Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Potraviny, ktoré sa nesmú podávať psom

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Potraviny, ktoré sa nesmú podávať psom

Poslaťod MisheliQ » Pia 02.05.2014 0:20

Offtopic:
Vikiki22 píše:Kvôli alkoholu. Hrozno kvasí v žalúdku a práve pre toto je pre psov nebezpečné.

To máš odkiaľ?
Caesarik (15 r), Fergie (10 r), Aron (5 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Vikiki22 » Pia 02.05.2014 8:38

Toto nám povedali na vnútorných chorobách. Plus obsahuje látky, ktoré môžu zapríčiniť zlyhanie obličiek. To isté nám povedali ohľadne ovocí, ktoré sa kvasia. Tiež môžu byť pre psa nebezpečné.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Renata » Pia 02.05.2014 10:14

ved ale vykvasit sa da kazde ovocie (aj niektora zelenina) ci? jablka slivky :nwm: mne toto psiska zeru uplne bezne a same a jablka na kvanta, je sice pravda, ze potom tie prdy su ako kvasene :lol: ale zas podla mna sa to v traviacom trakte nezdrzi tak dlho, aby to stihlo vykvasit, ci?
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod MAGNUS » Ned 11.05.2014 5:55

Tak neviem ako je to s tym hroznom, ale my mame na zahrade 4 korene hrozna a som rada, ked sa v lete dostanem aspon ku 5 strapcom. Ostatne mi zozeru psy a nikdy som nepozorovala na nich nejake problemi. Takisto mame velku hrusku (zhruba 50 - 70 kil hrusiek). Toto psy zeru na kvanta. Jedine co nechcu su broskyne. Tie mi nechavaju na zemi (apon nieco :heh: ). Jablka ani neoberam. To co nezozeru na jesen, nechavam na strome a po prvom mraze sa idu za nimi pozabijat. Oberaju priamo zo stromov a ked nahodou ku nam zavita sneh, tak chodia s cumakmi po zemi ako tie prasata, co hladaju hluzovky a vyhrabavaju zcukornatene jablka.
U nas, ked si vecer s muzom otvorime oriesky alebo tycinky, psy cakaju, ci sa im nieco ujde. Viem ze je tam vela soli, ale psy to miluju a tak vzdy kazdy dostane aspon zo dva oriesky ci tycinky. A nemyslim, ze by im prave toto mohlo uskodit.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava