Plesnivý chlieb

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod monika040 » Ned 31.08.2008 18:05

aj môj má rád :smile: aj zavárane uhorky miluje len neviem či tie môže
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Mackie » Ned 31.08.2008 18:08

ale moze to nafukovat :no:
ja davam len vyschnute
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Aris » Ned 31.08.2008 18:49

Chleba dávam asi sa bude zdať smiešne sem-tam v mlieku, nenafukuje, chutí :jop:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Lena » Pia 17.10.2008 7:45

Keď sa tu prešlo k tomu chlebu tak by som sa chcela spýtať že či to nevadí keď dostal na raňajky chlieb s tuniakom a s vodou. Včera sa mi totiž stalo že keď som jedla chlieb tak neuveriteľne ma hypnotizoval očami a kňučal (moja vychrtlina a kňučí za jedlom- ha ha ha). Myslíte že je to v pohode? čítala som vás tu že tri rožky a tak, tak by to asi nemal byť moc veľký problém či hej? čo sa týka potom vône tak to je jedno bo takú vôňu púšťa aj keď žerie iba granule abo varenú stravu....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Silwuska » Pia 17.10.2008 8:05

urcite mu vonal ten tuniacik...chleba zbytocne nafukuje a zapeka...nema ziadnu vyzivovu hodnotu, takze mozno sem tam ako pochutinka, ale inac je lepsie sa mu vyhybat...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Ivanka.P » Pia 17.10.2008 9:15

Aj ja chleba dávam /nie plesnivý :smile: / ale to ak je už tvrdý a nechcem ho pre nás. Proste ho nalámem na kúsky, rozbijem na to vajco, alebo šprtnem acidko.... Proste taká psia mlska. A asi nafukuje ale moja si poprdkáva bežne aj po kvasniciach, vajíčkach.... Hlavne že je to zdravé a dobré :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Lena » Pia 17.10.2008 11:34

No včera mu chutil čistý chlieb preto som to dnes chcela oživiť tuniakom. No nafukuje tak ako ivanka-aj môj celý deň vypúšťa čiže ten chlieb je to najmenej. Nie je výživový ale priberie z neho ne? (teda už by konečne mohol :no: )
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Ivanka.P » Pia 17.10.2008 12:42

Pridaj kvasnice, z tých by mohol priprať. Oni podporujú aj chuť do jedla. No ale prdieť bude dosť :yes:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Amaguk » Pia 17.10.2008 12:44

cerstve kvasnice sa nemaju davat v surovom stave - vtedy v traviacom trakte kvasia a naduvaju :no:

inac, odkedy krmime hlavne prirodzenou stravou, ziadne prdenie sa u nas uz nekona :jop: :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Ivanka.P » Pia 17.10.2008 12:47

Ja viem, že prdí z tých kvasníc, nedávam ich až tak často. No ale variť ani piecť kysnuté cesto sa mi nechce. :nwm:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Lena » Pia 17.10.2008 12:49

No ja mám rada zimu v izbe a vždy vetrané a už sme kvôli týmto "incidentom" kúpili air wick aby sme prežili tie jeho vône ktoré nám jeho zadok ponúka :haha: čiže to mi nevadí. Amaguk čo si mám predstaviť pod prirodzenou stravou? :nwm: Ozaj a tie kvasnice píšeš že čerstvé by sa nemali a také tie v prášku tiež nie?
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Amaguk » Pia 17.10.2008 12:50

Ivanka, nemusis piect kysnute cesto, staci ked tie kvasnice rozpustis na oleji na panvicke - tym sa deaktivuju zive kvasinkove kultury a mas to, sup-sup, hotovo :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Amaguk » Pia 17.10.2008 12:53

Lena píše:Amaguk čo si mám predstaviť pod prirodzenou stravou? :nwm: Ozaj a tie kvasnice píšeš že čerstvé by sa nemali a také tie v prášku tiež nie?


prirodzena strava je hlavne toto: viewforum.php?f=52

praskove ake? normalne pekarenske? lepsie su susene pivovarske kvasnice - pangamin
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Ivanka.P » Pia 17.10.2008 12:57

Amaguk píše:Ivanka, nemusis piect kysnute cesto, staci ked tie kvasnice rozpustis na oleji na panvicke - tym sa deaktivuju zive kvasinkove kultury a mas to, sup-sup, hotovo :no:


:no: dík, to by ma nenapadlo. Napadlo ma zaliať to horúcou vodou, ale to by asi bola divná konzistencia a efekt by to nesplnilo.
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Lena » Pia 17.10.2008 12:59

Jaj tak to neviem. Musím to pozrieť. Ja som našla v Tescu také ale ešte som ich nepoužívala....Na panvici?hm to som nevedela, Ešteže ťa tu máme. Ja som nepochopila tú stravu bo myslím že to ty si písala niečo o tých rožkoch ne? :smile:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava