cestoviny alebo ryža??

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salvika » Ned 31.07.2011 17:21

A nie ze ich ... :kak: :kak:
Salvika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Bydlisko: Šaľa

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salexi » Uto 02.08.2011 13:28

Ja som doteraz dávala ryžu ako prílohu ale dnes mi vetka povedala, že zemiaky sú lepšie ako ryža. Je to tak? Môžem striedať psovi ryžu s varenými zemiakmi? :nwm:

Ospravedlňujem sa, ak sa pýtam v zlej téme, len som nevedela, kam to zaradiť :hi:
"Boh stvoril človeka, ale keď zistil, aký je slabý, dal mu psa."
Salexi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 585

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Tatranská Afrika » Uto 02.08.2011 13:57

Určite sa o tom písalo už v iných témach - zemiaky pes nevie stráviť, ako ich zje tak ich aj :kak: , používajú sa väčšinou len pri diétach. Neviem, prečo ti ich vetka odobrila, jedine ak preto.
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salexi » Str 03.08.2011 16:37

Tatranská Afrika píše:Určite sa o tom písalo už v iných témach - zemiaky pes nevie stráviť, ako ich zje tak ich aj :kak: , používajú sa väčšinou len pri diétach. Neviem, prečo ti ich vetka odobrila, jedine ak preto.


Mne povedala, že zemiaky sú lepšie pre psa ako ryža, že ich mám vymeniť a dávať ako prílohu :nwm:

Tak sa na to vykašlem a nebudem nič meniť, nechcem na psovi experimentovať :smile:
"Boh stvoril človeka, ale keď zistil, aký je slabý, dal mu psa."
Salexi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 585

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod enzi55 » Štv 18.08.2011 9:23

Náš trhač miluje bielu ryžu a ak mu ju zamiešam medzi granuly, dokáže ju z nich veľmi dôkladne vyoperovať :o)
Cestoviny uňho až taký úspech nemajú. Myslím, že ryža je dobrá príloha k jedlu, aj objem nadstaví
Indy je kavalier španiel x yorkie. Vďačný, múdry dobrák, ktorého veľmi ľúbime
Jeho fotky: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Indy
a videá: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Videos
enzi55
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod blueberry » Pon 22.08.2011 21:24

u mňa jednoznačne ryža :jop: a havovi veľmi chutí a fak mu pomáha pri trávení...a hlavne pri hnačkách je to zázračné jedlo :lol:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod rischa » Ned 01.01.2012 14:43

My jej dávame tiež ryžu, s cestovín niekedy grcala a mala hnačku.Síce jej ryža chutí menej než cestoviny, vždy ju zje.
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod adri » Str 11.01.2012 12:03

nasa nemecka ovcanda nema rada ryzu. uz ste sa s tym stretli? skusala som ju uvarit vo vode, manzel vravel, ze to asi neciti, preto to nezerie. tak som ju uvarila v masovom vyvare. a zase uplna, ale uplna ignoracia ... schvalne som dala rano menej zradla, aby vecer bola hladna, aj tak vybrala vsetko okolo, ale ryze sa ani nedotkla, aj ked som to premiesala s masom.
cestoviny miluje, vlocky tiez, vlastne zozerie vsetko, je to taka kyselina....ale ryza nic...
tak ma napadlo, ci sa s tym uz niekto stretol.
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod mims » Str 11.01.2012 15:34

Ja mam tiez nemecku ovciacku, 6 mesacnu, ale taky problem s nou nemam. Ryzu papka, chuti jej a varim jej ju vo vode nie vo vyvare :) Nozno to bude tym ze som jej ju od malicka davala, ked mala problemy, tak si asi na nu zvykla.
Mozno tvojej len nechuti :hi:
:)
mims
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Kosice - okolie

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod blueberry » Pia 13.01.2012 20:53

adri píše:nasa nemecka ovcanda nema rada ryzu. uz ste sa s tym stretli? skusala som ju uvarit vo vode, manzel vravel, ze to asi neciti, preto to nezerie. tak som ju uvarila v masovom vyvare. a zase uplna, ale uplna ignoracia ... schvalne som dala rano menej zradla, aby vecer bola hladna, aj tak vybrala vsetko okolo, ale ryze sa ani nedotkla, aj ked som to premiesala s masom.
cestoviny miluje, vlocky tiez, vlastne zozerie vsetko, je to taka kyselina....ale ryza nic...
tak ma napadlo, ci sa s tym uz niekto stretol.

Keď jej nechutí a neje ju, tak ju netreba zbytočne dávať. Prežije aj bez nej :no:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod casira » Ned 15.01.2012 10:08

cestoviny miluje, vlocky tiez, vlastne zozerie vsetko, je to taka kyselina....ale ryza nic...

Moji psy majú ryžu radi,no keby je nechceli,tak im ju nedávam. :no:
Nezje ju ani ked ju zamiešaš s masom?Ak nie,tak ju z jedálnička vynechaj,načo psíka trápit.Ani nám ludom všetko nechutí. :smile:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod adri » Štv 19.01.2012 18:26

veru, uz to ani nesilim, davam jej to, co ma rada - cestoviny a ovsene vlocky. nejak to neprezivam, len ma napadlo, ci sa s tym uz niekto nestretol.
beriem to tak, ze pes neni prasa, aby musel zrat vsetko, ved ani clovek nema rad vsetko.
adri
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Bad » Pia 20.01.2012 6:14

Náš rodinný havaňák je mistr ve vybírání masa z čehokoliv, jako popelka (i když těstoviny si tuším zobne, ale rýži nechá :ha:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Frankie » Uto 13.03.2012 10:37

ja striedam ryzu, cestoviny a ovsene vlocky ...ale pocula som, zevraj ryza naduva a upchava tak neviem...ale zatial sme nemali problemy
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod blueberry » Uto 13.03.2012 15:12

Ani my a to máme ryžu v jedálničku asi každý deň.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava