Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.
Odoslať odpoveď

Re: Varená strava: základné pravidlá

Uto 17.04.2012 13:54

Vsetkeho treba s mierou a umerne velkosti psa. Na krmenie su idealne kuracie kosti ako ti uz Sunny odpovedala. Krky by ti mali zbastit obaja a nemaju ani tak ostre kosti v sebe. Na take to domace zuvanie a hranie im radsej kupuj velke hovadzie, ktore nerozhryzu. Ale to uz sme trosku OT... :smile:

Re: Varená strava: základné pravidlá

Uto 17.04.2012 14:43

Super, dakujem za info :smile: Dufam,ze ich nejako neotravim. Idem este postudovat o kostiach,ake davat,kolko a kedy. Dost sa bojim tych kosti,aby sa im to niekde nezapichovalo. Boooze..to je roboty ako na kostole :angel:

Re: Varená strava: základné pravidlá

Pia 09.11.2012 22:31

Prosím vás neviete mi povedať môj pes mal záchvat a povedali nám že to bude asi z varenej stravi neviete niečo o tom? :otaznik:

Re: Varená strava: základné pravidlá

Pia 09.11.2012 23:08

Záchvat z varenej stravy? Moji psi na nej frčali 2 roky a teda záchvat nemali ani jeden a už vôbec nie z varenej stravy. Kto ti to povedal, že je to z varenej stravy?

Re: Varená strava: základné pravidlá

Sob 19.01.2013 17:08

Môžem dať v jednej dávke viac druhov mäsa spolu (hovädzie + divina) ?

Re: Varená strava: základné pravidlá

Sob 19.01.2013 18:28

môžeš, prečo by si nemohol? ak pes nemá problémy zažívacie.

Re: Varená strava: základné pravidlá

Ned 27.01.2013 17:48

Offtopic: http://zena.atlas.sk/preco-nekrmit-psika-vasim-jedlom/zdravie/vyziva/807609.html na pobavenie alebo na zaplakanie? tomu sa hovori asi reklama na granule

Re: Varená strava: základné pravidlá

Ned 27.01.2013 19:03

Offtopic: Najviac ma pobavilo toto Domácemu miláčikovi preto dajte úplné embargo na čokoládu, chmeľ, cibuľu, hríby, mliečne výrobky, sladkosti, ovocie, ryby, rybie kosti, kysnuté cesto, ľudské výživové doplnky, vitamíny, sladidlá a ochucovadlá Tá čo to písala sa určite aj vyzná, potom mne príde mama hovoriť že čítala na internete, že to čo mu dávam je zle a radšej nech mu dám granulky :heh:

Re: Varená strava: základné pravidlá

Str 13.03.2013 17:52

Zdravim ludia hafan moze zemiakovu kasicku?{len z mliekom} dneska som mu dal kusticek s prstu a zalizoval sa ale viem ze zemiaciky moc by nemali....Ide len o to ze moj pes neni "prilohar"....a evidentne mu ta kasa chuti ci je mozne mu to davat casto alebo vobec nie?

Re: Varená strava: základné pravidlá

Str 13.03.2013 18:08

Varené zemiaky kľudne môže, neublíži mu to, akurát si z nich dokopy nič nezoberie, ako zje, tak vy :kak:

Re: Varená strava: základné pravidlá

Str 13.03.2013 18:45

ooo super :} tak len ako som pisal vyssie neni prilohar,cize do tej kasicky mu hocico zakamuflujem....ten spinos uz tu ryzu moc nelubi a uz ani cestovinky radsej sa tam bude rypat a vyzierat masko akoby to mal zjest.......Dakujem pekne !!!

Re: Varená strava: základné pravidlá

Pia 05.04.2013 16:02

Ja kosti nedavam ale je na kazdom ako sa rozhode ,k tomu zachvatu z varenej strav aj nasa uz mala niekedy staci trochu teplejsie alebo pokazene nevediac,ale stava sa to.

Re: Varená strava: základné pravidlá

Str 10.04.2013 22:02

Zdravím, krmim 2x do dňa ráno a večer, je to ok? aký hodinový interval by mal byť medzi raňajkamy a večerou?

Re: Varená strava: základné pravidlá

Štv 11.04.2013 12:51

Presne taký, aký vyhovuje tebe a tvojmu psovi :yes:
Pes má po jedle niekoľko hodín oddychovať, čiže kŕmiť zásadne po vychádzke alebo inom intenzívnom pohybe.

Re: Varená strava: základné pravidlá

Štv 11.04.2013 14:30

Ok, no mne to vyhovuje o 6:30 ráno a 18:00 večer tak asi pri tom aj ostaneme,len som chcel vedieť či to nie je moc daleko od seba...
Odoslať odpoveď