Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Poslaťod halo » Sob 25.08.2018 22:42

Onedlho bude v BA znova moznost stravit super den so svojim psom a mozno nieco aj vyhrat. Super na tejto akcii je ze sa na to neda "pripravit" takze sancu ma kazdy :ha: My sa chystame uz po treti krat. Tak hadam pocasie vide a vidime sa :ha:

http://zoodom.sk/event/zoodom-dog-race/
halo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62

Re: Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Poslaťod martin_s » Pia 07.09.2018 11:36

Chysta sa niekto ist? :smile:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Poslaťod vavrena » Pia 07.09.2018 13:50

No my budeme zajtra v okolí, tak by som aj šla, ale keď na tej stránke je len taký hromadný popis, a vyzerá to jak akcia pre deti, neviem, kedy je čo, a či môžem dojsť hocikedy, a na mieste sa prihlásiť a len na niečo, a kedy čo začína :nwm:

Jak to tam prebieha?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Poslaťod martin_s » Pia 07.09.2018 13:58

To netusim, ja tam idem prvy krat (a zas bez psa, kedze idem pracovne...)...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoodom Dog Race 8.9.2018 Bratislava

Poslaťod halo » Sob 08.09.2018 20:19

Takze my sme boli uz treti krat. V podstate je to sutaz taka aku si ju clovek spravi... Nikde niesu nejake striktne dane pravidla coz je trocha na skodu kedze stale je to sutaz ale tu je na prvom mieste zabava a popularizovanie psich sportov a vseobecne aby proste boli psiska s ludmi.
No ale spat k sutazi. Z jedneho pohladu je naozaj mozne ze je to sutaz pre deti ale z pohladu druheho uz tak ani nie. My s nikinom ideme vzdy bez pamlskov, bez voditka a kazdu chybu napravame/opakujeme cvik (aj ked by sme nemuseli pretoze naozaj chybaju pravidla a nejake tie penalizacie). No a teraz si predstavte tak cca 100 psov okolo vas, ziva kapela hra tak ze pes ani nepocuje povel, vsade granule, ochutnavky, konzervy lopticky a pes ma posluchat - idealne pracovat. Moj pohlad na tuto sutaz je ze je to celkom vysoka skola pre psov (ak si teda clovek nastavi vnutorne pravidla) a preveri spolupracu pes/psovod. Pretoze na skusky typu OB, SVV , IPO sa da proste nadrilovat, na takuto detsku sutaz sa neda natrenovat nic! (A to nehovorim o tom ze na ofiko skuskach je vatsinou hrobove ticho, len aby tie psiska nic nevyrusilo) Akurat tak viete vyuzit to co pes uz pozna z vycviku a skusit to pouzit na tych detskych ulohach.
Bol tam napriklad beh cez prekazky - agility psy mali navrh ale bol tam slalom z pneumatik coz agility pes moc nepozna lebo on tam ma koliky takze je to v podstate len na psovy ci tomu porozumie alebo je proste len nauceny chodit medzi koliky atd...
Dalsia uloha myslim bola posluchanie - nejakych 5-6 povelov standartnych a potom dve blbosti - popros a kotul. Trenovane psy sa celkom zapotili na tych blbostiach.
Dalsia uloha - slalom medzi kuzelky s poharom vody - vyhodu mali psiska typu OB co sa neodlepia od nohy a kukaju na pana
Dalsia uloha - Privolanie typu https://youtu.be/5iTTNRE-njM?t=50s
Posledna - pes mal preist rozne druhy povrchov, plast/kov/voda smeti atd...
Vysledok je ze Nikino je odpadnuty a spokojny. Ja som spokojny tiez ako to zvladol ajked sa nam tam moc nedarilo.

No a ak by sa nad tymto textom niekto len pousmial ze toto nieje preneho tak motivacia pre vas vsetkych co ste neboli. Minuly rok sme to vyhrali a odniesli sme si ceny asi tak za 350e (coz je na slovenske pomery az neskutocne)

Tak hadam sa tam vidime o rok... :ha:
halo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62


Späť na Pozvánky z minulosti