ked je pes vegetarian

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Poslaťod Bendy » Pia 28.12.2007 19:35

Jasne, ze existuju vegetarianske granule, len mi to prislo smiesne, co si napisala, ale kedze si to pisala v noci, tak nic.... :no:

Inak Ulf, presne to mi mihlo tiez hlavou ked som posielala ten svoj prispevok a ty to napisala hned za mnou :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod vlciacik » Sob 29.12.2007 20:39

ved viem sa predsa vcitit do toho hava lebo aj ja som vegetarianka :smile: takze sa nevivim tomu havovi ze uteka len co uvidi ze nesu maso :lol:
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 29.12.2007 20:42

Lebo každý pes si povie, och úbohé kura, škoda že muselo skončiť svoj život, ja ho nechcem... idem si natrhať mrkvu.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod lusy » Sob 29.12.2007 20:44

Ulfheiðr píše:Lebo každý pes si povie, och úbohé kura, škoda že muselo skončiť svoj život, ja ho nechcem... idem si natrhať mrkvu.


a to ked si este predstavi ako to kura bolo chovane...
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod MisheliQ » Sob 29.12.2007 20:54

Ulfheiðr píše:Lebo každý pes si povie, och úbohé kura, škoda že muselo skončiť svoj život, ja ho nechcem... idem si natrhať mrkvu.

:heh: :heh: ako rehoooot
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod vlciacik » Sob 29.12.2007 20:59

:heh: a potom si ece natrha mrkvu ocisti :heh: no to by nebol zly napad na vysvetlenie vegetarianstva toho hava :heh: :haha:
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 29.12.2007 21:19

Tak v tom prípade som absolútne nepochopila tvoj príspevok "ved viem sa predsa vcitit do toho hava lebo aj ..."
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Ned 30.12.2007 19:55

A tak psík dostane bravčové(VARENE) maso a teraz si povie: Och to prasiatko musela strasne trpiet ja si ho nedam. a ako bolo krmene nie nie ja to nechcem :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod Bigel » Pia 11.01.2008 14:37

moja Sindy je vegatariansky pes meso nechce ale miluje rozky zeleninu a hlavne ovocie tak jej bielkoviny musime dat inym sposobom ale vankusky zo zeleninovou vrstvou a tak zje ale to jej zachvilu prejde :smile: myslim a dufam
Bigel
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod yetti » Sob 12.01.2008 9:54

Bigel píše:moja Sindy je vegatariansky pes meso nechce ale miluje rozky zeleninu a hlavne ovocie tak jej bielkoviny musime dat inym sposobom ale vankusky zo zeleninovou vrstvou a tak zje ale to jej zachvilu prejde :smile: myslim a dufam

:pac: :pac: :pac: pes je masozravec... bol a vzdy bude....
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod lusy » Sob 12.01.2008 13:19

yetti píše:
Bigel píše:moja Sindy je vegatariansky pes meso nechce ale miluje rozky zeleninu a hlavne ovocie tak jej bielkoviny musime dat inym sposobom ale vankusky zo zeleninovou vrstvou a tak zje ale to jej zachvilu prejde :smile: myslim a dufam

:pac: :pac: :pac: pes je masozravec... bol a vzdy bude....


:yes: :yes: :jop:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod lubkka » Ned 13.01.2008 18:35

hmm... vegetarian hafoo... :ach: ....
....asii to snim kamaratka bude mat tazke... no ale mozno ze bude aj zdravsi....a mozno ani niee... takk nechh skusi, tie granulky pre vegetarianov, tu mrkvicku :jop: inac ta je dobra tu papa aj moj havoss (aj ja( nejake ovsene vlocky, mliecko, tvaroh, vajcia atd...
lubkka
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod Silwuska » Pon 14.01.2008 6:52

Je to hlupost ...ziadny pes na svete nieje vegetarian...je to proste bud zle naservirovane masko, alebo zly vyber masa (napriklad moj neda husacie do huby ani za svet)...pripadne to moze byt tym, ze pes proste maso nepozna...pozna len granule a nic vic...skuste dat naopak psovy, co zere cely zivot maso, granule...mozno by ich aj ocikal, ale do papule by ich nedal :nie:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re:

Poslaťod P-E-T-O » Uto 15.01.2008 16:31

bielyhavko píše:náš pes tiež meso moc nemusí žere iba šťavu ale pokial je meso to ee nechce.Najradšej má to čo je na stole tak jej vždy dáme polovicu s taniera.

ani ja neodolam nedat mu polovicu taniera... :smile: ked sa na mna tak pozria usi da dopredu ej hned zje viac ako ja
aj ja vas podporim...:D
Obrázok
P-E-T-O
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53

Re: ked je pes vegetarian

Poslaťod sisulqa » Uto 04.01.2011 13:08

No ako pekne ze sa smejete ze pes vegetarian byt nemoze, ale ta moja maso fakt nehce. Skusala som vsetky druhy od kuracieho, vnutornosti, ryby, vsetko. Zje maximalne tak sunku, kuracie prsia ked ma naladu, ale len tak aby sa nepovedalo. Za to s chutou laduje jablcko, rajcinu, kapustu, oriesky, grep, jahody.A to ze nevie co je maso je blbost, lebo som ju od mala skusala barfovat.
sisulqa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava