nestane sa nič ?

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod Amy01 » Uto 03.08.2010 15:36

Moja tiež hltá, keď jej niečo dávam z ruky tak mi skoro ruku odkusne, ale dôrazne jej poviem POMALY a keď ide zase rýchlo tak je to odialim, už vie, že stačí keď spomalí a dostane. Keď má v miske tak zase opakujem pomaly, keď nepomáha trochu ju pridržím za hruď a keď hlce oddalujem ju od misky a zase slovo pomaly.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod Kustar » Sob 11.12.2010 13:04

Chcem sa spytat,ci sa psom mozu davat udene bravcove kosti(rebierka a take).Neuskodi im to ak im obcas dam?
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod Tatranská Afrika » Sob 11.12.2010 23:18

Ak sú solené, nie je to vhodné. Najlepšie sú čerstvé, premrazené....
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod psychoza » Štv 21.04.2011 11:37

ŠPEKAČKY :otaznik: - je tu čas opekačiek, vyletov a tak... chcem sa spytat ci mozem hafanke hodit aj kusok špekačky alebo slaninky ked bude velmo dobra a svoje psie žradlo uz davno schrumala :) mozu z toho byt problemy? potom racej surovu alebo moze byt aj opečena??? alebo vobec? nejake skusenosti?
Hafanana!
psychoza
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod Offca » Štv 21.04.2011 11:47

Tak špekačky už v sebe majú nejaké koreniny, slanina je velmi slaná. Vyslovene otráviť sa tým pes neotrávi, ale treba striedmo. A je už jedno, či surové alebo pečené. Moji tiež dostávajú kdekade všeličo. Ale vždy s triezvym rozumom (aj ked nie celkom triezvym organizmom :ha: ). Najhoršie na tomto celom je slabosť človeka. Treba sám seba ustrážiť.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod psychoza » Štv 21.04.2011 12:03

Oks, tak zopar kuskov jej dovolim, ale dost... lebo uz som s nou raz bola na takej akcii a seci ludia jej chceli niečo davať a na každeho davať bacha aby jej hocčo nehodil je ťažke.. napr. kamarat ju raz napojil dokonca z piva! a potom mu nosila sklenenu flašu v zuboch :D:D asi jej zachutilo no... ťažko potom vysvetliť psíkovi problemy tykajuce sa alkoholizmu a opice :aaa:
Hafanana!
psychoza
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod rischa » Ned 01.01.2012 14:50

My keď doma máme na obed napr. kuracie stehno s ryžou, dám mojej fene chrupku, a poviem jej : Pokusaj ju !
Ona ju aj tak niekedy prehĺtne, a ťažko sa jej kadí.
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod mywerka » Uto 17.07.2012 9:51

no ja sa tiež bojím psíkovi dávať všeličo... hlavne je problém s mojou susedou, ktorá má pocit, že môj pes je odpadkový kôš a minule mu za jeden deň doniesla- zbytok gulášovej polievky, domácu zeleninovú pizzu a ešte na večeru strapačky s praženicou. už mám strach z tej ženy. snažila som sa jej opatrne vysvetliť, že pes nemôže korenené a ona povedala, že tam si každý korení sám, že ona chilli do jedla nehádže :pac: . mala som na mysli peper, hociaké iné korenie, cibuľu, soľ a podobne... asi začnem brať do ruky od nej jedlo a potajomky ho vyhodím, alebo zjem ja :haha: . no a takisto bol pre mňa šok, keď som pred dverami našla aspoň pol kila varených kuracích kostí ešte aj sem tam s kožou, ktorá bola potretá rôznym grilovacím korením :pac: . bože, pomôžte mi už :sos: .
mywerka
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: nestane sa nič ?

Poslaťod Chicco » Ned 13.03.2016 23:44

Ja mam super recept na psie pamlsk
y: necely hrncek ov. Vlociek
1lyz oleja
1/2 mal. Lyz. Skorice
1 frtan (poldeci) vody
1nastruhane jablko
1/2-tristv.hrnceka pol.muky
zmiesame do tuhej hmoty
Vyvalkame a vykrojime kolieska
Pecieme cca 30 min pri 180°
Ziaden pes neodola!
Chicco
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava