Uvarené mäso+cestoviny

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod sedna » Sob 19.04.2008 16:34

IrishCal? čo to je???......... inak, ktoré mäso je najlepšie, prípadne vnútornosti, jednoducho, ktorá mäsová zložka - druh?
Žiadny psychiater na svete ti neposkytne takú úľavu ako šteňa, ktoré ti olízalo tvár. Bern Williams
sedna
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Sob 19.04.2008 17:21

IrishCal je kalciovo-mineralny pripravok.

maso je najlepsie konske.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Fraga » Pia 25.04.2008 12:43

No teda druhá téma a ďalšia koňovražka brrr fuj. :blee:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Lucifer » Pia 25.04.2008 15:14

Fraaagaaa...presne som cakala, kedy natrafis na Lucik :ha: A nevolaj nas tak...my ich nevrazdime... :ach:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Pia 25.04.2008 16:59

e? ja konovrazka? ja? ste nevideli moju uzasnu prezentaciu, co ma kobyla 20m tahala po zemi v cvale (ja nohu v otazi), ze? na poziadanie poslem - uzasna podivana :lol: podotykam, ze je to opis jednej mojej narodeninovej havarky na koni + zopar fotiek..

nikdy by som konika nejedla, kebyze viem, ze to konik je (dufam, ze som ani nejedla), ale ked hovorili, ze konske masko je najlepsie pre psa, preco nie? kone sa predsa nechovaju na maso tak ako dobytok a prasiatka a sliepky, to maso sa ziskava inak. a keby aj, ja mam aj prasiatka rada zive aj sliepky aj kravicky a maso prilezitostne jem (aj ked teda nepotrebujem ho zrovna k zivotu).. no a? ale uz som sa stretla aj s clovekom, ktory bol kaktusar a neznasal vsetkych, ktori pouzivali kremy s Aloe Vera, lebo chuuuda kaktus :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lusy » Pia 25.04.2008 17:03

ja by som tiez psovi nikdy nedala maso z kona. nech by to bolo akokolvek najlepsie maso pre neho. stale je tu hovadzie, kuracie, kralicie... proste konske NIKDY
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Fraga » Pia 25.04.2008 19:22

Lusy ty si moja kamoška. Ako može dať niekto zozrať kona psovi? to je des. Kôň je tak isto kamoš ako pes. Neviem a dokonca si ani nechcem predstaviť, že by som Lesanovi uvarila Ness alebo naopak... Nedajbože Soňu chuderka... :blee: :blee: :blee:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Pia 25.04.2008 21:17

Fraga, ty to zas zenies do extremov.. Luciferka pisala, ze konske maso je z konikov, ktori boli zraneni alebo sa im nieco stalo.. to je uz snad potom jedno, ci toho kona zahrabu alebo maso z neho pouziju na skrmenie.. pokial to samoska dovoli majitel.. ja som pred 2 rokmi videla na rodeu ako sa zranil konik a museli ho na mieste zastrelit.. to bol iny humus, na to som sa pozerat teda nemohla.. ale maso je len maso, to sa uz na konika nepodoba.. takisto ako zajac, prasa, krava, sliepka atd..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Fraga » Pia 25.04.2008 21:30

Ále čoby do extrémov to vôbec nie je extrém. Vieš ty koľko koní bolo akože zranených len aby mohli isť do salámu? Tak potom. Kôň sa stane nepohodlným starým a čo s ním? predajú ho na mäso je to nechutné! Nikdy by som koňa vedome nejedla a nedám to ani psovi nebudem podporovať ich zabíjanie! Dopyt vytvára ponuku a ponuka si automaticky vytvára dopyt. Takže keby nebol dopyt nebola by ani ponuka! Ako som zistila, že aj Trainer vyrába konzervy z mäsa, prešla ma chut zisťovať aké iné ďalšie konzervy majú. A nie vy ich nevraždíte len podporujete kúpou :no: to je to isté. Nemôžem si pomocť, ale toto fakt nemusím!
Lucik ako to možeš povedať, že mäso ako mäso? a čo ludia čo umierajú to je tiež mäso? :money:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Pia 25.04.2008 22:18

bavime sa o konskom mase - maso ako maso - ako zajac, sliepka, krava, prasa... niekomu sa hnusi vsetko maso, niekomu sa hnusia vyrobky z Aloe Vera, lebo ma rad kaktusy..

:nwm: nemusis? tak ma zatrat :nwm: co ti na to mam napisat?

nist.. upadnem do nemilosti.. vlastne som uz upadla.. :nwm: nuz, som len dalsia v rade :ach:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Lucifer » Pia 25.04.2008 22:27

Kazdeho poburi myslienka na nieco ine...je to velmi subjektivne...Tym som nechcela napisat, ze som uplne bezcitna a kone hadzem do jedneho mechu s inym masom :nie: Myslim si, ze tu by sme sa o tom mohi bavit dookola :no: Ja som proste zistovala u toho svojho zdroja, odkial to maso pochadza a bolo mi to jasne vysvetlene tak, ako som to uz spomenula vyssie. Keby to maso bolo taky rychloobratkovy tovar ako je hovadzina, bravcovina a hydina, asi by ho boli tiez plne obchody a nestalo by aj 450 Sk kg. Okrem toho na Slovensku neviem o nikom dalsom, kto by ho dodaval a tiez to neznamena, ze ho maju v neobmedzenom mnozstve kedykolvek k odberu, takze si myslim, ze toto uz o nejakej tej pravdivosti tych tvrdeni svedci...K.O.N.I.E.C. :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Pia 25.04.2008 22:40

na odlahcenie temy - moj make-up "made by kon" :aaa:
Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Lucifer » Pia 25.04.2008 22:54

:oo: :oo: :oo:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod Bibiana » Pia 25.04.2008 22:57

Offtopic: Aha, aha, tu badať osobnú motiváciu zo strany Lucik.. Pomsta, čo? :lol: Inak, ijau.. Hlavne, že pircing má, herečka :jazyk:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Uvarené mäso+cestoviny

Poslaťod lucik » Pia 25.04.2008 23:07

Offtopic: :nie: ziadna pomsta, ani trauma, koniky ma nadalej fascinuju, ale ked na nejakeho sadnem, tak len na lonzi. no, ucho mi skoro odpadlo (potrhane na 5 stichov), ale piercing kvalitny, ten zostal (aj ked na druhy den vypadlo to modre ocko z neho)
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava