Mrazené mleté mäso

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Poslaťod yetti » Uto 11.12.2007 10:40

Silwuska píše::heh: no ja sa v tom jaksik nevyznam...jedine co poznam je TT a BA...secko ostatne sa mi myli :lol:
Mno to si od nas velmi daleko, aby sme mohli odobrat zaroven nieco...a este som sa ta chcela spytat, ze ci si niekedy nebral to susene maso...nemam s tym ziadnu skusenost, tak ci to je dobre, alebo nie??



.... susene som este neskusal, to sa priznam, pokial by sme vedeli co sa pod tym mysli, mohol by som sa k tomu vyjadrit.... ako baviacka pre psa to moze byt urcite vyborna vec, cenovo az moc dobre. Ale neviem si stym predstavit krmenie velkych psov/ sposob pripravy atd./ :ha:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod Silwuska » Uto 11.12.2007 10:43

No ja som niekde citala, teda neviem ci to bolo konkretne o tomto susenom, ale o nejakom mase takto robenom, ze to sa namoci na hodinu do vody a ze normalne to napuci na objem masa...ale neviem ci to je ono, no cena by tomu bola primerana... :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod yetti » Uto 11.12.2007 10:44

Silwuska píše:No ja som niekde citala, teda neviem ci to bolo konkretne o tomto susenom, ale o nejakom mase takto robenom, ze to sa namoci na hodinu do vody a ze normalne to napuci na objem masa...ale neviem ci to je ono, no cena by tomu bola primerana... :ach:



cena by bola az moc dobra.....22 Sk/kg, to je genialne :vykricnik: :aplause:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod rea » Uto 11.12.2007 22:05

Silwuska keď pôjdeš na Robotnícku v Trnave, majú tam aj to sušené mäso, kukni si.

Bordy vozí aj na západné Slovnsko, len to ešte nie je pravidelne, ja od nich brávam, ale zatiaľ sa na rozvoz spoľahnúť nedá, chcelo by to viac záujemcov. Majú veľmi praktické balenie aj pre majiteľov menších psíkov, dobre sa to ukladá do mrazáku. Veľmi dobrý je ten tvaroh, ja brávam celé vedierko, nabalím do sáčkov, zmrazím a občas pridávam. Snáď sa to časom rozbehne aj na západnom Slovensku.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Poslaťod Amaguk » Str 12.12.2007 12:13

tie ceny vyzeraju fakt dobre, ale pre mojho anorektika je takyto velkooodber uplne mimo.:ua:
Tak nakupujem u Mirana - kuracie trupy po 15 SK, kridla @ 55, hov. a bravc srdcia a jazyky medzi 55 a 65, drzky okolo 80 Sk, mava aj plucka, ale tie som este nedavala
bravc paprce po 2 SK, chvosty su tusim po 35, takze sa celkom vybrat da.
Tvaroh na zilinskej na trhu @ 80 abo 90 Sk,
ked clovek krmi len jedneho a navyse nezravca, tak je to celkom prijatelne
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod katka » Str 12.12.2007 13:57

jj...u Mirana kupujeme aj my...je dobrý...ešte berieme zadara kosti od Orbána, všelijaké
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Poslaťod Ulfheiðr » Str 12.12.2007 20:51

katka píše:jj...u Mirana kupujeme aj my...je dobrý...ešte berieme zadara kosti od Orbána, všelijaké


Zadara kosti? Tak o tom by som niečo chela vedieť :lol: kto je to, čo je to a kde je to :hi:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Str 12.12.2007 21:04

Orban je napr. oproti velkej VUBke na Karadzicke, ale zadara kosti dostanes aj v masiarstve na Sancovej dole cestou smerom na Racko :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Str 12.12.2007 21:19

To normálne poviem, že chcem, čo ja viem, hovadzie rebro a dajú mi to? Lebo však dnes už zadara ani kura nehrabe :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Str 12.12.2007 21:23

prides tam a vypytas si kosti pre psa - ale su to fakt len kosti, necakaj nic ine.
mne na Sancovej minule ponukali taku obriu hovadziu lopatku - ale dala som prednost bravcovym :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Str 12.12.2007 21:24

aha, no jasan, šak ja chcem kosti, mäsa máme dosť, to len tak na žužlačku.
Tak díki za tip :poklona:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: ! Kto ma zaujem o maso ?

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 26.04.2008 19:32

Bratislavčania: v zverochove na Krížnej (Steinerke), majú mrazené mäso. Podľa toho čo som vyrozumela tak pol kila za 18. Je to bývalý obchod Akva, alebo Akvarium, už si nepamätám.
Viete o tom niečo? Ešte som sa tam osobne nebola pozrieť
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: ! Kto ma zaujem o maso ?

Poslaťod Mackie » Str 07.05.2008 16:55

Na to PESKO z Nitry mate niekto email? Vozia maso k nam do chovatelskych, ale zbytocne im to vykupime a ked potrebujem dalsie tak nemaju.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: ! Kto ma zaujem o maso ?

Poslaťod Tatranská Afrika » Pia 09.05.2008 11:36

Mackie píše:Na to PESKO z Nitry mate niekto email? Vozia maso k nam do chovatelskych, ale zbytocne im to vykupime a ked potrebujem dalsie tak nemaju.

Mám číslo na pána Uhrína 0903 725 058.
a aké máte s tým Peskom skúsenosti? Ja ho beriem na skúšku.
nie je tu niekto od Popradu, kto by chcel pár kíl?
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: ! Kto ma zaujem o maso ?

Poslaťod Mackie » Pon 12.05.2008 8:33

Tatranská Afrika : kupujem ich hovadzie a hydinove maso, mlete mrazene 2kg baliky. Hydinove je viac "kostnate", takze pridavam aj cestoviny, aby malu nezapchalo ;) Hovadzie je mastnejsie, raz sme narazili na take, co zabudli pomliet, to bola parada :D bolo vidiet, ze tam su slachy, vnutornosti, ale aj odrezkove maso. Psisko je spokojne, ja tiez.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava