Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.
Odoslať odpoveď

Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 13:55

ahojte, mohla by som davať taketo konzervy? ešte som to neskúšala a chcela by som vedieť či to je vôbec zdrave. A ked ano aké su najlepšie, maju najlepšie zloženie ďakujem.

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 14:03

Je to super.Ja dávam pravidelne raz za týždeň.Väčšinou sardinky vo vlastnej štave aôe aj tuniaka občas.Môžeš aj v rastlinnom oleji ale to radšej primiešať k niečomu pretože z toho môže dostať hnačku.Je to dobré na zrak a na srdiečko.Obsahuje to vela vit. A :jop:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 14:13

No, az take jednoznacne to nie je, pac v tych konzervach je aj sol.
Ja davam obcas aj tak (sardinky aj tuniaka, zavinaca casto, udene nikdy), ale zasadne v oleji. Je ho tam malo, z toho sa pes nezoserie... viac dostava olivoveho do vecere

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 15:44

Tobin, v niektorých tá sol nie je vôbec :no:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 16:24

V ktorych?
Nepoznam rybaciu konzervu, teda ludsku, kde by sol nebola. Tuniak aj sardinky teda osolene su...

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 27.03.2009 18:08

Bona píše:Je to super.Ja dávam pravidelne raz za týždeň.Väčšinou sardinky vo vlastnej štave aôe aj tuniaka občas.Môžeš aj v rastlinnom oleji ale to radšej primiešať k niečomu pretože z toho môže dostať hnačku.Je to dobré na zrak a na srdiečko.Obsahuje to vela vit. A :jop:


no tak ja to skusim myslim, že aj ked je tam sol a nebudem davať často tak to neubliži dufam, že sa mi ne :kak:
ďakujem za radu

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 28.03.2009 11:21

Z trochu olejceka sa peso fakt nezoserie, nanajvys bude mat mastne elasticke kadivo... Neraz mi usla ruka s olivovym olejom a (v regulernom sracom termine) hovinko sa akurat z riti natahovalo ako letecka gumka. Takze z oleja by sa nemalo nic fatalne srat... ci vlastne stat :ach:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pon 06.04.2009 16:20

No moj pes raz potajomky z hrnca zozral omacku co v nej bolo len nejake lososove maso z konzervy a brokolica, tak som si myslela ze nic mu z toho nebude. A o 4 rano sa zobudil a strasne knucal ale 15 minut, tak som s nim isla von a chudak sa inak dosral. ako ked som to videla, som sa cudovala jak to mohol udrzat vobec v sebe. :oo:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 10.04.2009 17:23

ja dávam sardinky v oleji+vločky ked nemám nič iné( teda mám, granule :ach: ). Prvý krát mal Očko trošku redšie :kak: , teraz je to už v pohode. Na tábory plánujem zobrať sardinky( v Lidli al. v Tescu stoja tolko ako dáka ARO konzerva)

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Pia 10.04.2009 18:18

( v Lidli al. v Tescu stoja tolko ako dáka ARO konzerva)

A to je koľko? :hi:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 11.04.2009 19:15

O, 66E a ked je zlava tak aj 0,56E. Presne tolko u nás v obchode stoja šmejd ARO konzervy

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 11.04.2009 19:38

Dobrá cena. Len koľko to má gramov? Pochybujem že by sa z toho moja havina najedla :hi:

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 11.04.2009 19:42

Tuším 100-150g. Ja to dávam ku granuliam ked sme niekde preč. Ale dávam to aj na lahšie ranajky spolu s vločkami

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 11.04.2009 19:45

Offtopic: Tak to je nič :heh: . Môžno tak Charlinkovi...

Re: Tuniakove a rybacie konzervy

Sob 11.04.2009 19:50

Offtopic: Tak ako hlavné jedlo by to nestačilo ani nám :heh:
Odoslať odpoveď