cestoviny alebo ryža??

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Nisus » Uto 20.03.2012 16:44

Čo sa týka vločiek, tak som tu čítala, že ovsené sa zalievajú vriacou vodou. To robievam. Teraz som sa dostala ku vločkám od Happy Dog, nejaké 5 zložkové. Nie sú tam len vločky ovsené, ale aj nejaké ako keby cereálie či čo to je. Mám aj tie HD zalievať vriacou vodou?
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod rischa » Str 21.03.2012 18:42

Ku ovseným vločkám len dám 3-5 lyžíc studenej vody, nechám to takú pol hoďku-hoďku nasávať vodu vylejem pridám mäso a hotovo :ach:
Smutný, nudný či beznádejný deň - Všetko sa to odrazu zmení, keď sa na teba vrhne chlpatá guľa, ktorá ti vyšteká ako sa teší že si konečne doma :)
rischa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Bydlisko: Michalovce

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod pimpa » Pia 11.05.2012 9:30

Nisus píše:Čo sa týka vločiek, tak som tu čítala, že ovsené sa zalievajú vriacou vodou. To robievam. Teraz som sa dostala ku vločkám od Happy Dog, nejaké 5 zložkové. Nie sú tam len vločky ovsené, ale aj nejaké ako keby cereálie či čo to je. Mám aj tie HD zalievať vriacou vodou?

my mame tie iste vlocky kedze moja truba odmieta zeleninu aj ovocie. ja to robim tak ze to zamiesam do masa, zalejem troskou vody alebo lososoveho oleja, necham takych 20minut postat a podavam.
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod krista » Pia 11.05.2012 21:07

tie vločky sú úplne super,my má tie druhé,jemné http://www.atos-dog.sk/product/happy-do ... te-flocken ,tieto určite netreba namáčať,primiešam k mäsu a dám.Sú také jemné,že sa takmer rozpustia na jazyku (ochutnala som :angel: ) pes to baští ako o život :king:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod vivuška233 » Uto 28.05.2013 16:17

Lenka.Buddy píše:ja zase práveže dávam viac cestoviny ako ryžu..ale tak začnem nakupovať teda skorej tú ryžu :smile:


Podľa mňa sú cestoviny lepšie..... nedávala by som ryžu... my sme skúšali a jej sa to strašne šmýkalo a raz sa s tým začala dusiť odvtedy dávame tak, že opláchneme cestoviny dáme zohriať a pridáme mäsko, ktoré s cestovinami pomiešame :)
Jediné stvorenie, ktoré ťa ľúbi viac než seba je pes :** psovi, ktorému dávaš jesť a staráš sa oňho si ťa váži viac ako človek, ktorému si pomohol alebo zachránil život.
vivuška233
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod kaciatko2121 » Str 29.05.2013 9:21

Frankie píše:ja striedam ryzu, cestoviny a ovsene vlocky ...ale pocula som, zevraj ryza naduva a upchava tak neviem...ale zatial sme nemali problemy

ja tiez striedam podla nalady, ale ryzu mava castejsie, lebo ked vela dni po sebe ma cestoviny, tak z nich ma dost makke :kak: a potom sa jej to zachytava o chlpy :pac: Ale ona je srotovnik, zje vsetko.
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Momo » Uto 04.06.2013 23:12

Ahojte,

Davate vasim psikom aj kus kus? Lebo ja to milujem a jedavam asi kazdy druhy den :lol: len som nevedela ci to mozem davat aj mojim nezbednikom. :hi:
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod mirec2308 » Uto 01.10.2013 6:56

Naša labradorka miluje ryžu, ale určite nepohrdne ani cestovinou. Určite je to príjemné spestrenie.
mirec2308
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Levice

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Madnesska » Pia 28.02.2014 20:19

robíte normálne "ľudské" cestoviny alebo tie kŕmne pre psy? ja nejak neviem ako tie kŕmne dobre pripraviť... je tam len že zaliať vriacou vodou a nechať 10 min postáť ale mne sa zdajú aj tak tvrdé a divne smrdia
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod sarach » Sob 01.03.2014 5:33

Kŕmne pripravujem ako normálne "ľudské"... riadne uvariť, lebo sú naozaj tvrdé. :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod hruska » Sob 01.03.2014 7:01

nerobim ziadne cestoviny, ale ked robim, tak jedine ludske.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod sasaalex » Ned 27.04.2014 16:37

Ryža je myslim ľahšie stráviteľná, mnoho psov sú vlastne celiatici :no:, lepok nerobí dobre ani ľuďom, nie ešte psovi, zasa nie je cestovina ako cestovina, napr. ľudské Sam Mills sú "u nás" vysoko žiadané. Asi preto že to je čistá kukurica...Ale určite každý pes má svoje chute aj potreby... celkovo ideme ale na masku s varenou ryžou a zeleninou ako doplnok....
sasaalex
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Areg » Sob 29.11.2014 5:30

Gere chutia aj cestoviny a aj ryza :yes: ,takže obmiename a cestoviny dávam vždy ludske,klasicke z kauflandu a baští jedna radosť a zatiaľ žiaden problém a to má 10 rokov :jop:
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava