VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Betka » Pon 20.02.2012 11:53

Offtopic: Vďaka Starr. No dúfam, že sa dám po psychickej stránke dokopy čo najskôr... :ua:
Ľudia, nemá niekto ešte nejaké fotky?
:angel:
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 12:02

Ja nejaké mám, ale nič moc, nestíhala som. Ale určite majú Basha aj Silvuch :yes:

Offtopic: Také mely k väčším svorkám psov bohužiaľ patria, niekedy tie naše potvory asi majú potrebu vyrobiť nám šediny :ach: Tiež sa po každej takej mele klepem ešte hodne dlho, našťastie to väčšinou býva "len" strašný hukot bez vážnych následkov. Ale aj tak si netrúfam byť sama pri psoch, keď sú spolu vo výbehu, lebo neviem, ako by som ich sama zvládla oddeliť, keby sa niečo semlelo. Viem si tú melu 4 mamutov celkom predstaviť a keď si k tomu domyslím zamotané šnúry, sneh po pás a tvoju mušiu váhu, tak brrrrrrrrrr :zima:
Hlavne že to dobre dopadlo :smile:


A na odľahčenie - brúzdam po nete, hľadám články a fotky a našla som toto - krásne fotos
http://www.bystricoviny.sk/uncategorize ... mesti-snp/
http://bbonline.sk/foto-na-kralikoch-od ... -zaprahov/
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 12:07

Offtopic: Betka: Nemáš za čo. Do cca pol roka-roka by to malo byť v pohode :lol:. Pôjde to aj skôr, nemboj :). Mne keď sa to stalo, tak mi veľmi pomohlo, že som odpustila sebe aj psovi. Zobrala som ju, tú psiu vinníčku na pole, ruku som mala ešte zaviazanú alebo možno ešte aj v dlahe a cítila som veľkú potrebu si to s ňou vyjasniť. Porozprávala som sa s ňou, odpustila som jej (nespravila to naschvál, ja som je vopchala nešikovne ruku do dráhy jej papule), z jej strany som cítila veľkú úľavu a tiež som odpustila sebe. A to je obyčajne to najťažšie, odpustiť samému sebe. Ale dá sa to. Proste stalo sa, človek niekedy nechce, proste z nedbanlivosti niekedy spravíme chybu, a potom sme nešťastní, že sme niečo posrali. Ale treba to brať tak, že presne na to sú tie chyby, aby sme sa z nich poučili, aby nás posunuli niekam ďalej, aby nás spravili skúsenejšími, obozretnejšími, pripravenejšími a častokrát aj lepšími. Znie to možno choro, ale niektoré chyby nám veľmi veľa dajú, veľké ponaučenie a môžeme byť za ne doslova vďační, lebo naozaj nás to posunie o úroveň vyššie a my sa tak zdokonalíme a zocelíme. Toto, keď si človek uvedomí, tak príde na to, že vlastne každý problém, každá chyba, sú aj na niečo dobré a proste vďaka tomu sa staneme do budúcnosti takými schopnejšími čeliť podobným veciam. Takže sa netráp, len si odpusť, odpusť aj psom a nabudúce, keď príde podobná alebo horšia situácia, tak už budeš vedieť a bude všetko o.k. ;-).
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 12:11

Sunny píše:A na odľahčenie - brúzdam po nete, hľadám články a fotky a našla som toto - krásne fotos
http://www.bystricoviny.sk/uncategorize ... mesti-snp/


Krásne fotky! Ten na deviatej fotke je jeden z anjelikov zo Senca? :lol:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 12:17

Preeesne tak :heh:
A v tom ďalšom linku (som doplnila) mám takúto super fotku :jupi:
Obrázok
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Silvuch » Pon 20.02.2012 12:18

:ha: nejak vela modliacich sa psov.

inak ja som odchytila toho pana, co foti pre National GEographic?, ktoreho som vymakla a spominala minuly rok na Donovaloch.. Tentokrat sa zas pristavil pri mne a hladal rovnaky zaber.. nenecham osud len tak, som si rychlo vypytala kontakt na fotocky... :ha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 12:24

Supeeer :jop: Sem s ním :joint:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Lindchen » Pon 20.02.2012 12:26

Offtopic: Mne sa takto pobili pomotané bígle na úväze na MSR v coursingu. Boli na šnúrach s amortizérom, takže ani cuknúť sa nedalo, zamotaní tak, že hlavy pri sebe, Brownyho som pustila nemohla, ten by zdrhol biť sa s ostatnými psami, Arisa nie, lebo akurát bol pes na dráhe, no des :rip: . Len krv striekala u uší a papúľ, aj ja som čo-to utŕžila. Ešteže bola Dáška nablízku, čo tam rýchlo skočila. A veru aj mne bolo pár dní všelijako a bála som sa brávať ich niekam spolu alebo nechávať osamote.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 12:36

Offtopic: Veru, niekedy psom "hrabne", a potom sú všelijaké takéto problémy...:-/ Ale my ich všetci určo zvládneme :-).



Sunny: Tak ma napadlo, že prečo ich máš zapriahnutých tak, že dvaja sú vpredu a jeden je za nimi? Že prečo to nie je tak, že vpredu je jeden líder a za ním sú dvaja "podriadení"? Ja som myslela, že sa to robí tak, ale možno som si myslela zle :-). Líder je teda Foxy alebo Icy, pričom vôbec nevadí, že sú dve veľa seba na jednej úrovni a za nimi je len on jeden?

A fakt pekná fotka. :smile:
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Basha » Pon 20.02.2012 12:47

Fotky dake nahodim neskor - zatial som ich len stiahla do compu a pozeram co tam vlastne je zac....moc tam toho ale pofotene nemam...naozaj...tak aspon zatial jeden z Danovych ksichtosov:
Obrázok
Obrázok
Offtopic: Betka esteze to nedopadlo horsie...som ta videla, ako si sa sla zrovna vozit a chvilu na to nejaki ludia co sli odtial nieco rozpravali, ze dakej babe usli a pobili sa psy, tak som myslela, ze to asi bolo o tebe...len som nevedela co sa semlelo, az teraz citam...
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 13:01

Offtopic: Starr ono to záleží od psov. Foxy behá oveľa lepšie, keď má vedľa seba iného psa. Ak je vpredu zapriahnutá sama, fláka sa. Preto ich mám takto :smile: A niektoré psi zase oveľa lepšie behajú, ak sú osamote.
Líderkou je hlavne Foxy, ale s Ice sú zohratá dvojka, občas je to práve Icynka, ktorá to strhne na správny smer, ak Foxy váha. A zase Ice je taká, že sa necháva od Foxy viesť. Môžem sa na ne spoľahnúť, aj pri obiehaní iných, že nevyrobia žiadny prúser, že iný záprah nebudú riešiť a pekne sa mu vyhnú. A tým pádom nemá inú šancu ani pes/psi čo sú vzadu, tí môžu ísť len za tými vpredu. Preto si na preteky vždy zapínam moje dve baby dopredu a požičané psíky dozadu, lebo im v tomto na 100% verím :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 13:05

Offtopic: To je super, že im môžeš takto dôverovať :jop:.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 13:24

Len škoda, že im tak nemôžem veriť aj v smere jazdy - Foxy sa obidva dni snažila uhnúť z trate niekde preč, po inej cestičke. Až v nedeľu mi docvaklo, že oba razy to bolo pred prudkým stúpaním. Tej mrche sa nechcelo do kopca :heh: Našťastie v nedeľu na oboch miestach stáli bežkári a na moje prosby o pomoc zareagovali aspoň mávaním paličkami (psi sa báli chytiť) a nahnali mi ich späť na trať :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod tera » Pon 20.02.2012 13:30

sunny: ja mám tvoje-síce len mobilové video z cieľa :smile: keď sa mi ho podarí dostať z mobilu, tak ti ho nejako pošlem :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 13:39

Jeeeej, ďakujem :poklona:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti