takto žil doteraz ale teraz nechce jesť ale tak granulky konzerva zakysanka ryžu nechcel ani sa jej neotkol ale strašne málo žerie neweim prečo ale tak v utorok ho operoval a už by mohol mať chuť do jedla

a s tým tatinom to nie je také ružové ani by som nepovedala on by najradšej dával zvyšky jedla ktoré idú sliepkam to by bola jeho strava ale naštastie sa už podarilo zatrhnúť takéto veci lebo ešte dávnejšie im dával chleba a take veci čo idú sliepkam veď im to chutí
domimorča
Šteniatko
 
Príspevky: 83

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod Sana » Ned 04.10.2009 18:21

Renique píše:
nasa mala mala raz zapchu po operacii (nechapem suvis)


ten suvis je uplne jasny,
1. po narkoze mozu byt crievka o trochu lenivejsie
2. obmedzenie pohybu po operacii k tomu este prispeje
3. ak bolo rezane brusko, tak ten brusny lis este nevie vytvorit taky tlak ako normalne, brusna stena je bolava a oslabena. moja asi tyzden po operacii kadila len s prestavkami :lol: proste jej to trvalo dlhsie, hoci :kak: bolo uplne normalne, ale to brusko bolo este slabucke.

moje zlate , obe
no pravda je ze psitala pri kakani asi tyzden tak kolko krat aj z hovinkom v zadku utekala za mnou aby som ju polutovala..my sme aj na ten olej asi zabudli, ale brusko som jej jemne masirovala a potom uz nepistala...bolo mi jej strasne luto :plac:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod astralx » Pia 12.02.2010 13:05

pre dobry vyvoj kosti je dolezity spravny pomer vapnika a fosforu, tvaroh obsahuje vela vapniku, ale takmer ziadny fosfor, maso zasa presne naopak, samozrejme ze raz za tyzden je vyborne dat psovi tvaroh a tak isto kuracie maso je vyborne, ale stravu treba striedat, aby bola pestra a vyvazena, kvalitne granule pre stenata mavaju vyvazeny pomer vsetkych potrebnych latok, aj ked samozrejme niet nad varenu stravu, ale tu pozor, pri vareni treba dbat na vyvazenost stravy, skus zadat do vyhladavaca BARF
Strasti bojov ma podnietili
Vypočuť si vaše žiale,
Utíšiť vám bolesti.
Som ochranca spravodlivosti.
Rovnosť jediný môj priateľ.
Zbabelosť mi pohľad nikdy nezakalí,
Nespúta nikdy dušu.
Život bez cti
Je život márny.
Ja Som Aziat.
astralx
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod Mackie » Pia 12.02.2010 17:18

okrem toho, ze sa mylis, si aj v zlej teme :pac:
daj si ty do vyhladavaca na fore barf
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: potraviny ktoré spôsobujú zápchu

Poslaťod harexkal » Ned 03.03.2013 0:42

viem ze to neni moja tema ale moj hafan ma dnes zapchu ako tak pozeram....

Jedol len lososa s mrkvickou alebo jablckom kusok ryze poobede kusok cestovinka miesto ryze moze to byt sposobene tym ze ma tu taku velku bravcovu kost ktoru okusava a ze by sa zapiekol prave tymto?tak den predtym dostal chrbty kuracie pekne masite fakt som bol prekvapeny a vravim len lososa.....ja nechapem preco pes je inak hravi vsetko v poriadku az na tie :kak:
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava