ked je pes vegetarian

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

ked je pes vegetarian

Poslaťod vlciacik » Štv 27.12.2007 23:05

co poviete na psa vegetariana...co sa mu ma davat jest normalne jedla ci co?kamoska ma takeho psa a nevie co mu ma davat zrat :lol: :jupi: :aplause: :heh:
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod MisheliQ » Štv 27.12.2007 23:34

zeleninu, sojove mäso, mliečne výrobky, ovocie, granule, hm a ďalej ma nič nenapadá, eh a inak to je jak možné? :oo: :lol:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 28.12.2007 10:03

tak to musí byť nejaká vada :oo: :smile: šak pes je od prírody mäsožravec. možno má niečo s trávením, nie?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod vlciacik » Pia 28.12.2007 10:49

aj jeho rodicia nejedli maso ale iba trocha ale on vobec
nemecke ovciaky maju dakedy az prilis moc velku inteligenciu
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Amaguk » Pia 28.12.2007 11:08

odmieta maso :otaznik:
tak to som este u psa nepocula, hoci viem o ludoch, ktori svojich psov zamerne vedu k vegetarianstvu. Ak kamoska cita in English, odporucam jej pozriet si http://www.vegsoc.org/info/dogfood1.html

ale bola by som velmi opatrna - urcite treba psovi nahradzat maso inym zdrojom proteinov a tukov: najlepsi je vo vajciach, dobry je aj tvaroh, ryby, okrem toho sa odporucaju kvasnice, ovsenne vlocky etc.
Naposledy upravil Amaguk dňa Pia 28.12.2007 16:50, celkovo upravené 1
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Bendy » Pia 28.12.2007 16:11

MisheliQ píše:zeleninu, sojove mäso, mliečne výrobky, ovocie, granule, hm a ďalej ma nič nenapadá, eh a inak to je jak možné? :oo: :lol:


Tie granule su dobre :heh: . Takze ti ludia co krmia psov granulami maju psov vegosov?

Ale nie, kamaratkin pes je chory na oblicky a nesmie jest urcite produkty, medziinym nesmie jest ziadne maso. :plac: Kamoska mu dava na radu veterinara Hill's prescription diet na oblicky a mocove kamene. Ked to zerie, tak sa mu stav s oblickami viditelne zlepsuje, ale to zradlo je spravene len z kadejakych obilnin a vobec mu nechuti :ua:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 28.12.2007 16:47

Väčšina granulí mäso nevidela ani z rýchlika, takže to podla mňa sedí.

Ale musí to byť strašné, keď nemôže mäso :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod bielyhavko » Pia 28.12.2007 16:51

náš pes tiež meso moc nemusí žere iba šťavu ale pokial je meso to ee nechce.Najradšej má to čo je na stole tak jej vždy dáme polovicu s taniera.
bielyhavko
BANNED
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Na dolinách

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 28.12.2007 16:54

bielyhavko píše:náš pes tiež meso moc nemusí žere iba šťavu ale pokial je meso to ee nechce.Najradšej má to čo je na stole tak jej vždy dáme polovicu s taniera.


predpokladám, že všetci držíte diétu a nesolíte a nekoreníte, maximálne bylinkami :ahoj:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod bielyhavko » Pia 28.12.2007 17:01

sme tiež vegetariáni ale iba niektorý a solíme a aj to ostatné ale tu jej porciu jej dávame pred tím jak ako to okoreníme a osolime ale inak žere všetko ako ovocie a také jej všetko chutí dokonca aj melón a ananás! :lol:
Najlepšie je,že keď je to väčšie sústo nechá si ho v papuli a začne kňučať lebo nevie čo s tím tak jej to zahrabnem do vankúšov! :lol:
bielyhavko
BANNED
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Na dolinách

Poslaťod Lili » Pia 28.12.2007 18:01

neviem si predstaviť, žeby tie moje nežrali mäso.. podľa mňa je to blbosť, to im tak môže človek "vnútiť" aby prestal pes žrať mäso, už len tým, že je napr. od malička na granuliach a nikdy nedostal kosť, mäsko, no nebol na to navyknutý, ale myslím si že keby to potom dostával pravidelne, tak si každy pesan zvykne a potom by skôr odmietal granule.. Staršia fenka neni moc "žravá" ale keď je jedlo, tak si rada dá mäsko a vývar atď, ale len jej porciu ona by sa asi prežrať nevedela :heh: a mladšia, tak to je malý žobrák, tá je jedko :heh:
Lili
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 235
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Aris » Pia 28.12.2007 18:19

vraj existujú aj vegetariánske granule :oo: Aris on mi pripadá ako polovegetarián, pretože on zje mäso, ale moc sa netrhá, ale za zeleninu by aj život dal :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod MisheliQ » Pia 28.12.2007 18:39

Bendy píše:
MisheliQ píše:zeleninu, sojove mäso, mliečne výrobky, ovocie, granule, hm a ďalej ma nič nenapadá, eh a inak to je jak možné? :oo: :lol:


Tie granule su dobre :heh: . Takze ti ludia co krmia psov granulami maju psov vegosov?

no to som písala dosť neskoro v noci..a tež som počula o tom, že existujú granule, ktoré neobsahujú mäso..iba obilniny, zeleninu a takee
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Grissom » Pia 28.12.2007 18:45

MisheliQ píše:
Bendy píše:
MisheliQ píše:zeleninu, sojove mäso, mliečne výrobky, ovocie, granule, hm a ďalej ma nič nenapadá, eh a inak to je jak možné? :oo: :lol:


Tie granule su dobre :heh: . Takze ti ludia co krmia psov granulami maju psov vegosov?

no to som písala dosť neskoro v noci..a tež som počula o tom, že existujú granule, ktoré neobsahujú mäso..iba obilniny, zeleninu a takee

Pozri si tuto diskusiu niečo je tu popisane o zvieracom vegetarianstve: http://www.cats.sk/forum/viewtopic.php?t=304
Grissom
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

vegetarin

Poslaťod Tatiana » Pia 28.12.2007 19:19

aj ja som niekde zazrela granule holisticke zlozenie ovocie,zelenina max.nejaka rybka,treba sa poinformovat,Hills je tiez dobry davala som pri koznych problemoch
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Ďalší

Späť na Varená Strava