Jedalníček

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Jedalníček

Poslaťod Amaguk » Uto 11.03.2008 10:20

psy ale maju iny "vkus" ako ludia, chute pre nich az tak velmi neznamenaju (pokial ich clovek totalne nerozmazna), ja by som tiez nejedla surove kridla, alebo take mierne prismradnute kosti, co nas pes najviac lubi :no:

pokial mi to pes zje, tak mu kluden dam mrkvu s jablkom (to je, btw, dobra kombinacia aj pre ludi :no: ), ine ovocie vlastne ani pravidelne nedavam
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Jedalníček

Poslaťod Van » Uto 11.03.2008 10:22

Ulfheiðr píše:Ja by som to nemiešala. Keď si predstavím chuť jablka s mrkvou a brokolicou... ovocie dávam len tak ako zákusok.
ty si ako deco nejedavala struhanu mrkvicku s jablckom a medikom? mnaaam...tu brokolicu k tomu ee, ale jablcko a mrkvicka v pohode, to by som si aj ja dala :lol:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Jedalníček

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.03.2008 10:23

To je pravda, ale pár krát sa mi podarilo spraviť taký poriadny "guláš" a ani to nedojedol. Keď som ochutnala, tak som pochopila :ha: Tak sa v experimentovaní radšej trochu krotím, lebo nerada vyhadzujem jedlo.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Jedalníček

Poslaťod Amaguk » Uto 11.03.2008 10:24

presne to spominam vyssie :lol:
ja to lubim doteraz
Obrázok
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Jedalníček

Poslaťod Silwuska » Uto 11.03.2008 11:40

Co som sa toho nakradla malej sestre ked jej to mamina pripravila k veceri este ako smradovi :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jedalníček

Poslaťod Lucifer » Uto 11.03.2008 12:15

Van píše:dakujem za povzbudenie :poklona: trochu mi to treba, bo toto moje cudo je hrozne citlive na seba a patricne mi to dava najavo, ale zda sa, ze vcerajsok stravil v pohode, hoci to bolo sokovou metodou, z nicoho nic :smile: vecer uz nekadil vobec a rano krasne, male, kompaktne (no ano, uchylka rozplyvat sa nad hovienkami :lol: ) takze som spokojna...uvidime co bude dalej :)

Vsak mu tu domacu papanicu telicko dobre spracovalo...Ziadny odpad ako z granul...My uz tiez nevynasame furiky :kak:, odkedy dostavaju sporakovu stravu :haha: :haha: :haha:

Lucifer píše:Lucik - ten mixer je ponorny na drtenie a sekanie vsetkeho...Xces znacku? :no:

Van píše:ja xcem :poklona: dakujem....

Tak tady ho mame...Philips HR 1372 http://www.nakup.sk/index.php?itm=15415&page=6...fakt je good! No nemixuj s nim vsetko, co Ti pride pod ruky :haha: :haha: :haha:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Jedalníček

Poslaťod Fraga » Uto 11.03.2008 12:54

Lucifer píše:...fakt je good! No nemixuj s nim vsetko, co Ti pride pod ruky :haha: :haha: :haha:


Jo jo myslím, že :4: :2: :1: sa mixovať neodporúčajú... :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Jedalníček

Poslaťod lucik » Uto 11.03.2008 17:11

ja mam mixer krpaty z Tesca, Rohnson 500W, len ten bol taky hovnaky, ze aj ked je urceny na chopovanie zeleniny, po asi 3 razoch sa mi urvali take dzindziky na nozoch.. pouzitelny je, ale nie na tvrde..
potom som kupila v akcii Moulinex Adventio Twin 700W, ten ma nejakych 20 funkcii.. este som neprisla na vsetky vymozenosti, ale jedine, co mi na nom zatial vadi, je ze ma strasne vela casti a neviem ho poskladat nas5 do krabice :hi:

zeleninku davam surovu a uplne vsetku okrem cibule a poru.. ovocie vlastne tiez, aj ked take najbeznejsie su jablcka, to Gipsynka by zozrala na posedenie aj kilo.. tie jej davam aj cele, zboznuje to obhryzat, cisti si tym zubky..

dalsie oblubene jedlo su vlocky s acidkom, za tym sa ide umlatit.. a vlastne, ona sa ide umlatit za vsetkym :heh:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Jedalníček

Poslaťod Lucifer » Uto 11.03.2008 17:21

Ja som tiez videla v Tescu vselijake znacky mixerov s cca 100 funkciami :lol: a aj za dobru cenu, len som sa bala toho, ze neznama - cinska znacka a po par pouzitiach ho mozem pouzit tak akurat ako kochlik a zasadit do neho muskaty :haha:
Co sa tyka tej surovej cibule a poru, tiez mam pocit, ze vela ludi je z toho :oo: :oo: :oo: My sme dali uz aj surovu, aj ked mne uprimne sa to tiez nejako nepaci...Docitala som sa vsak v tej knihe Sehnerovej: Jak krmit psy, ze surova cibula (hlavne cervena) a por su zdrojom vysokeho podielu vitaminov a okrem toho sluzia ako dokonale, prirodzene odcervovacie prostriedky :nwm: Aky mate na to nazor aj ostatni? :poklona:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Jedalníček

Poslaťod Silwuska » Uto 11.03.2008 17:23

Ako prirodne odcervovadlo som zatial citala len cesnak...a ten davame...je to v pohode, v jedle uplne zmeni vonu a pesovi to chuti...cibulu by som asi neskusala...viem ze maco ju neznesie, lebo prcha len co sa zacne krajat :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jedalníček

Poslaťod lucik » Uto 11.03.2008 17:26

Lucifer píše:Ja som tiez videla v Tescu vselijake znacky mixerov s cca 100 funkciami :lol: a aj za dobru cenu, len som sa bala toho, ze neznama - cinska znacka a po par pouzitiach ho mozem pouzit tak akurat ako kochlik a zasadit do neho muskaty :haha:
Co sa tyka tej surovej cibule a poru, tiez mam pocit, ze vela ludi je z toho :oo: :oo: :oo: My sme dali uz aj surovu, aj ked mne uprimne sa to tiez nejako nepaci...Docitala som sa vsak v tej knihe Sehnerovej: Jak krmit psy, ze surova cibula (hlavne cervena) a por su zdrojom vysokeho podielu vitaminov a okrem toho sluzia ako dokonale, prirodzene odcervovacie prostriedky :nwm: Aky mate na to nazor aj ostatni? :poklona:


toto je jedna z dvoch otazok, ktore sa chcem spytat v Prahe :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Jedalníček

Poslaťod Van » Uto 11.03.2008 17:58

lucik, uz som nakazala luciferke, aby sa na tu cibulu spytala, takze verim, ze apson jedna z vas nezabudne :smile: a dufam, ze potom poreferujete :poklona:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Jedalníček

Poslaťod Amaguk » Uto 11.03.2008 23:29

s tou cibulou to zaujiam aj mna. Dost ma to prekvapilo, ze Sehnerova propaguje cibulu psom, lebo vacsinou som sa docitala, ze cibula je pre psov skodliva. tak teraz nefim :nwm:

inac, na prrave spraskal za misku kapusty. vedela som , ze lubi, ale tak ludil, ked som ju krajala, ze som mu normalne nasypala do misky :lol:
nas zajko chrumkajko
Naposledy upravil Amaguk dňa Uto 11.03.2008 23:33, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Jedalníček

Poslaťod Silwuska » Uto 11.03.2008 23:32

A co bude k objedu?? knedlo vepro zelo?? :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jedalníček

Poslaťod Amaguk » Uto 11.03.2008 23:34

:yes:
anoo, uhadla si
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava