nas prvy vareny obed

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

nas prvy vareny obed

Poslaťod janutarin » Pon 15.09.2008 12:04

Rodicia mi neboli doma a tak som sa rozhodla spravit nieco pre hafana co spapal bol mix ale myslim si ze vhodny prenho.. :lol: Takze dala som varit hrst ryze a potom som do nej pridala trochu maska nato som dala ovsene vlocky namocene v mlieku a poliate medom to vsetko som zmiesala a este nato cele som pridala trocha medu.. :ha: a nakoniec som tam pridala aj nadrobno pokraajane jablko.Cele som to zamiesala a servirovala cezarkovi muselo mu to velmi chutit pretoze v miske neostala ani omrvinka miska bola krasne vylizana... :lol: co na to poviete??? :ach:
janutarin
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Grim » Pon 15.09.2008 13:23

to je ozaj blaznivy mix, ne? maso+mlieko+med.... sak to keby som zjedol ja tak sedim na zachode cely den :no:
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod mika » Pon 15.09.2008 13:45

no, ved ju nedeptaj :fizel:
Ale nabuduce to mozes rozdelit masko s ryzou/vlockami (popr. s troskou masti), a vlocky s medom s tvarohom apod. S tym mlieckom opatrne, lepsie su mliecne vyrobky-tvaroh, jogurt. Z mlieka sa potentuje...
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Rauke » Pon 15.09.2008 14:01

tomu sa tesim... :lol: hoci trochu blaznivy mix ale lepsie ako spekacka...
postupne skusaj varit aj pred rodicmi, nech si zvyknu... :no:
Čím viac poznávam ľudí okolo seba, tým viac si vážim svojho psa.
Rauke
Big Dog
 
Príspevky: 1212

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Mackie » Pon 15.09.2008 14:13

no ale inac nevidim problem :no: a chutit mu to mohlo hlavne kvoli tomu medu :lol:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Grim » Pon 15.09.2008 14:23

vsak to... nabuduce mu sprav len maso s ryzou, a dalsi raz vlocky + tvaroh + jablko... nemusis davat vela veci dokopy.... najlepsie je nejake 2-3 ingrediencie smiesat... s tym miekom to je pravda... ja ho davam len v pripadoch ked by mohli mat zaludocne problemy... ked nieco uchmatnu na zemi abo to dokonca zjedia... napr. nikita casto vykopava krtkov a vtedy jej dam mlieko na neutralizaciu :ahoj:
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Amaguk » Pon 15.09.2008 20:35

janutarin píše:Rodicia mi neboli doma a tak som sa rozhodla spravit nieco pre hafana co spapal bol mix ale myslim si ze vhodny prenho.. :lol: Takze dala som varit hrst ryze a potom som do nej pridala trochu maska nato som dala ovsene vlocky namocene v mlieku a poliate medom to vsetko som zmiesala a este nato cele som pridala trocha medu.. :ha: a nakoniec som tam pridala aj nadrobno pokraajane jablko.Cele som to zamiesala a servirovala cezarkovi muselo mu to velmi chutit pretoze v miske neostala ani omrvinka miska bola krasne vylizana... :lol: co na to poviete??? :ach:


na zaciatok je to celkom ok, akurat, ze dostal malo maska a zbytocne prilis vela obilninovej zlozky :no:
pes je masozravec, prevaznu zlozku zradla ma tvorit maso a zivocisne bielkoviny
Ak chce pokracovat vo vareni, precitaj si najprv nejake zakladne pravidla, podla ktorych sa riatit viewtopic.php?f=5&t=3270
:smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod janutarin » Uto 16.09.2008 19:15

dneska mal oopat ryzu ale ine masko a to varila mamina a mne to nechala v miske aby som mu to dala lebo som pocula ze pes berie za pana toho co mu dava zrat a je s nim najcastejsie...
a zas mu chutilo :lol: a moze sa davat psovi cvikla a pasteka???
janutarin
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Amaguk » Uto 16.09.2008 19:18

janutarin, prosim ta, citaj a hlavne uvazuj, prosim :vykricnik:
je pasteka solena a korenena?
a o cvikle a inej zelenina je tu toho popisaneho habadej, staci pohladat...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod janutarin » Uto 16.09.2008 19:22

dobre tak skusim pohladat tu cvikllu a tu pasteku mu nedam a ake masko by ste mi odporucili pytat v masiarstve
janutarin
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: nas prvy vareny obed

Poslaťod Jack » Uto 16.09.2008 19:29

Skús si najprv preštudovať sekciu varená strava a potom sa začni pýtať :

viewtopic.php?f=5&t=3136
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825


Späť na Varená Strava