Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Vnútornosti

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Vnútornosti

Poslaťod Iwka » Pon 10.09.2007 17:40

Občas Meggy pridáme ku granuliam aj kuracie žalúdky a srdcia(varené). Môže sa ku granuliam pridávať varené?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Bendy » Pon 10.09.2007 18:15

No, tazko povedat. Na obale z granul byva napisane ze sa to nema miesat. Ani podla mna. Mozno aj psik si mysli, ze naco kazit take fajne zaludky :cool: . Ale nechcem byt prilis mudra a sposobit, ze ti pes uplne prestane zrat granule, ved kto by ich chcel, ked moze namiesto nich dostat kuriatko, ze? :no:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Iwka » Uto 11.09.2007 17:24

Ona zje aj tie granule aj maso, ona zje vsetko v akomkolvek mnozstve a granule jej chutia
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Uto 11.09.2007 17:44

granule by sa nemali miesat. ak chces krmit aj masom tak zvlast. napr. rano varene a vecer granule.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.09.2007 19:18

ja len taka skusenost s vnutornostami, dala som mu ich do masa a pos..al sa mi s toho. A to som mu dala len malicko, aby so zacal zvykat. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Uto 11.09.2007 21:42

niektori psi su citlivi na pecienku, s tou streba opatrne, zaludky a srdcia a ine vnutornosti vacsinou znasaju dobre.
nas sa ide za hov srdcom a drzkami umlatit :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Str 12.09.2007 17:05

typujem to tiez na tie pecienky, lebo "TO" bolo velmi tmavohnede.. :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bendy » Str 12.09.2007 19:56

Amaguk píše:niektori psi su citlivi na pecienku, s tou streba opatrne, zaludky a srdcia a ine vnutornosti vacsinou znasaju dobre.
nas sa ide za hov srdcom a drzkami umlatit :smile:

Tak srdce je u nas tiez "favourite" a citala som o nom, ze je velmi zdrave pre psa... samozrejme nie privela
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Amaguk » Str 12.09.2007 20:12

hov srdco je zdrave aj pre ludi - odporuca sa najma srdciarom pre vysoky obsah koenzymu Q. Co som citala, tak prave z hov srdca ho prvy krat izolovali
:smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod jefima » Sob 15.09.2007 19:50

dnes mal náš psík prvýkrát na obed pečienky, no myslím,že aj posledný.Doteraz nemal hnačku, no chudáčik dnešné poobede mal čo robiť.Pečienku mu už nikdy nedám ale žalúdky a srdcia sú v pohode.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 16.09.2007 7:10

aa, dalsia pecienka story. ako v pohode, len nie vela alebo nebodaj len pecienky.
dneska bubak dostane srdiecka a v zalohe mame dokonca morcacie srdiecka, tak som zvedava ako bude chutit. lebo ked som mu zaludky a pecienky zamiesala do masa, tak mu to slo trosku pomalsie dole krkom.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mia » Ned 16.09.2007 10:43

ja som citala ze by sa to nemalo miesat.....ale aj ja davam vnutornosti uvarena s ryzou alebo krupami a cestovinou...straaaasne jej to chuti a zatial nemala ziadne problemy.
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 16.09.2007 11:34

nemalo miesat? ked vlk ulovi zajaca tak typujem ze si vnutornosti nenecha na poobedne krmenie, zblajzne to vsetko aj s chlpami. :cool: tot moj selsky rozum.
ja osobne sa inspirujem prirodou, ale nemusite so mnou suhlasit, mne to nevadi :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Uto 18.09.2007 14:21

noo my pečienku doma ani nejedavame :D tho keď thak tak na obede v škole..ale srdcia má caesarik strašne rád...alebo aj tieto oné..držky mu veľmi chutia..:D možno od veci, ale nevadí snaď...
Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
Predstavte si, že vy ste na opačnom konci vodítka. Ako by ste chceli, aby vás niekto venčil?
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod chico.beno » Ned 28.10.2007 11:11

vsade citam ze vnutornosti varene, je mozne ich davat psikovi aj surove? Jasne, zozrat zozere, len ci je to vhodne...
chico.beno
Nováčik
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Varená Strava