Lisovaná lucerna

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Lisovaná lucerna

Poslaťod Aris » Ned 16.11.2008 17:27

Neviem kde to mám napísať tak to píšem sem, lebo je to podobná téma o plesnivom chlebe. Očko práve zjedol asi 200-250g lisovanej lucerni, teda tých granúl pre zajace. Môže sa mu niečo stať??? Vopred dakujem
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Lisovaná lucerna

Poslaťod Cathie » Ned 16.11.2008 17:40

Ak to mozu zrat zajace a lucerna je aj pre ludi, nevidim dovod, preco by sa mu malo nieco stat.. tu je o ucinkoch a zlozeni lucerny popisane http://www.kulturistika.sk/pages/suplem ... lfalfa.htm
Ale u mna su to len dohady no.. V kazdom pripade ho urcite sleduj pre istotu :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Lisovaná lucerna

Poslaťod Aris » Ned 16.11.2008 18:19

Dakujem Cathie. Povedala som babke nech Očka sleduje uvidím ako to dopadne zatial vyzerá v pohode. je to pako :haha:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Lisovaná lucerna

Poslaťod Mayaa » Ned 16.11.2008 18:21

Nemala by mu uškodiť. :smile: Ak sa nemýlim, do niektorých krmív pre psov sa pridáva zámerne.
www.RAVENFIELD.eu
Flat Coated Retrievers
Mayaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416

Re: Lisovaná lucerna

Poslaťod Aris » Ned 16.11.2008 18:24

Mňa to veľmi vylakalo ked som ho zbadala ako to konzumuje a ked som videla kolko ubudlo :pac: A ja blbá kupujem mäso :haha: Dakujem vám ešte raz
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Lisovaná lucerna

Poslaťod Amaguk » Ned 16.11.2008 18:43

nestane sa mu nic, len sa lepsie vykaka :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty


Späť na Varená Strava