Ako schudnut?

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Ako schudnut?

Poslaťod Tobin » Str 02.09.2009 9:24

Yes, tu domnienku som vyslovil ja, vlastne som sa pytal, no a debatovali sme. A zaver bol celkom logicky:
http://www.dogforum.sk/viewtopic.php?f=4&t=1148&hilit=postny+den&start=40
Zaujimave boli aj dalsie prispevky, napr. od Mackie. Tak sa mi to zda OK. Ale nasilu a pravidelne...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Ako schudnut?

Poslaťod Amaguk » Str 02.09.2009 9:35

ano, ja si tu debatu dobre pamatam :no:
a k tomu, ze ci to treba ne/robit "nasilu a pravidelne" - pokial pes nepozna mieru (a takych je hodne) a ma kvoli tomu sklony k obezite, je to na zodpovednosti majitela, aby mu prisun potravy reguloval, ci uz "nedokrmovanim" alebo pravidlenym postnym dnom. Imho je to najma otazka toho, ako si kto pozna svojho psa a ako zapoji "sellacky" rozum.
(btw, iste vies, ze post je zdravy aj pre ludi :no: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Ako schudnut?

Poslaťod Tobin » Štv 03.09.2009 1:01

Yes. Ja by som ten postny den potreboval aspon 2-3 razy do tyzdna :)))
Lenze... asi nehovorime o extremoch, teda o extra zravych psoch, o psoch s nadvahou atd...., ale o psoch, ktori su v norme... da sa predpokladat, ze ich je vacsina.
No a teda potom samozrejme, specialne stravovacie navyky=specialny rezim stravy. A to je celkom isto individualne a asi sa neda dat univerzalny navod.
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava