barf a varena strava

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

barf a varena strava

Poslaťod loren » Ned 22.10.2017 18:37

Prosim o radu od stenata mam psa na barfe ale mava problemi s prekyslenim zaludka, je tento problem aj pri varenej strave ci nie?
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: barf a varena strava

Poslaťod usagi » Uto 02.01.2018 1:43

Och,asi neskoro,ale predsa :ha:

Ja mám ratlíka,ktorý mal presne takýto problém. Po peripetiách s granulami sme prešli na barf a ten zázračne naše problémy odstránil. Onedlho sa ale dostavili problémy s prekyslením. Takže varíme :smile: teraz to bude 8 rokov,čo je na varenom. Sem tam prihodím kus surového mäsa,krk,surove krídlo. Kosti max 2 x do týždňa,takto mu to vyhovuje. Klop,klop. 10 ročný pes,perfektná kondícia,životaschopný,zdravý pes :yes:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: barf a varena strava

Poslaťod loren » Pon 19.02.2018 15:32

NEVADI :smile: AJ JA SOM ZACALA VARIT A VSETKO SA UPRAVILO ZMIZLA PREKYSLENOST AKO SIBNUTIM ZAZRACNEHO PRUTIKA
loren
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: barf a varena strava

Poslaťod ada.h » Ned 23.09.2018 20:16

Ahojte chcem sa poradit presla som s granul len na varenu stravu ,krmim nou cca 1mesiac ,davam 3% davku zda sa ze vyhovuje
2x denne maso +ryza +zelenina alebo krupky a vlocky to obmienam s masa dostava vecsinou hovadzie s krupkami alebo morcacia a bravcove ,pridavam morsku riasu a pangamin , roboran staci to ? Dakujem
~ Pes je tvojím obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom.
ada.h
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 715
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: barf a varena strava

Poslaťod Teame » Štv 10.01.2019 10:15

tiež mame psika a varenu stravu dostane tak maximalne 2x za tyzden. Vždy dostane niečo z toho, čo jeme aj my. Takže nič extra nedostava. K tomu ma svoje granule a konzervy
Teame
Okoloidúci
 
Príspevky: 20


Späť na Varená Strava