Vnútornosti

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Vnútornosti

Poslaťod Tatranská Afrika » Pia 28.01.2011 11:46

Srdcia dávam surové, ale napríklad obličky hodím do horúcej vody, privediem k varu, prisypem cestoviny, o 5 minút vypnem a nechám odstáť. Offtopic: Zásadne, keď viem, že muž príde neskôr domov, aby som stihla vyvetrať smrad.... :ha:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Vnútornosti

Poslaťod krissty » Pia 28.01.2011 11:50

aha super dakujem...a otazocka...nebude vadit ked surovym srdcom budem krmit malu goldenku (3mesiace) :smile:
krissty
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 93
Bydlisko: Smižany

Re: Vnútornosti

Poslaťod x_mary » Pon 27.06.2011 16:11

Myslím, že vadiť to nebude. Len aby jej to nebolo same malo vyživné ... predsa len, aj srdce je len sval :D
Moj mrňous ma strasne rad trošku obvarene srdiečka s ryžou a ovsenymi vločkami, ked to necham len chvilku nabopnať v tej vode kde sa varili srdiečka... nevie sa toho dojesť ... ;-)
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 287
Bydlisko: Bratislava, Stare Mesto

Re: Vnútornosti

Poslaťod rischa » Štv 05.01.2012 16:03

Ja jej dávam len kuracie srdcia, uvarené a neochutené s prílohou - ryža alebo cestoviny- a zelenina kedy aká je. Papá to od mala a nie je problém. :no: :4:
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: Vnútornosti

Poslaťod Frankie » Štv 22.03.2012 13:18

Od akeho veku psa sa odporucaju vnutornosti? Moze papat vnutornosti aj 3 mesacne steniatko? Shelbynke sme zatial dali varenu kuraciu pecienku zmiesanu s varenym kuracim stehnom a varene srdcia s prsami. Velmi jej to chutilo. Myslite si, ze uz je dost velka na vnutornosti? a Mozu sa vnutornosti takto miesat s masom? Lebo samotne si netrufam jej to davat a takto s maskom jej to chuti. Ako casto moze mat psik vnutornosti ak su primiesavane do maska a tvoria len taku slabu stvrtku davky? dakujem :)
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: Vnútornosti

Poslaťod Dana D » Štv 22.03.2012 14:31

Vnútornosti môže aj 3 mesačné šteňa. Ideálne tak 1-2x týždenne nakoľko nemajú takú výživovú hodnotu ako svalovina.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Vnútornosti

Poslaťod melinda25 » Str 11.04.2012 15:44

Mackie píše:ja davam tak 3-4x do mesiaca vnutornosti, ale uz sa stalo, ze cely tyzden jedla kuraciu pecen s ryzou (tiez bola akcia :lol: ) a nestazovala si
kosti tiez tak 1-2x do tyzdna, ked mame polievku tak aj odtial dostane



ahoj a psik moze kazdy den ryzu?? nezapecieho to??
melinda25
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Vnútornosti

Poslaťod Bendy » Pia 18.05.2012 9:03

Ahojte, minuly tyzden som navarila Gerimu kuracie srdiecka a zaludky. Urobila som to tak, ze som do trochy vody hodila za tacocku tych srdc a zaludkov a kratko povarila, potom som prihodila za hrst ryze a vsetko podusila domakka. Potom sa mi tak strasne :kak: :kak: :kak: vsade po dome a tri dni v kuse vracal a kakal a chudacik az plakal od krcov, tak som tomu ani nemohla uverit. Predtym, ako prisiel k nam domov bol u mojej mamy, co velmi dobre vari pre psov, kuracinku a tak, takze bol vo velmi peknej forme, ked dosiel, tak som chcela v tom pokracovat. Moj muz je za granule, lebo z nich nema hnacku, co znamena, ze moj muz nemusi upratovat po nom auto a kancelariu... Ja som velky zastanca prirozdenej stravy ale velmi sa mi to tazko presadzuje, ked je na to takato reakcia :ua:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Re: Vnútornosti

Poslaťod Erika.Š. » Štv 24.05.2012 13:39

Fuj ja by som svojmu psovi nikdy niečo také nedala...a aj preto lebo by nas potom oblizoval
***Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.***
***Nech si ktokoľvek myslí, že si nula - pre tvojho psa si stred vesmíru.***
***Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.***

Obrázok
Erika.Š.
Junior
 
Príspevky: 260

Re: Vnútornosti

Poslaťod Sunny » Štv 24.05.2012 14:01

Lebo v granulkách je určite pomleté krásne dokonalé mäsko a zeleninka a keď vás pes oblizuje po granuliach, tak je všetko v poriadku :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Vnútornosti

Poslaťod calwen » Štv 24.05.2012 14:24

Offtopic: A hlavne ak je to samec, tak urcite nevylizuje stanky vonku :joint:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Vnútornosti

Poslaťod Erika.Š. » Pia 25.05.2012 13:47

predstav si že je to samec ja viem že sa líže ale aj tak...Fenku byy som nechcela ..ta by si ešte viac vylizovala :ua: :ua:
***Pes je jediný tvor na svete, ktorý ťa má radšej ako sám seba.***
***Nech si ktokoľvek myslí, že si nula - pre tvojho psa si stred vesmíru.***
***Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.***

Obrázok
Erika.Š.
Junior
 
Príspevky: 260

Re: Vnútornosti

Poslaťod Sunny » Pia 25.05.2012 13:54

Offtopic: Sorry za OT, ale ja musím :haha: Aaa.... a asi radšej nič, myslím, že sa o psoch musíš ešte veľmi veľa učiť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Vnútornosti

Poslaťod miusiatko » Pia 25.05.2012 13:57

Offtopic: ved ma 11 rokov, ucit sa urcite treba :no: ja k tomu, ze fuj vnutornosti, lebo ma pes oblize - daleko viac mi vadi, ak ma oblize nejaky pes co zerie granule, to je fakt :prd:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Vnútornosti

Poslaťod Sunny » Pia 25.05.2012 14:04

Offtopic: Mňa to celé úprimne pobavilo, to nebolo v zlom :smile: Vek som nevedela, ale tušila, preto ten dodatok o učení.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava