Plesnivý chlieb

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Aris » Ned 20.01.2008 17:59

Niečo mi hovorte :ach: Ja svojím psíkom nič nedoprajem ani granule ktoré sú super a chcem ich otroviť so surovým mäsom a že budú s toho agresivný tak si robím s babky srandu, že či už videla, že Očkovi rastie druhý rad zubov a mení sa na žraloka :pac: :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod katarina » Ned 20.01.2008 18:39

to ked sme boli kupovat maso pre Spirita, babka bola s nami a ked zistila ze to pre psa kupujeme, zacala mudrovat ze to psy nemozu :ach: hlavne že ona dáva psovi klobásky to ju netrápi :pac:
(ale nemyslim nasmu, to je druha babka :lol: )
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod tera » Pia 09.05.2008 10:06

ja som skoro zabila vcera sestru. vecerali sme vonku ale "on tak pekne pozera, pozri aky je nestasny ze nic nedostane a je hladny" lebo jest dostava jest az okolo 17,30 a ona mu bez povelu hodi salam a take ze "vezmi" -povel asi nepocula ze????!!!!!ghghhghghh!!! ale tak co napriklad s hraskom a tak v zeleninovej polievke ktoru lubi???
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Mackie » Pia 09.05.2008 12:13

nesol tu polievku ani nekoren, alebo uvar taku specialnu len pre psa, a v pohode

co sa tyka babiek, mamiek a inych krmiciek, nepomoze nic, len tvrdo si stat za svojim a, aj ked sa toho bojite, vyvrieskat sa na nich, preco vam zabijaju psa
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod lusy » Pia 09.05.2008 13:15

zabijaju psa???? myslim, ze jej skor vadilo, ze jej ten salam dala bez povelu. :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Babula » Pia 09.05.2008 13:21

hmm tak to pozname aj mi ... to bude to dive zozerie vas vsetkyyych :aaa:
hehe ... nam sa stalo ze Belle nastrcila panicka na ulici !!! kusok nejakej salamy
jaaa blba som si nevsimla ... no asi bola hodne korenista hodku na to to pekne dala
von..odvtedy davam inak bacha na ludi co cuckaju na ulici na psa :pac:
a Mackie vitaj :ahoj: inak polievku lubia obidvaja .. zeleninku mnam ale bez
soli a korenia ...
Babula
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425
Bydlisko: Tomášov

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Jimmyho mamka » Pia 09.05.2008 13:30

S Jimmym-vtedy steniatkom práve odstaveným od matky, sme šli na slovenko, domov k mamke...hned vo dverách, ked ho videla, nasmerovala si to mamka moja ku chladničke a že" šunčičku som kupila malemu, nech ma čo papkať "a už už mu to šla dať...ja som jej to zakazala, tak sa na mňa pozrela takým vyčitavim pohladom, že mu nič nedoprajem.Potom som sa išla privitať s tatkom na zahradu a kym som sa vratila, jimmy už bojoval so šunkou pod stolom...len tak sa po nej zaprašilo,ako som mu ju zobrala a niesto toho som mu dala granulku!
Pekne som mati vykričala, že či jej nestači raz poveda´t, že to jednoducho !nesmie!Jimmy jest, že je to slane a nema na to žaludok že je to šteňa čo doteraz nič nepoznalo len mamkine mlieko a granulky namočene...ale nie, ja som bola surova, lebo som mu to zobrala z ust...jasne, že kym som prišla, tak to bolo druhe kolečko šunky...ach jaj
Ako je normalne, že štenatá mávaju riedku stolicu, tak toto bolo skor cikanie cez zadok...chuďatko moje.
Teraz je to už velký frajer, a vyhovuje nám miešanie domácej nesolenej a nekorenenej stravy s granulami, niekto hovorí, že nie je dobré miešať granule a varené, ale nám sa to osvedčilo...bobek je krasne tvarovany a neni to s vysledkom: čo zežere to vy*ere...naozaj si z potravy berie maximum, má krásnu srsť a pokožku bez chyby...miluje ryžu, kuriatko, musim sa priznat, že neodmietne zemiakovu kašu, alebo zemiacky v trúbe, miluje junior salamku, hlavne, ked učíme povely:-)
Nikdy-nikdy by som nedala psovi niečo, čo by som nebola ochotna ja sama zožrať...a keď hovorim že nedam nič, čo nie som schopna sama zesť tak tým myslím aj granule...skuška granulí na slanosť nikdy nezaškodila :hi: poviem vám, ale mne moc granule nechutia...takže granulky davam len dodatočne, viac varenou stravou krmim...babke povedať, že ked človek zje presnivy chleba, nič sa nestane, a skus jej ponuknut granule...či bude tak ochotne jest žradlo určene psovi,tak ako ona ochotne dava jest psovi to, čo ona už nechce...
Jimmyho mamka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 100
Bydlisko: Řadějovice

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Mackie » Pia 09.05.2008 15:24

lusy: ved jasne ze to nemusi byt take zle, ale ide o to, ze treba tvrdo na nich, a prehanat.. ked povolite raz, budu ich vykrmovat vzdy.. a je dobre (hoci krute) ked pes dostane hnacku, pripadne sa aj povracia.. nech to vidia, ze to nie je sranda :no:

suncicku sme si vyskusali aj my, stolica bola sice ok, ale tie plyny.. :heh:

a Babula: vdaka za privitanie
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod lusy » Pia 09.05.2008 16:00

podla mna ide len o to, na co je zaludok toho psa nauceny. a kedze napr. cely zivot zerie len granule, tak mu rozhadze travenie cokolvek. ked som bola mala psov nasi krmili len zvyskami od stola. a nikdy nemali ziadne problemy. nechcem povedat, ze to bolo spravne, ale proste bol nauceny zozrat cokolvek. moj by mal urcite z toho hnacku. ale tak isto moze pes hnackovat aj pri zmene granul. co sa tyka davania niecoho od stola, tak ten moj dostane vzdy a zo vsetkeho. sice len taky kusocek, ale dostane.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Amaguk » Pia 09.05.2008 16:03

co sa tyka davania niecoho od stola, tak ten moj dostane vzdy a zo vsetkeho. sice len taky kusocek, ale dostane.

u nas taky tak :hi:
minule sa mu podarilo vysomrovat 4 rozky :pac: samozrejme, ze potom uz nic ine nechcel jest, dezo :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Mackie » Pon 12.05.2008 8:36

Tak u nas aj ked dostane "ludske" jedlo, tak ZAKAZUJEM od stola, rodicia si zvykli, ze musia vstat, dat nejaky povel a az potom mozu dat nieco zjest. (hlavne po tom, ako sa psisko rozhodlo ukradnut pecenu kuraciu nohu priamo z pekaca :hmm: ) Ale stale to ostava len pri "povolenych" jedlach.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod monika040 » Ned 31.08.2008 17:53

Zaujímalo by ma či psík môže papať rožky alebo chlebík? Samozrejme iba tak ako maškrtu?
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod lusy » Ned 31.08.2008 18:06

jasne, ze moze. :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod monika040 » Ned 31.08.2008 18:07

dakujem :lol:
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Plesnivý chlieb

Poslaťod Amaguk » Ned 31.08.2008 18:13

moze, ak nema alergiu na psenicny lepok
moj napr. miluje vsetky pecivarske vyrobky bez rozdielu - ci slane abo sladke :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava