salám

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: salám

Poslaťod mimushQa » Str 21.12.2011 16:50

ja kupujem iba obyčajné dog snacky ktoré sú dobré na aprtovanie a dodávajú energiu ..... a kedže moje fena je nenažrané psisko :ach: tak mi dávame niečo čo sa dobre kĺže po krku .
lebo raz sa začala dusiť ked ho rýchlo prehltla .. :pac:
mimushQa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: salám

Poslaťod rischa » Ned 01.01.2012 14:38

My našej dávame hocijakú, a nemá s tým problém. Akurát veľmi nechce pikantnú, potom veľa pije :smile:
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: salám

Poslaťod Retuska » Pia 06.01.2012 13:46

Ahojte,chcela by soms a poradit,nedavno mi kamaratka odporucila kupit u ans nedaleko KE v masopredajni ..ze predavaju salamky pre psov,vraj su o polovicu alcnejsie ako v obchodoch a su dobre...neviem neviem no...nasim chutia(dokonca aj civave co je maximalne preberava)ale bohvie ci je to zdrave.tam vraveli ze vacina je tam masko,preto od nich ludia kupuju.hm?
Retuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 344

Re: salám

Poslaťod fefe2232 » Uto 24.04.2012 18:04

Retuska - My im kupujeme aj kapsičky aj salám. Salám im naozaj chití. Dá sa to kúpiť v hoc akých obchodoch pre zvieratá. A nemyslím si, že by to nebolo zdravé. :no:
fefe2232
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Slovensko - Trnava

Re: salám

Poslaťod Katka- » Pia 10.08.2012 10:34

rischa píše:My našej dávame hocijakú, a nemá s tým problém. Akurát veľmi nechce pikantnú, potom veľa pije :smile:

Pes nesmie pikantne :nie:
Katka-
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava